Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:06:36

Dziewczyny, mój narzeczony nalega abyśmy pobrali się zimą (np. w styczniu). Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić (suknia, zdjęcia w plenerze...?). A co Wy sądzicie o tym pomyśle? Może kóraś z Was miała wesele w środku zimy? Jak to wspomniacie?

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:09:35

ja chciałam mieć wesele zimą ale mąz był na nie
marzyłam o sesji na snowboardzie :)
pomysł jak najbardziej ok

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:12:35

bardzo mi się podoba ten pomysł :) biała suknia będzie się świetnie komponować ze śniegiem i możesz śmiało założyć jakieś super białe futerko :) pięknie !:)

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:13:29

Fajny pomysł. Jedno jest pewne.. pogoda:) nie będziesz się martwiła czy będzie padać deszcz czy będzie upał nie do wytrzymania. Wydaje mi się , że zdjęcia zimą będą wyglądać pięknie ( w zależności jeszcze od miejsca:):)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:14:28

najlepiej wiasną lub początek jesieni, kiedy nie jest ani za zimno ani za goraco. Wesela zimą sobie nie wyobrażam. Dla gości to pewnie nie problem, ale współczuję młodym. Narzeczony chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, ile sie z tym wiąże problemów
bolerko
co z butami?
kwiaty sa drogie i dostępne tylko niektóre rodzaje hodowane w szklarni...
plener to gwarantowane przeziębienie
ziiiimno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 10:16 przez roksolana83.

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:15:08

Rok temu byłam na weselu u kuzyna w styczniu. Jak dla mnie odpada. Dużo dzieci było, nie miały się gdzie bawić. Zdjęcia mieli na wiosnę dopiero robione.

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:15:30

My wstępnie planowaliśmy ślub właśnie w zimie, a dokładnie w lutym :) Jednak z powodu żałoby musieliśmy przenieść go na czerwiec ;) A ślub w zimie to świetne rozwiązanie, bo np nikomu nie doskwierają upały, zdjęcia w plenerze wychodzą przecudowne, itd :)

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:15:56

super pomysł, nie musisz się martwic czy jedzenie i alkohol wytrwają, takie upały jak teraz znacznie bardziej męczą ludzi i np. nie chce im się już bawić

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 10:17:43

Cytat
roksolana83
najlepiej wiasną lub początek jesieni, kiedy nie jest ani za zimno ani za goraco. Wesela zimą sobie nie wyobrażam. Dla gości to pewnie nie problem, ale współczuję młodym. Narzeczony chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, ile sie z tym wiąże problemów
bolerko
co z butami?
kwiaty sa drogie i dostępne tylko niektóre rodzaje hodowane w szklarni...
plener to gwarantowane przeziębienie
ziiiimno

To Twoje zdanie, wiele znajomych brało ślub w zimę i sobie chwaliło. A upały to niby dobre są?

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 15:58:08

Wiesz co... Jzawsze chciałam mieć ślub w sierpniu i sesję na ściernisku... Do czasu aż nie zobaczyłam w necie jednego fimliku z pleneru z zimie... Noo i moja kuzynka miała w zimie.
1.No bo tak, na sesję można założyć spodne i futerko, do tego biała czapka, taka długa futrzana słodko wygląda do sukni...
2.Takie śluby są mniej oklapane, mniej nudne..wszyscy mają w lecie.
3. W lecie, nie wyobrazam sobie dia jak dzis 40 stopni i wytrzymaj w sukni a Twj ma w garniturze...o zgrozo, nawet klima niedaje rady. Ludziom się mniej chce bawić w takie upały i schodzi wiecej napojów0 czyli wiecej musisz kupić.
4. NAJWAZNIEJSZE!!Sala, fotograf, muzyka są tansze nawet o 60%, bo to poza sezonem, więc oszczednosć ogrooooooooooomna:)

Ja od jakiegoś czasu marze o weselu w zimie. Przekonały mnie głownie różnice w cenie pomiędzy latem a zimą. a juz szczególnie marze o slubie w Boże Narodzenie. Ten nastój, te światełka a choince, ten plener, wiecej gości, bo ludzie na święta zjeżdzaja... Booooskie!

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 16:03:38

w sumie nawet fajny pomysł :) to duza oszczednosc

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 16:07:16

Cytat
Gosiek00
Wiesz co... Jzawsze chciałam mieć ślub w sierpniu i sesję na ściernisku... Do czasu aż nie zobaczyłam w necie jednego fimliku z pleneru z zimie... Noo i moja kuzynka miała w zimie.
1.No bo tak, na sesję można założyć spodne i futerko, do tego biała czapka, taka długa futrzana słodko wygląda do sukni...
2.Takie śluby są mniej oklapane, mniej nudne..wszyscy mają w lecie.
3. W lecie, nie wyobrazam sobie dia jak dzis 40 stopni i wytrzymaj w sukni a Twj ma w garniturze...o zgrozo, nawet klima niedaje rady. Ludziom się mniej chce bawić w takie upały i schodzi wiecej napojów0 czyli wiecej musisz kupić.
4. NAJWAZNIEJSZE!!Sala, fotograf, muzyka są tansze nawet o 60%, bo to poza sezonem, więc oszczednosć ogrooooooooooomna:)

Ja od jakiegoś czasu marze o weselu w zimie. Przekonały mnie głownie różnice w cenie pomiędzy latem a zimą. a juz szczególnie marze o slubie w Boże Narodzenie. Ten nastój, te światełka a choince, ten plener, wiecej gości, bo ludzie na święta zjeżdzaja... Booooskie!

Ile argumentów;-p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 16:19:48

Ja brałam ślub w styczniu tyle ze nie było śniegu ale troszkę chłodno - nie żałuje bo wszystko się fajnie udało - tyle ze sesja w studiu a nie w plenerze :)

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 16:21:59

jak dla mnie masakra...

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ZIMĄ?

29 lip 2013 - 16:23:43

ja tam jestem za latem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urodziny-iść?