Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

9 minut temu

dieta organizacja

24 minut temu

przestrzeganie diety

41 minut temu

zalety diety pudełkowej

55 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 11:52:48

Niebawem robimy ze znajomymi imprezę z okazji andrzejek- będzie sporo osób, chcemy, żeby to była impreza z prawdziwego zdarzenia :) dlatego proszę was o radę- jakie dekoracje na andrzejki? nic mi nie przychodzi do głowy a powoli musimy już zacząć wszystko organizować. jak przystroić dom, żeby dekoracje nawiązywały do andrzejek? liczę na wasze pomysły ;)

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 11:58:34

powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:03:05

Cytat
agniesza0906
powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

dobre:D juz sobie wyobrazam takiego biedaka nogami do żyrandola przywiązanego;D

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:07:15

Jeśli to andrzejki to bym dużo świeczek pozapalała na pewno:))
Jak myśle o andrzejkach to na myśl mi też przychodzą klucze:P Zatem jakieś wycięte z papieru klucze ? Sama nie wiem:P Ale to mi się z andrzejkami kojarzy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-12 12:09 przez milenaa61.

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:13:41

Cytat
agniesza0906
powiesić gdzieś jednego Andrzeja???


nie wiem....

haha, genialny pomysł, na pewno wezmę go pod uwagę :D


milenaa61- zapas świeczek już mamy- co jeszcze? pomóżcie! :(

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:21:06

jabłka ? podobno z jabłek sie wróży ... karty w dużym formacie porozwieszane ,buty itp jest dużo pomysłów

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:21:10

klucze i świeczki- tak jak jedna użytkowniczka pisała, nic więcej nie przychodzi mi do głowy ale sama się chętnie dowiem bo też wybieram się na tego typu imprezę i mam pomóc w przygotowaniach, więc pomysły na dekoracje mile widziane ;)

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:26:44

Hm... no nie wiem w sumie ale ja bym może zrobiła jakieś czarownice z brystolu i 'powiesiła' gdzieś pod sufitem :P
Albo jakiś stolik , na nim 'kula do wróżb' ? ;P

dekoracje na andrzejki

12 lis 2012 - 12:32:39

Moim zdaniem powinno być dużo świec,lampionów i dekoracji ze świeczkami np,pływające "podrzewacze" w misach z wodą,stare klucze takie jakich używa się do lania wosku,jakieś już wytopione figurki z wosku, dużo jabłek i obok obrane jak najdłużej skórki ,karty zwykłe lub do tarota oraz wszelkie ozdoby związane z jesienią:liście ,kasztany,żołędzie,ozdobne dynie.

dekoracje na andrzejki

19 lis 2012 - 17:18:18

świece, klucze, szklana kula, jabłka. andrzejki kojarzą mi się z kolorem fioletowym, nie wiem dlaczego :)

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

dekoracje na andrzejki

16 gru 2013 - 15:09:18

ja bym rozpalila wszedzie swiece i tarota postawiła :D super zabawa :) widziałam tutaj http://witeks.pl/art.dekoracyjne mega fajne świece takie białe zwykłe mozna je zabarwić i palić np czerwony przywołuje miłość, fiolet odgania złe czary itd :) taki hand made dla czarownic hihi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub na zamku Będzinie Pomocy!