Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja kuupiłam szczotkę do sedesu ;d haha

Jestem tego zdania co hrabina_san

Sporo inspiracji można znaleźć np na stronie leduvel.pl, galeria limonka jest też świetnym sklepem, a jeśli coś z jajem to warto zajrzeć na Spod Lady

Bony to też świetna sprawa, kupią sobie to, czego będą potrzebowali.

też myślę, ze może kieliszki? choć to może dostać od kogoś innego. Więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie bon zakupowy Nawet jeśli dostaną kilka takich bonów to kupią po prostu kilka rzeczy, lub połączą bony i kupią coś większego i droższego. To chyba najbardziej trafiony prezent bo oni sami wiedzą czego im jeszcze brakuje :)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
juleczka444
a może bon zakupowy sami wtedy kupia co im sie podoba i co chca
popieram. właśnie jestem na progu "wprowadzin" i dekoracyjne rzeczy i drobiazgi wolę wybierać sama. albo wino :)
Cytat
hrabina_san
a ja absolunie nie jestem za roslina w doniczne! nie kazdy lubi takie cudowianki w tym ja ! na parapetowke dostalam kilka kwiatow w doniczkach i co? nie lubie dbac o rosliny, nie podobaja mi sie. z okolo 5 przetrwala 1. i jest mi przykro, staralam sie, to nie moja wina. tak samo nie kazdemu dasz w prezencie kotka lub szczeniaka. lepiej juz dac durszlak albo wino, jezeli wiesz, ze pija
popieram, mam już ze 4 popodarunkowe doniczki. Nawet kaktus nie przetrwał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 17:53 przez slodzonamysza.

Szczerze? Takich tematów było już tutaj od groma i ciut ciut :>
No co można kupić na parapetówkę? Ja jestem fanem designerskich gadżetów kuchennych (ale przydatnych), dekoracyjnie dodatki bym sobie darowała. Bon też jest dobrym wyjściem z sytuacji. Szkła też bym raczej nie kupowała, chyba, że jakieś takie inne, np. takie jak na zdjęciu. Klasyczne szkło jest wg mnie zbyt poważne na parapetówkę :D


Cytat
Sacrum
Rzeczy praktyczne, na pewno nie żadne dekoracyjne jak to niektórzy lubią dawać :) Każdy ma inny gust, więc lepiej coś "bezpiecznego".

Może jakiś komplet pościeli, ręczników- coś co im będzie służyło;)wszystko jednak zależy od kwoty, jaką możecie przeznaczyć na prezen

Hm mi sie podobaja takie stojące duze lampy nocne,taka bym chciala hehe reszta pomyslow tez fajna,procz kwiatow

cos praktycznego. Kto sie już wprowadzał /na swoje' dobrze wie, że to najlepszy prezent :) własnie garnki, sztućce, naczynia, pościel ręczniki, jakies żelazko, czajnik itp :) Chyba, że ten ktoś już wcześniej mieszkał 'na swoim' i ma juz te podstawowe rzeczy, to wtedy rzeczywiście można kupić coś bardziej ozdobnego, jak np. fajny obraz, kwiatek, ale pościel też, dywan, zestaw fajnych słoiczków na mąkę, cukier, przyprawy. itd itd itd.

ja myślę, że jakieś ładne drzewko bonsai jest w porządku

jakaś fajna duża lampa lub bon ;)

kieliszki, kwiat w doniczce, coś praktycznego najlepiej ;)

na wprowadziny??piersze słyszę,zeby tak to nazwać hahaha

Ja jestem za praktycznymi prezentami. Lepsze to niż jakiś zbieracz kurzu, no chyba, że wiemy, że gospodarze lubią takie rzeczy i znamy ich gust.
a słowo "wprowadziny".... mistrz hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 18:15 przez fajnakropka.

możesz kupić np bon upominkowy do home & you albo do jakiegoś liroya ( o ile tam są jakieś bony :D). Jakiś przydatny sprzęt agd, np blender, zestaw kieliszków do wina, świece, kwiatek np storczyk

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent