Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej, moi znajomi będą się za niedługo wprowadzać do nowego domku , macie jakieś oryginalne pomysły na prezent na parapetówkę?

Rzeczy praktyczne, na pewno nie żadne dekoracyjne jak to niektórzy lubią dawać :) Każdy ma inny gust, więc lepiej coś "bezpiecznego".

My dostaliśmy m.in. zestaw do wina (korkociąg, termometr, korki, takie coś aby nie kapało) - to się nam najbardziej przydało i przydaje do dzisiaj :) Za to największy sentyment mam do drewnianego kalendarza - kotka. Znajomi wiedzą że jestem maniaczką tych zwierząt.


super pomysł z tym kalendarzem , baaardzo fajny prezent :)

Cytat
wikijaja
Kwiat w doniczce :)

Też jestem za rośliną w doniczce, ale najlepiej jakąś jadalną :)

Swoją drogą fajne słowo - wprowadziny :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 15:55 przez sethesa.

a może bon zakupowy sami wtedy kupia co im sie podoba i co chca

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

komplet kieliszków w specjalnym stojaku ?

Cos praktycznego
ręczniki, kieliszki, żelazko,pościel

a ja absolunie nie jestem za roslina w doniczne! nie kazdy lubi takie cudowianki w tym ja ! na parapetowke dostalam kilka kwiatow w doniczkach i co? nie lubie dbac o rosliny, nie podobaja mi sie. z okolo 5 przetrwala 1. i jest mi przykro, staralam sie, to nie moja wina. tak samo nie kazdemu dasz w prezencie kotka lub szczeniaka. lepiej juz dac durszlak albo wino, jezeli wiesz, ze pija

Cytat
hrabina_san
a ja absolunie nie jestem za roslina w doniczne! nie kazdy lubi takie cudowianki w tym ja ! na parapetowke dostalam kilka kwiatow w doniczkach i co? nie lubie dbac o rosliny, nie podobaja mi sie. z okolo 5 przetrwala 1. i jest mi przykro, staralam sie, to nie moja wina. tak samo nie kazdemu dasz w prezencie kotka lub szczeniaka. lepiej juz dac durszlak albo wino, jezeli wiesz, ze pija


hehe ja lubię rośliny w doniczce, chociaż nie umiem o nie dbać :D dlatego zaproponowałam roślinę jadalną np. zestaw świeżych przypraw w doniczce :)
poza tym - oj tam oj tam, wino też nie każdy pijący lubi ;)

ja jestem za bonami. najbardziej sie przydadzą, najlepiej z jakieś ikei czy czegoś takeigo. a do tego dobre winko, jak styknie kasy :)

Z drugiej strony, to Twoi znajomi, to trochę się orientujesz, co lubią, czego nie znoszą, więc może tą drogą idź?

noże ceramiczne, kolorowe sa super:) bardzo nowoczesne, mega fajna sprawa a pan domu napewno bedzie zadowolona, czy cos wtym stylu, z reszta kwestia ceny.. zalezy ile chcecie przeznaczyc na prezent
http://allegro.pl/noze-ceramiczne-kolorowe-5-sztuk-i3272687454.html?source=mlt

http://allegro.pl/ceramiczne-noze-zestaw-king-hoff-nozyczki-deska-i3217733719.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 16:20 przez sunshine2105.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKA WÓDKA NA WESELE???