Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Teledysk ślubny

02 gru 2013 - 15:08:40


świetny, świetny i jeszcze raz świetny. takie kazanie to ja rozumiem-aż się popłakałam jak widziałam go pierwszy raz. no i śliczna panna młoda

Teledysk ślubny

02 gru 2013 - 15:10:02

Z cały szacunkiem ten plener Angeli i Radka jest zrealizowany dosyć amatorsko :( Czasy "Pana Kamery" już mijają, wraz z 4 godzinnym reportażem na ośmiu płytach. Ale "rozumiem" - nie każdemu też musi się podobać nowe wydanie ofert filmów ślubnych.

Teledysk ślubny

02 gru 2013 - 15:14:28

Radek i angelika wpisz sobie w you tube piekny!

Teledysk ślubny

02 gru 2013 - 15:18:25

Cytat
haybay





polecam, najlepszy jaki widziałam w życiu, niesamowity ;)
piszcie dziewczyny opinie
Nie podobają mi się w ogóle te teledyski, chociaż uważam, że lepszy taki skrót niż trzygodzinny film kręcony kamerą sprzed 20 lat na którym uwieczniono nawalonego wujka obłapiającego ciocię i babcię jak przeżuwa ciasto. Ale ten jest wyjątkowo udany, piękny skromny ślub, cudowna para (prześliczna sukienka panny młodej), wszystko proste, bez nadęcia i pompy za to widać, że z miłością i przyjaźnią w tle. Jestem bardzo, bardzo na tak, jeśli te teledyski będą szły w tym kierunku to będzie świetnie:) Naprawdę super.
Cytat
cinoor
Z cały szacunkiem ten plener Angeli i Radka jest zrealizowany dosyć amatorsko :( Czasy "Pana Kamery" już mijają, wraz z 4 godzinnym reportażem na ośmiu płytach. Ale "rozumiem" - nie każdemu też musi się podobać nowe wydanie ofert filmów ślubnych.
Głupich tu nie znajdziesz, wszyscy widzą, że masz interes w polecaniu ekipy z x-day i robisz to w najgorszy z możliwych sposobów. Nigdy w życiu nie skorzystałabym z oferty firmy, która przędzie tak słabo, że musi się "anonimowo" ogłaszać na forach i przy tym obraża konkurencję. Wstyd, panie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 15:21 przez Zuosnica.

Teledysk ślubny

02 gru 2013 - 15:39:21

Zuosnico akurat ja mam tyle wspólnego z nimi, że widziałam ich w akcji na ślubie koleżanki i akurat tym teledyskiem jestem zachwycona. Może rzeczywiście nie ma co wyrażać głębiej swoich opinii, bo zaraz zostaje się zaatakowanym, ale na pewno nie miałem zamiaru nikogo obrażać :)

Teledysk Heather + Andrew już mi się podoba :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściów na rocznicę ślubu