Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:52:59

Zrób sobie babski wieczór z koleżankami, które też siedziałyby same.

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:55:12

Cytat
monika_psujek
magdaMu jak przystojny to mogę pójść za Ciebie :p

średnio;/

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:58:06

Cytat
magdaMU
średnio;/

no jaka szkoda to w takim razie cały jest Twój :D

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:05:11

akurat w tym roku walentynki wypadają w tygodniu więc to nie żadna tragedia ;). Ja po ślubie jestem 4 lata i dopiero w TYM ROKU będę z mężem w TYM dniu razem w domu, bo tak co roku wypadały mu służby... Troche było szkoda jak siedziałam sama w domu.
Ale najwazniejsze że cie kocha i to Kocha nie tylko w tym dniu, ale CAŁY CZAS!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:07:16

Cytat
olixxx
Na pewno zobaczę :) Pytanie kieruję do dziewczyn, które potrafią mi na nie sensownie odpowiedzieć, nie proszę o komentarze "normalnie" gdyż nic nie wnoszą :)
Jeśli dobijać Cię będą wszędzie panoszące się pary z serduszkami zamiast oczu, to zostań w domu, zrób sobie jakiś dobry obiad, do tego deser - przy tym trochę czasu Ci zejdzie, potem jakaś bardzo kiepska komedia romantyczna, dzięki której zdasz sobie sprawę, że to nic nadzwyczajnego :D

Albo zbierz jakąś grupkę koleżanek, które również spędzają same walentynki i np. jakaś fajna planszówka, wino.

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:07:21

mam chlopaka, ale walentynki mam w nosie. moze podam mu się w kokardzie, a nie saute ;) tak dla odmiany :)

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:08:30

to moze kup albo wypozycz sobie jakas ksiazke :)
ja niestety nie mam na to czasu :(((

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:10:17

Dzień jak każdy inny ;]

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 21:19:28

Ja tam ani koleżanek ani faceta, więc jeszcze gorzej, ale co poradzić. Life is brutal. ;)

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:13:29

Zgadzam się z Sariel, "Pół żartem, pół serio" jest bardzo zabawną komedią i skutecznie poprawi humor popsuty na przykład przez walentynki. Jestem takim właściwie forever alone, więc wiem, co mówię ;). Dobry będzie również "Thor" z Chirsem Hemsworthem- półtorej godziny patrzenia na przystojnego faceta i kilka całkiem niezłych gagów.
Planuję zrobić ciasto czekoladowe, które potrafi wyciągnąć z największego dołka, jeśli lubisz słodkości, poszukaj przepisu w sieci, jest bardzo prosty a efekt przepyszny.
Włącz sobie maraton stand up'owy, np w wykonaniu Pazury, jeśli go lubisz. Dodaj ulubioną muzykę, może spróbuj posłuchać Portishead bądź Massive Attack, tworzą oni wyjątkowo relaksujące utwory, które pozwalają całkowicie oderwać się od świata.
Mam nadzieję, że Ci pomogłam ;)

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:16:16

kurcze, dla mnie 14. luty to jest taki sam dzień jak każdy inny. nie widzę powodu do debaty ;D

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:19:27

Babski wieczór i jazda :D

zweryfikowana
Posty: 278
Ostrzeżenia: 2/5

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:21:00

Walentynki...phi... komercja jak się patrzy

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:21:22

Ja już kolejne walentynki z rzędu spędzam samotnie i jakoś żyję, chociaż nie mówię, byłoby mi miło gdybym coś dostała no ale mówi się trudno :)

Samotne Walentynki?

11 lut 2013 - 20:25:59

tak na dobrą sprawę to będą moje pierwsze walentynki które spędzę z facetem mimo że mam 23 lata :) ja zawsze włączałam ulubione filmy na DVD ugotował sobie coś pysznego do tego winko i może coś słodkiego ;) i jakoś leciało ;) no i starałam się nie myśleć o tym jaka jestem beznadziejna :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupony do kina - walentynkowy prezent