Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

podziękowania dla rodziców

30 sty 2013 - 14:34:27

Za pół roku wychodzę za mąż. Szukamy z narzeczonym prezentu dla rodziców w ramach podziękowań. Nie mamy kompletnie pomysłu co kupić. Liczę na waszą pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 14:54 przez tereskes85.

podziękowania dla rodziców

30 sty 2013 - 22:32:12

ja swój biorę w 2014, ale wymysliłam, że albo będą to kosze zrobione przez nas z różnymi upominkami, np. winem (fajny pomysł na jednej stronie widsziałam skrzynki na wino z wyrzeźbionymi imionami młodych i datą ślubu oraz podziękowaniem) no i stwierdziłam, że jeżeli chodzi o kwiaty to storczyki, bo obie mamy uwielbiają je, a z drukiej strony będą też przypominjać trochę o nas :)

podziękowania dla rodziców

30 sty 2013 - 22:36:32

ja z Męzem kupiliśmy "ksiązki z podziękowaniami" i po róży. teściowa do dziś ma zasuszoną w pokoju ;)

podziękowania dla rodziców

30 sty 2013 - 22:37:39

my kupilisy kwiaty , że tak powiem dla zasady, ale na pamiątke, taka pozytywkę, na której można było grawerować, i własny przez nas stworzony wiersz dla rodziców każdy inny, prawdziwy o rodzicach, nie taki oklepany, i naprawde wszyscy mówią, że nikt takiego prezentu jeszcze nie widział. Pewnie teraz są innego rodzaju podziękowania dla rodziców, niestety w "nowościach" nie jestem :)

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

podziękowania dla rodziców

31 sty 2013 - 11:22:08

Darka806 Świetny pomysł. Jest od groma tych pierdółek za przeproszeniem na all, ale mi nic się nie podoba. myślałam nad zegarem z naszym zdjęciem i wygrawerowaną datą ślubu. Co myślicie?

podziękowania dla rodziców

31 sty 2013 - 11:28:50

ja sama zrobiłam album ze zdjęciami z naszego ślubu, wręczyliśmy go dopiero po ślubie. Na ostatniej stronie napisałam kilka słów dla nich od nas. Bardzo się wzruszyli. Na samym weselu nie było żadnych podziękowań i tańczenia w kółeczku "Cudownych rodziców mam" - to jest bardzo sztywne i oklepane.

podziękowania dla rodziców

31 sty 2013 - 14:05:05

Kosze i albumy z fotografiami to dobry pomysł.
Wszelkie grawerowane podświetlane szkła, czy złote księgi kojarzą mi się z tandetą, zwłaszcza te, które można znaleźć na allegro.

Cytat
at2010
Na samym weselu nie było żadnych podziękowań i tańczenia w kółeczku "Cudownych rodziców mam" - to jest bardzo sztywne i oklepane.
U nas też tego nie było, nie widzieliśmy sensu w takiej pokazówce.

podziękowania dla rodziców

03 lut 2013 - 18:15:55

ja myślałam o naszym wspólnym portrecie ;) Zawsze to coś 'innego' :)

podziękowania dla rodziców

03 lut 2013 - 18:18:06

A za co chcesz im podziękować?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

podziękowania dla rodziców

03 lut 2013 - 18:19:27

Jeśli chodzi o kosz, to moi by się ucieszyli z zestawu wino + ser żółty + ser pleśniowy + orzechy + oliwki, oczywiście w ilości dowolnej i dobrej jakości.
Bez kwiatów.

EDIT: no i ewentualnie do tego jakieś suszone mięsko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-03 18:24 przez matra.

podziękowania dla rodziców

03 lut 2013 - 18:30:17

siostra i szwagier zrobili fajne podziękowania na swoim weselu- mój tato nie zyje, więc by nie tanczyć w kółeczku "cudownych rodziców mam" i by nie było płaczu i nadmiernych wzruszeń, po oczepinach wyszli na środek i zainscenizowali scenkę rozdania oskarów z nagrodą spcejalna pierwszoplanową dla Najlepszej mamy inagrodę specjalna dla Najlepszych rodziców (tj siostry teściów.) było fajnie, było śmiesznie a na podziękowania dodtali kosze z ze słodkościami, koniakiem i zestawem pięknych koniakówek (bez grawerów)

podziękowania dla rodziców

06 lut 2013 - 07:20:27

My daliśmy rodzicom kosze ze słodyczami i kolorowym alkoholem do tego po koszulce - z przodu uśmiechnięta buźka, z tyłu kolorowy napis TEŚĆ i analogicznie TEŚCIOWA.
Było dużo śmiechu, bo na weselu na chwilę ubrali je na ubrania. Niedawno przyjechali w nich do nas ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 07:21 przez Yucca.

podziękowania dla rodziców

06 lut 2013 - 07:37:37

co prawda ja ślub brałam ponad 4 lata temu ale wtedy z mężem wymysliliśmy że nie będziemy wydziwiać i robić zbędnych upominków tylko pojechaliśmy do Almy poprosiliśmy o zrobienie koszy ze słodyczami, alkoholem itp. Do tego bukiet pięknych kwiatów. Wszystkie te upominki daliśmy po oczepinach.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

podziękowania dla rodziców

29 maj 2013 - 15:31:42

A my się na przykład zastanawialiśmy nad statuetkami grawerowanymi. Myślicie, że to dobry pomysł?

podziękowania dla rodziców

29 maj 2013 - 15:36:21

na allegro są ładne :))

np



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślizgające się buty