Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

43 minut temu

Biznes

47 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:31:11

Cześć! Zostałam zaproszona na wieczorek panieński i nie było by to nic dla mnie dziwnego gdyby nie fakt że nigdy na takim nie byłam. Wiem tylko że mam wziąć śmieszny gadżet. Czy powinnam kupić jakiś prezent i jeśli tak to ma być to bielizna, alkohol czy coś jeszcze innego albo wiedzieć o czymś jeszcze ważnym? Chcę podkreślić że dziewczyna robi swój panieński w swoim domu i praktycznie się nie znamy...:( Proszę o rady!
To dla mnie naprawdę ważne bo to już w tą sobotę...
HELP



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 08:37 przez otomojstyl.

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:37:56

ja nie pomogę, bo wieczory panieńskie przede mną :P

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:38:14

Szkoda :(

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:39:14

ja zostałam zaproszona do kuzynki lecz nie kupuję a przygotowuję prezent. pomysły zaczerpnęłam stąd http:/ /slubomania.pl/index.php/zabawy/274-torebka-klasyczna-wyprawka-pierwszy-raz (bez spacji).
jeżeli wolisz kupic to myślę,że na all znajdziesz sporo gadżetów.
na Twoim miejscu nie kupowałabym bielizny, najbezpieczniejszy w tej sytuacji będzie alkohol ( zawsze sie sprawdza :P) i coś śmiesznego do tego (np. czekoladki w kształcie penisa).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 08:41 przez savage137.

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:41:25

No kup jakiś prezent co to za problem? Skoro nie znasz tej dziewczyny to ładna bielizna zawsze się przyda i każdy doceni, więc to dość uniwersalne. Śmieszny gadżet? Poproś swojego informatora o sprecyzowanie. Spodziewaj się alkoholu i zabawy.

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 08:45:49

Jest problem bo nie wiem co to ma być tym bardziej że tej dziewczyny nie znam i nie znam nikogo kto tam będzie więc nie chce się czuć źle...? A co do informatora to powiedział mi że gadżet to śmieszna opaska, czapka itp. Więc to już mam.

Hmmm bielizna teraz już myślę że to zły pomysł bo nie znam jej rozmiaru...;/ Kupie jakiś likier owocowy i może coś z tym peniskiem hehe

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:04:07

jak ja bylam na panienskim to wszystko przygotowywala świadkowa, kupila prezen gadzety tort i takie tam a my sie tylko zrzucilismy na to wszystko, wiec moze zapytaj swiadkowej?

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:11:41

Może jakiś alkohol?
A tak w ogóle,to jakim cudem jesteś zaproszona,skoro nie znasz ani Panny Młodej ani nikogo innego?:)

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:16:58

najlepiej skontaktuj się ze świadkową :) pewnie ona będzie "mózgiem" imprezy :) może dziewczyny składają się na jakiś wspólny prezent, pewnie coś szykują, fajnie, gdybyś była wtajemniczona :)
Jeśli nie, to kup bieliznę, jakiś śmieszny gadżet, pełno tego jest w takich sklepach z pierdołami. Ja jak byłam na panieńskim to 'panna młoda' dostałą chyba z 10kompletów bielizny, ale w sumie to zawsze sie przydaje :)

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:21:25

Właśnie też mnie to zdziwiło... bo myślałam że to się przyjaciółki zaprasza. Wesele jest ze strony mojego chłopaka a dokładniej to jego bliski kuzyn a w tym syn matki chrzestnej. I pewnie z racji tego że są bliską rodziną a ja jestem z moim chłopakiem już 6 lat...jego przyszła żona mnie zaprosiła.

I właśnie w tym problem że nie znam świadkowej hehe dzwoniła do mnie tylko panna młoda z zaproszeniem na wieczorek, zapytałam o składkę bo chłopaki się składają ale powiedziała że one nie robią...także na razie nawet nie wiem gdzie mieszka, mam dostać sms'a bliżej soboty.
Nie wiem jaki rozmiar nosi chyba że kupie sexi haleczkę z nieusztywnianym biustem to może jeszcze bym trafiła mniej więcej. Ale już wiem że prezent jakiś kupie pewnie alkohol jakiś i coś do tego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 09:23 przez otomojstyl.

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:24:56

ja tez byłam na panieńskim kuzynki chłopaka. Gadałam z nią wcześniej 2 razy, a reszty dziewczyn nie znałam :) teraz spotykamy się co weekend :) to kup coś sama i po problemie :) bielizna byłaby ok, ale czy dobierzesz rozmiar? Ja z tego powodu nie kupiłam bielizny :)

Wieczór panieński!

28 sie 2012 - 09:28:40

Kup jej jakis upominek. Najlepiej coś z bielizny, może jakiś śmieszny gadżet, książkę o masażu erotycznym lub coś w tym stylu.. Alkohol też wypada przynieść zwłaszcza, jeśli to domówka. Na pewno będziesz się dobrze bawić. Na wieczorach panieńskich się.. trochś pije, tańczy, robi głupawe rzeczy.. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaręczyny