Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:13:16

Jeśli dziecko niesie obrączki na poduszce to siada z tą poduszką w pierwszej ławce i w odpowiednim momencie podchodzi do świadka z nimi czy jak? Jutro wychodzę za mąż i teraz mam rozkmine;p

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:16:18

Ta poduszka powinna być gdzieś schowana, dopiero w odpowiednim momencie to dziecko powinno ją mieć ;P Nie będzie się męczyło pół Mszy :P

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:18:15

U nas młoda trzymała sobie tą poduszeczkę, przynajmniej miała zajęcie, bo wiadomo że w kościele dziecku się nudzi ;)

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:21:25

Na ślubach gdzie byłam dziecko siedziało z obrączkami na poduszce, ewentualnie miało je na ławce obok siebie

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:22:26

nie mam pojęcia

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:24:12

Chyba siedzi w ławce z poduszką w ręku, a gdy potrzeba, to ładnie podchodzi do ołtarza z nimi :))) Fajnie wygląda też gdy pora, a dziecko przez cały kościoł - od tyłu idzie samo środkiem, aż do młodej pary :))

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:29:49

A kurcze, zaskoczylas mnie pytaniem, bo sie nad tym nie zastanawialam. Najlepiej, żeby to dziecko dostało obrączki po jakimś czasie, jeszcze pacnie gdzies i zgubi :D

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:30:01

U nas synek usiadł prawie na koncu koscioła z moja kolezanką ktora go pilnowała:)(uzgodnilismy to wczesniej z księdzem to w sumie jego pomysł) i w odpowiednim momencie ksiądz powiedział "poprosimy Jakuba z obraczkami" i kubuś szedł po czerwonym dywanie srodkiem koscioła z poduszeczką i stanął obok nas i czekał az wymienimy sie obraczkami.Poczym usiadł w pierwszej ławce z babcią :) wszystko wyszło przecudnie:) ale to tez zalezy od dziecka moje jest w miare spokojne :D no i ksiadz pokazał mu próbę jak bedzie to wygladało zeby wiedział :) a Kubuś był bardzo zadowolony z takiej funkcji:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-07 19:32 przez magda1988-18.

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:35:04

Cytat
Kaja0
Chyba siedzi w ławce z poduszką w ręku, a gdy potrzeba, to ładnie podchodzi do ołtarza z nimi :))) Fajnie wygląda też gdy pora, a dziecko przez cały kościoł - od tyłu idzie samo środkiem, aż do młodej pary :))

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:36:29

ja byłam na ślubie tydzień temu i 3 letni chłopiec siedział w pierwszej ławce z rodzicami, jak miało dojść do wręczenia sobie obrączek to tatuś chłopca nałożył obrączki na podusie wręczył ją chłopcu, a on podszedł do pary młodej, a następnie z pustą podusią wrócił na miejsce:)

Obrączki na poduszce

07 wrz 2012 - 19:36:41

ino w czas ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na roczek. Może być?