Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:31:40

Mam pewien dylemat. Mianowicie już niedługo, bo 29 września mamy z mężem pierwszą rocznicę ślubu. W normalnych okolicznościach spędzilibyśmy fajny wieczór, albo byśmy gdzieś wyjechali. ale sytuacja wygląda tak, że od paru dni on jest w Anglii, ja do niego będę dolatywać dopiero w listopadzie. I tu mój problem - co mu podarować? Będę miała jak przekazać, bo znajomy leci za tydzień do niego, więc zabrałby ze sobą. Tylko nie mam kompletnie pomysłu, nie chcę żadnych tandetnych figurek, tabliczek, pucharków itd. Macie jakiś pomysł?

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:34:19

Zrób sobie erotyczne zdjęcie ale nie golizna :p
ładny akt, delikatny ale kobiecy. skromny. zasłoń biust np jakimś białym prześcieradłem. ładnie zapakuj by kolega nie odpakował i mu to wyślij ;)

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:37:55

też o tym myślałam, ale jak z wywołaniem tego zdjęcia? nie mam możliwości wydrukowania, a w zakładzie fotograficznym same znajome twarze ;p

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:40:05

to jedź do obcego miasta i to zrób ;)
ja tak zrobiłam . u mnie było mi głupio wiec pojechałam d drugiego miasta i tam wywołałam.
mozesz tak zrobić też w rossmannie. tam mozna wywoływać zdjęcia.
z resztą każdy fotograf jest jak ksiądz czy lekarz. obowiązuje go tajemnica zawodowa i wiem to od fotografa znajomego. nie mogą pokazać, upublicznic czy wysmiewać zdjęć.

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:44:34

Cytat
aneska7589
Zrób sobie erotyczne zdjęcie ale nie golizna :p
ładny akt, delikatny ale kobiecy. skromny. zasłoń biust np jakimś białym prześcieradłem. ładnie zapakuj by kolega nie odpakował i mu to wyślij ;)

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:48:11

w rossmanie wywołują bez obsługi:)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:50:07

Kup mu ryze papieru.... :P

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Papierowa rocznica a mąż w Anglii

23 wrz 2013 - 12:51:02

hmmmm, gdyby chodziło o mojego, to zafundowałabym mu mega duże pudełko czekoladek z wedla, tych ręcznie wyrabianych. Pytanie, co twój mąż lubi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kocham Cię bo... 365 powodów ;) prezent