Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 11:52:48

Niebawem robimy ze znajomymi imprezę z okazji andrzejek- będzie sporo osób, chcemy, żeby to była impreza z prawdziwego zdarzenia :) dlatego proszę was o radę- jakie dekoracje na andrzejki? nic mi nie przychodzi do głowy a powoli musimy już zacząć wszystko organizować. jak przystroić dom, żeby dekoracje nawiązywały do andrzejek? liczę na wasze pomysły ;)

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 11:58:34

powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:03:05

Cytat
agniesza0906
powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

dobre:D juz sobie wyobrazam takiego biedaka nogami do żyrandola przywiązanego;D

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:07:15

Jeśli to andrzejki to bym dużo świeczek pozapalała na pewno:))
Jak myśle o andrzejkach to na myśl mi też przychodzą klucze:P Zatem jakieś wycięte z papieru klucze ? Sama nie wiem:P Ale to mi się z andrzejkami kojarzy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-12 12:09 przez milenaa61.

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:13:41

Cytat
agniesza0906
powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

haha, genialny pomysł, na pewno wezmę go pod uwagę :D


milenaa61- zapas świeczek już mamy- co jeszcze? pomóżcie! :(

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:21:06

jabłka ? podobno z jabłek sie wróży ... karty w dużym formacie porozwieszane ,buty itp jest dużo pomysłów

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:21:10

klucze i świeczki- tak jak jedna użytkowniczka pisała, nic więcej nie przychodzi mi do głowy ale sama się chętnie dowiem bo też wybieram się na tego typu imprezę i mam pomóc w przygotowaniach, więc pomysły na dekoracje mile widziane ;)

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:26:44

Hm... no nie wiem w sumie ale ja bym może zrobiła jakieś czarownice z brystolu i 'powiesiła' gdzieś pod sufitem :P
Albo jakiś stolik , na nim 'kula do wróżb' ? ;P

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:32:39

Moim zdaniem powinno być dużo świec,lampionów i dekoracji ze świeczkami np,pływające "podrzewacze" w misach z wodą,stare klucze takie jakich używa się do lania wosku,jakieś już wytopione figurki z wosku, dużo jabłek i obok obrane jak najdłużej skórki ,karty zwykłe lub do tarota oraz wszelkie ozdoby związane z jesienią:liście ,kasztany,żołędzie,ozdobne dynie.

dekoracje na andrzejki

19 lis 2012 - 17:18:18

świece, klucze, szklana kula, jabłka. andrzejki kojarzą mi się z kolorem fioletowym, nie wiem dlaczego :)

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

dekoracje na andrzejki

16 gru 2013 - 15:09:18

ja bym rozpalila wszedzie swiece i tarota postawiła :D super zabawa :) widziałam tutaj http://witeks.pl/art.dekoracyjne mega fajne świece takie białe zwykłe mozna je zabarwić i palić np czerwony przywołuje miłość, fiolet odgania złe czary itd :) taki hand made dla czarownic hihi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub na zamku Będzinie Pomocy!