Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:32:34

Drogie Szafowiczki,
proszę Was o radę.
W przyszłym roku mój brat się żeni. Chciałabym dla niego i jego przyszłej żony zorganizować jakąś fajną niespodziankę w dniu ślubu. Na razie wpadłam na to, aby podczas wesela wyświetlić na projektorze prezentację z ich zdjęciami, ale to chyba trochę oklepane, prawda?
Macie może jakieś inne pomysły? Co by Was w takim dniu ucieszyło?
A może lepiej nie ingerować w żaden sposób w plan tego dnia?

Edit:
Kilka dziewczyn rzuciło tu pomysł fotobudki.
Podoba się Wam?
Wydaje mi się, że byłaby to fajna niespodzianka (w dodatku parze młodej zostałaby dodatkowa pamiątka).
Poza tym, stawiając na sali weselnej fotobudkę, nie ingerowałabym w żaden sposób w przebieg uroczystości.

Edit#2
Dziękuję za pomysły, dziewczyny.
Mam jeszcze czas, zastanowię się, ale jest już jakieś pole manewru. ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 00:16 przez madameEmi.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:36:16

Mąż mojej siostry wynajął na ich ślub bez jej wiedzy skrzypaczkę i osobę,która zaśpiewała im Ave Maria w kościele,siostra i wszyscy goście byli zachwyceni :)

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:39:17

Cytat
olaaloolaalo
Mąż mojej siostry wynajął na ich ślub bez jej wiedzy skrzypaczkę i osobę,która zaśpiewała im Ave Maria w kościele,siostra i wszyscy goście byli zachwyceni :)

O! To znakomity pomysł! Dzięki! ;-)
Może któraś jeszcze?

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:41:06

a może wynajmij profesjonalną parę tancerzy, która zrobi pokaz, krótki oczywiście, jakieś tańce latino czy standardowe ? ?

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:43:26

Ja bym nic nie robiła, po co ingerować? Będą mieli pewnie ustalony plan dnia, samym faktem ślubu się będą denerwować i stresować, więc lepiej nie psuć im planu całego dnia.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:42:20

Cytat
corkachaosu
Ja bym nic nie robiła, po co ingerować? Będą mieli pewnie ustalony plan dnia, samym faktem ślubu się będą denerwować i stresować, więc lepiej nie psuć im planu całego dnia.

dokładnie, sama nie chciałabym czegoś takiego.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:45:59

ale jeśli dziewczyna chce zamiast prezentu zrobić im niespodziankę ? doradźmy coś w takim razie

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:47:42

To nie tak - prezent oczywiście będzie, ale zastanawiam się nad czymś jeszcze.
Mówicie, że Wy byście czegoś takiego nie chciały? Hmmm, sama już nie wiem.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:52:10

No ja bym nie chciała na pewno.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:50:39

Może Fotobudka? Chciałam ją na swoim weselu, ale szkoda mi było wydawać już dodatkowych pieniędzy, ale zdjęcia mogłoby być dla pary młodej niezłą pamiątką na przyszłość :)

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:50:49

Cytat
corkachaosu
Ja bym nic nie robiła, po co ingerować? Będą mieli pewnie ustalony plan dnia, samym faktem ślubu się będą denerwować i stresować, więc lepiej nie psuć im planu całego dnia.

jestem tego samego zdania.

a jeśli już chcesz zrobić jakąś niespodziankę to zawsze możesz po ślubie.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:51:41

Ja chyba też bym nie chciała takich niespodzianek wolałabym sama sobie wszystko zaplanować ;p

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:56:15

Cytat
zakupoholiczka02
Cytat
corkachaosu
Ja bym nic nie robiła, po co ingerować? Będą mieli pewnie ustalony plan dnia, samym faktem ślubu się będą denerwować i stresować, więc lepiej nie psuć im planu całego dnia.

dokładnie, sama nie chciałabym czegoś takiego.

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:57:12

ja planowałam fotomaszynę ale po minie mojej bratowej stwierdziłam że szkoda moich pieniedzy;/

Niespodzianka w dniu ślubu

30 paź 2013 - 21:58:31

Cytat
afrah84
ja planowałam fotomaszynę ale po minie mojej bratowej stwierdziłam że szkoda moich pieniedzy;/

Właśnie moja przyszła bratowa jest fajną osobą, razem z bratem nie spinają się jakoś szczególnie z powodu ślubu, a ja chciałabym sprawić im przyjemność, ale po przeczytaniu komentarzy powyżej zaczynam się zastanawiać czy to taki dobry pomysł. ;-)

Może jeszcze któraś z Was się wypowie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele ankieta