Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:14:34

Cytat
thenelly1507
wszystko pięknie ładnie, ale czy tylko ja mam takie wrażenie , ze Ci ludzie są bardzo kasiaści ? ;p nieewiem ja mam takie wrażenie, że te sale to wszystko to dla jakiś bogaczy jest ;p

A mnie się wydaje że ludzie wolą odłożyć kasę i mieć wszystko ładnie i z klasą a nie z przepychem ;)

Co do teledysków- to fajny pomysł, mnie się podobają, ale nie koniecznie te które tutaj wstawiłyście :)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:18:57

na pewno trzeba dopłacić za teledysk robiony w innym dniu niż wesele, w zasadzie tak jak za sesję ślubną robioną w innym dniu
tylko ciekawe ile trzeba dopłacić? w zasadzie kilka stówek w tą czy w tą już chyba nie robi różnicy przy tak dużym koszcie jakim jest wesele, a taki teledysk to pamiątka już na całe życie, niepowtarzalna pamiątka

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:19:48

mi się strasznie taki pomysł podoba. Sama nie lubię być katowana oglądaniem 3h filmów z wesela u każdego ;) a teledysk jest najbardziej na miejscu :)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:20:53

Cytat
bentkuff
Cytat
prezesu
Cytat
beata0904




mnie się ten podoba:)
właśnie o tym psałam;)

tak, ten jest naprawdę ładny! *.*

co do teledysku z tytułu wątku

tleniona blondyna z tramp stamp tańcząca na rurze + łysy paker...jakaś ta miłośc jest ślepa ale i ...strasznie schematyczna
jeeej..piękny :)

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:21:07

Cytat
Camelia1989
a któraś z was posiada taki teledysk ze swojego wesela albo orientujecie się ile taakie cudo kosztuje??
Katherine1986 ja wywnioskowałam, że się tam poznali, ona tańczyła na imprezie poprostu a on ją poderwał ;p;p
ja mma, lae się nim nie chwalę, bo nie jestem z niego zadowolona:( Jeśli chesz coś takiego to znajdź zajebistego kamerzystę z pomsłami i dobrym sprzętem, inaczej nawet się tego nie podejmujcie... Niestety to wiąże się z kosztami...

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:24:00

Cytat
oliga
na pewno trzeba dopłacić za teledysk robiony w innym dniu niż wesele, w zasadzie tak jak za sesję ślubną robioną w innym dniu
tylko ciekawe ile trzeba dopłacić? w zasadzie kilka stówek w tą czy w tą już chyba nie robi różnicy przy tak dużym koszcie jakim jest wesele, a taki teledysk to pamiątka już na całe życie, niepowtarzalna pamiątka

Kilka stówek? To chyba za marny teledysk. Nie mówię o takiej profesce jak z pierwszej strony, gdzie Aneta z Tomkiem robili teledysk w studio, które filmuje celebrytów. Tam ceny mieli kosmiczne. Ale nawet zwykli kamerzyści nie wezmą Ci tylko kilku stówek.

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:39:24

Cytat
hszonszcz
Cytat
oliga
na pewno trzeba dopłacić za teledysk robiony w innym dniu niż wesele, w zasadzie tak jak za sesję ślubną robioną w innym dniu
tylko ciekawe ile trzeba dopłacić? w zasadzie kilka stówek w tą czy w tą już chyba nie robi różnicy przy tak dużym koszcie jakim jest wesele, a taki teledysk to pamiątka już na całe życie, niepowtarzalna pamiątka

Kilka stówek? To chyba za marny teledysk. Nie mówię o takiej profesce jak z pierwszej strony, gdzie Aneta z Tomkiem robili teledysk w studio, które filmuje celebrytów. Tam ceny mieli kosmiczne. Ale nawet zwykli kamerzyści nie wezmą Ci tylko kilku stówek.

no własnie w tym GREEN ART STUDIO to ok. 6000zł wychodzi zabawa zeby ogarnąć ślub. Kilka stówek- 500zł kosztuje u nich usługa Sekret - "Zastrzeżenie prawa do publikacji Waszego filmu w internecie. Taka publikacja to dla nas jedyna forma reklamy, dzięki której prawdopodobnie trafiliście na naszą stronę. Pozbawienie możliwości prezentowania dzieła z Waszym udziałem musi być dodatkowo wynagrodzone." Tutaj cennik. No chyba, że ktoś chce teledysk robiony przez pana Zdzicha z Pipidówy ul. Niepokalana 3/6 ;)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:43:56

http://machej.pl/oferta/40/video.php?id=40

ten też fajny:)

teledysk anety i tomka kręciło MP studio.oni biora coś od 8 do 16tys i do tego trzeba im zapewnić dojazd i wyżywienie.Ich ekipa składa się z kilku osób i wszyscy jadą na jedno wesele kręcić film bo jadą na kilku kamerach i podnośnikach...dlatego taki genialny efekt:)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:44:40

Cytat
beata0904




ten też nawet spoko:)



fajne :) czy ktoś wie jak nazywa sie ta piosenka która leci :)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:46:42

Cytat
hszonszcz
Cytat
oliga
na pewno trzeba dopłacić za teledysk robiony w innym dniu niż wesele, w zasadzie tak jak za sesję ślubną robioną w innym dniu
tylko ciekawe ile trzeba dopłacić? w zasadzie kilka stówek w tą czy w tą już chyba nie robi różnicy przy tak dużym koszcie jakim jest wesele, a taki teledysk to pamiątka już na całe życie, niepowtarzalna pamiątka

Kilka stówek? To chyba za marny teledysk. Nie mówię o takiej profesce jak z pierwszej strony, gdzie Aneta z Tomkiem robili teledysk w studio, które filmuje celebrytów. Tam ceny mieli kosmiczne. Ale nawet zwykli kamerzyści nie wezmą Ci tylko kilku stówek.

no a ile według Ciebie mogą wziąć za teledysk? bo wydaje mi się, że koło 1000 zł powinno się zmieścić, może tak - ja nie zapłaciłabym kilka tysięcy za teledysk, dlatego też napisałam kilka stówek
oczywiście zależy jaki to ma być teledysk, ale raczej mam tu na myśli bardziej zwykły, niż na jakiejś hawajskiej wyspie czy taki właśnie jak ten z pierwszego postu nakręcony jak prawdziwy klip
Cytat
bentkuff
Cytat
hszonszcz
Cytat
oliga
na pewno trzeba dopłacić za teledysk robiony w innym dniu niż wesele, w zasadzie tak jak za sesję ślubną robioną w innym dniu
tylko ciekawe ile trzeba dopłacić? w zasadzie kilka stówek w tą czy w tą już chyba nie robi różnicy przy tak dużym koszcie jakim jest wesele, a taki teledysk to pamiątka już na całe życie, niepowtarzalna pamiątka

Kilka stówek? To chyba za marny teledysk. Nie mówię o takiej profesce jak z pierwszej strony, gdzie Aneta z Tomkiem robili teledysk w studio, które filmuje celebrytów. Tam ceny mieli kosmiczne. Ale nawet zwykli kamerzyści nie wezmą Ci tylko kilku stówek.

no własnie w tym GREEN ART STUDIO to ok. 6000zł wychodzi zabawa zeby ogarnąć ślub. Kilka stówek- 500zł kosztuje u nich usługa Sekret - "Zastrzeżenie prawa do publikacji Waszego filmu w internecie. Taka publikacja to dla nas jedyna forma reklamy, dzięki której prawdopodobnie trafiliście na naszą stronę. Pozbawienie możliwości prezentowania dzieła z Waszym udziałem musi być dodatkowo wynagrodzone." Tutaj cennik. No chyba, że ktoś chce teledysk robiony przez pana Zdzicha z Pipidówy ul. Niepokalana 3/6 ;)

6000 zł i to jest za teledysk plus całe wesele czy jak?
bo jak 6 klocków za sam teledysk to sporo
pan Zdzichu z Pipidówy zrobiłby teledysk za darmola :P a teledysku młodzi doili by krowy i zbierali jajka od kur :P
Cytat
beata0904
http://machej.pl/oferta/40/video.php?id=40

ten też fajny:)

teledysk anety i tomka kręciło MP studio.oni biora coś od 8 do 16tys i do tego trzeba im zapewnić dojazd i wyżywienie.Ich ekipa składa się z kilku osób i wszyscy jadą na jedno wesele kręcić film bo jadą na kilku kamerach i podnośnikach...dlatego taki genialny efekt:)

wow :D cenią się, ale jest popyt jest podaż...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 18:52 przez oliga.

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:51:45

piękne filmy mojej znajomej z gimnazjum

pierwszy taniec:









dojazd:


Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:52:01

Cytat
patusss933
Cytat
beata0904




ten też nawet spoko:)



fajne :) czy ktoś wie jak nazywa sie ta piosenka która leci :)

I Can Only Imagine MercyMe




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 18:56 przez beata0904.

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:55:26

Cytat
askasu
dla mnie ta moda na teledyski ślubne pasuje tylko parom znanym z dużego poczucia humoru. Wiec jeśli ktoś nie jest śmieszką w towarzystwie to taki teledysk będzie na wyrost/żałosny.

potwierdzam;) ciężko wtedy coś fajnego zrobić.. nawet obróbka nic nie daje;)

Teledysk ślubny

01 lut 2013 - 18:58:05

Nie kumam czaczy z tym tańcem na rurze w pierwszym teledysku o.O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie buty na wesele ?