Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupony do kina - walentynkowy prezent

11 lut 2013 - 16:52:50

Od kilku dni zastanawiam sie nad prezentem dla chlopaka na walentynki. Do dzisiaj moje mysli ciagle krążyły wokół perfum, ale przed chwila wpadlam na pomysl, ze ciekawym prezentem moga byc kupony do kina na dowolny termin i rodzaj seansu. Co o tym myslicie? Zastanawiam sie nad zakupem dwóch kuponów abysmy mogli wspólnie z nich skorzystać.
Troche czytalam na stronach kin na ten temat, ale niestety nie wszytko jest dla mnie jasne, wiec pomyslalam, ze napisze tutaj i moze znajda sie osoby, ktore mogłyby mi pomoc w tej kwestii, bo same niedawno robiły taki prezent komus bliskiemu.
Mysle nad kuponem do multikina, ale moze wedlug was gdzies indziej jest lepsza oferta? Macie juz jakies doswiadczenie w tym temacie? Czy kupony dostane od razu tego samego dnia czy bede musiala czekac na realizacje zamowienia?
Jesli chodzi o rodzaj kina to nie ma to dla mnie wiekszej roznicy gdyz i Cinema city i multikino i Helios sa w moim miescie. Tylko ze na stronach tych kin jest to srednio wyjasnione i stad ten watek, a nie mam tez duzo czasu zeby jezdzic do kazdego osobno i wypytywac o oferte.
Prosze o pomoc.
Nikt sie nie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 18:31 przez aroundtheworld.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

świadek na ślubie