Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

rozwód

49 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:35:00

dla mnie to jest dzień jak kazdy inny. 15 luty wazniejszy bo wtedy mam urodziny i to dla mnie jest fajny dzien ;)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:35:18

jak dla mnie niczym ten dzień nie różni się od pozostałych.

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:37:30

Dla mnie Walentynki to święto! Mam urodziny tego dnia, więc od 22 lat dla mnie jest to wyjątkowy dzień. Autorko nie przejmuj się, nie jesteś sama, ja w tym roku tez go spędzam samotnie..

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:39:18

Może wybierz się z koleżanką na zakupy, albo do kina? :D kupcie popcon i bawcie się dobrze razem :-) ja bardzo lubię ten dzień.. nie uważam żeby to było święto :-)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:39:32

ja niestety też spedze je samotnie, pierwszy raz od kilku lat, oj to już za dni :D haha może deska, może kino, spora rozbieżność, więc pewnie spędze je w domu, piwko, kupie słodycze i zrobie sobie maraton z south parkiem lub seksem w wielkim mieście :D kolejna rozbieżność więc pewnie skończe z przyjaciółmi :D

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:39:50

Mój facet musi być niestety w pracy do wieczora, także ja sobie włączę jakiś film romantyczny i do tego duża czekolada, albo jakieś ciastka. Na słodko :-P

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:40:07

mój mężczyzna jutro wyjeżdża na dwa tygodnie, jakoś nie ubolewam szczególnie z tego powodu że będę sama w walentynki
dzień jak każdy inny i nie ma co niepotrzebnie się nad sobą użalać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-10 20:42 przez mmm_margareth.

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:40:45

Miło, ze nie jestem sama:)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:41:20

Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi? Bo ja serio nie ograniam. Dzień jak każdy inny, więc o co tyle szumu?

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:41:31

To jak juz ktoś powiedział, spędz je z koleżankami, na pewno masz chociaż jedną kumpelę bez faceta. Albo zrób coś na co od dawno nie miałaś czasu a miałaś na to ochotę lub jest ci to jakoś potrzebne i zajmije cie to na tyle, że nie będziesz myślała o walentynkach (coś w stylu generalne porządki w szafie, wypróbowanie jakiegos przepisu, odwiedzenie babci/dziadka, SPA itd.)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:44:23

Głupie, komercyjne święto, zupełnie go nie uważam i traktuję jak zwyczajny dzień. Więc nie widzę powodu do rozpaczania, że ktoś spędza je w samotności. A 15 lutego też dopada Cię chandra? No właśnie... Niedobrze mi się robi jak widzę te wszystkie witryny sklepowe ozdobione serduszkami i innym badziewiem.
Żeby nie było, nie jestem zgorzkniałą starą panną:D

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:46:45

Ja to nie wiem, sama nazwa mówi: Dzień Zakochanych. Nie jestem zakochana, więc nie obchodzę. To samo z Dniem Dziadka na przykład-nie mam już niestety żadnego, więc ten dzień jest dla mnie, jak każdy inny. Nie ma sensu przykładać do tego dnia takiej ogromnej wagi gdy nie jest się w związku- bo ten dzień singli zwyczajnie nie dotyczy, a większość z nich robi sobie wtedy Dzień Narzekania, Zamulania i Jęcznia- radzę więc, żebyś nie dołowała się niepotrzebnie i spędziła ten dzień jak każdy inny;)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:48:44

chętnie chciałabym nie mieć planów na ten dzień :) a tak, dostalam zaproszenie od pewnego wykładowcy na poprawkę i w ten sposób spędzę ten piękny dzień ;) chcesz się zamienić ?:)

Samotne Walentynki?

10 lut 2013 - 20:51:36

magdaMu jak przystojny to mogę pójść za Ciebie :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupony do kina - walentynkowy prezent