Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 15:00:42

Wiem, wiem, wątków o prezentach już było a było z różnych okazji, ale niestety sama teraz mam taki problem i potrzebuję jakiejś rady. Ogólnie jestem świrnięta na punkcie robienia prezentów moim bliskim, zawsze zabieram się za to miesiąc przed, bo chcę im sprawić radość i bardzo lubię ich czymś obdarowywać, ale już kończy mi się inwencja... Otóż za miesiąc są urodziny mojej najlepszej przyjaciółki, z którą znamy się od sześciu lat i jest to osoba, na którą zawsze mogę liczyć. Niestety, od trzech lat mieszkamy bardzo daleko od siebie, więc widzimy się tak raz-dwa na miesiąc, rozmawiamy głównie przez maile itp. Problem jest taki, że jak nie spędza się z taką osobą czasu codziennie, nie widzi się z nią często to trudno wybadać, co akurat jest jej potrzbne... wiecie o co chodzi, jak widzę się z kims bardzo często to dzielę z nim codzienność, znam jego przyzwyczajenia itd., a tak to takie rzeczy umykają (ten przydługi wstęp jest jako usprawiedliwienie żebyście mnie zaraz nie opierniczały, że nie znam swoijej przyjaciółki ;).

Dlatego nie wiem, co mogłabym jej kupić... Ona nie interesuje się specjalnie modą, maluje się tak bardzo delikatnie, więc raczej ciuchy, kosmetyki odpadają. Jest bardzo wesołą osobą. Uwielbia jeździć konno i ogólnie jest biologiem, więc zwierzęta to jej pasja. Niestety niedawno miała poważny wypadek podczas jazdy konnej, bardzo długo trwała rehabilitacja i nie wiem, czy chciałabym nawiązywać do tego... Poza tym uwielbia gotować i piec, ale ma mnóstwo akcesoriów do tego, więc też trudno coś wybrać czego nie ma, a jest osiągalne cenowo... To taka krótka charakterystyka. Wszystkie prezenty typu wspólne zdjęcia, kubki, filiżanki, herbaty itd. wyczerpałam już... Dlatego proszę o pomoc bo nie mam pojęcia co tu zrobić, a to dla mnie ważne...

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 15:08:45

a Avon są takie foremki do muffinek serduszka:) może coś takiego? tego chyba nigdy za wiele:D

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 15:41:32

no właśnie ostatnio kupiła sobie kilka rodzajów takich mini foremek jak były w Biedronce, w różnych kształtach, serduszkach też... poza tym ma też duże formy silikonowe takie jak na sernik na zimno na przykład...

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 15:47:14

noooo jak rehabilitacja to może dres będzie dobrym prezentem?

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 15:51:40

Może jakiś naszyjnik z bursztynem, trzeba znaleźć tylko żeby jakiś "much" był zatopiony w tym bursztynie...

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 19:29:06

Mattylda, a może ją zaskocz i nie kupuj niczego związanego z zainteresowaniami :) Piszesz, że rzadko się widujecie. Skoro tak, to może podaruj jej coś, żeby mogła o Tobie pamiętać :) Przejdź się do Empiku, wybierz jakiś ładny album do wklejania zdjęć. Wywołaj Wasze starsze zdjęcia (tam też możesz to zrobić). W dziale z artykułami papierniczymi zawsze mają duży wybór, więc możesz tam wybrać coś fajnego do udekorowania albumu i podpisania zdjęć :) Myślę, że bardzo miło jej się zrobi jak coś takiego dostanie od Ciebie :)

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 19:33:40

a macie jakieś wspólne zdjęcia ? jak tak to antyrama ze zdjęciami :)

Prezent dla przyjaciółki - pomocy!

31 sty 2013 - 20:38:42

tak jak pisałam, pomysły ze wspólnymi zdjęciami zostały wykorzystane...
Też myślałam o czymś innym, może niewiązanym z hobby itd., ale zdjęcia odpadają, bo już były wykorzystywane...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 20:48 przez Mattylda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Teledysk ślubny