Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 gru 2012 - 21:34:20

Może napisz coś więcej o tacie, czym się zajmuje, gdzie pracuje, co lubi ?
Wg. mnie świetnym prezentem będzie taki dzień taty, spędzony razem z Wami, w jakimś takim stylu pod jego zainteresowania, albo np. jakieś wesołe miasteczko, lody, jakieś autka czy coś co przypomni mu jak to było jak byliście razem. No i list od Was z podziękowaniem taki od serca. Na jakimś ozdobnym papierze. Ja tak zrobiłam i mojemu tacie aż łzy ze wzruszenia leciały.

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 gru 2012 - 21:36:55

Tylko nie żadne łańcuszki, gazety itp.. po co mu taki prezent? Jeżeli lubi motoryzację i czasy wojenne to połącz te dwa zainteresowania i kup jakiś model samochodu z tamtego okresu?.

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 gru 2012 - 21:48:39

A dlaczego nie? W sumie to chyba zdecyduję się na ten zegarek, tylko musze znaleźć jakiś porządny, za rozsądną cenę, mam znajomego zegarmistrza, więc mi pomoże:).
Dzięki za wszystkie propozycje!!
Jak to po co? Bo jest orginalny, i będzie mógł go sobie powiesić na ścianie :). Wydaje mi się ciekawszy niż model...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 21:56 przez aga900319.

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 gru 2012 - 21:53:51

Cytat
aga900319
A dlaczego nie?
Nie wiem, jak dla mnie pomysł z gazetą jest poroniony. Nie wiedziałabym co z takim prezentem zrobić, ani to na ścianę powiesić ani do szuflady włożyć.. Co do łańcuszka- lubi taką biżuterię nosić?. Nie wiem czemu ale jak czytam o łańcuszku dla faceta to myślę o jakimś napakowanym łysolu z grubym łańcuchem na szyi.:d

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 gru 2012 - 21:59:07

Trochę kreatywności dziewczyno! xd
Pomysł z listem jest bardzo fajny :). Napewno bardzo by się wzruszył. Chętnie wykorzystam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 22:01 przez aga900319.

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

03 gru 2012 - 13:33:03

Za taka kase mozna naprawde duzo. Wyslijcie go spa np :) Na weekend, Sobie odpocznie,spa bliziutko morza, przyda sie. Polecam Spa Baginski&Chabinka W Miedzyzdrojach jesli oczywiscie spoko z dojazdem. Naprawde fajnie, bylam tam! :)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

02 maj 2013 - 19:11:42

Ja proponuję do prezentu dorzucić taką koszulkę http://www.megakoszulki.pl/Najlepszy,tata,na,swiecie,1,T-shirt-p955.html Specjalnie się nie wykosztujesz, a gwarantuję Ci, że taki prezent będzie dla Twojego taty znacznie cenniejszy, bo poczuje się doceniony :) Drobny gest, a zrobi mu się miło :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla taty na 50te urodziny!!

13 gru 2013 - 14:47:16

50 urodziny powinny być wyjątkowe, ja dla swojego taty wykupiłam voucher na przejazd szybkimi samochodami a ofertę znalazłam na http://devil-cars.pl


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mały niedrogi upominek na mikołaja