Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

40 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:08:11

Hej Dziewczyny :) mój chłopak dostał nową, wreszcie normalną (czyt. dzienną) pracę i chciałabym mu podarować jakiś drobiazg. Może macie jakieś pomysły? ja osobiście myslałam o kubku, w końcu życie biurowe kręci sie wokoł kawy i bez fajnego kubka ani rusz :p

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:09:31

bardzo dobry pomysł

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:10:24

Być może moja wypowiedź będzie nie na temat ale mam wrażenie, że niedługo będziecie kupować prezenty za to, że ktoś skorzystał z wc..

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:11:27

Kubek dobry pomysł! I najlepiej z jakimś fajnym napisem typu "nie ruszaj, to moja kawa" ;)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:11:54

Daj mu siebie.

A czy Ty dostałaś od niego prezent z okazji pierwszej miesiączki ?

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:12:00

Cytat
extrashopping
Być może moja wypowiedź będzie nie na temat ale mam wrażenie, że niedługo będziecie kupować prezenty za to, że ktoś skorzystał z wc..

oj bo wszystkie misie, pysie i kizie-mizie bardzo się cieszą z kubków i innych duperelków ;) przecież to takie słitaśne.

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:15:29

kup mu porzadny kubek termiczny ;)

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:17:15

Wy się śmiejecie ale ja już miesiąc chodzę do nowej pracy i własnego kubka dotąd nie mam :)

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:22:27

a kto powiedział, że ja kupuje mu prezenty z okazji każdego pierdnięcia? wydaje mi sie, że dostanie pracy na wymarzonym stanowisku i można powiedzieć, że pierwszej poważnej pracy można jakość uczcić. Tym bardziej, że w obecnych czasach szukanie pracy to męka i trzeba sie nieźle natrudzić:)

poza tym zaznaczyłam, że to ma być drobiazg, a nie przent z prawdziwego znaczenia..

zweryfikowana
Posty: 678
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:24:11

ja bym go zaprosiła na kolację z dobrym szampanem :D

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:27:43

Cytat
martoosiad
a kto powiedział, że ja kupuje mu prezenty z okazji każdego pierdnięcia? wydaje mi sie, że dostanie pracy na wymarzonym stanowisku i można powiedzieć, że pierwszej poważnej pracy można jakość uczcić. Tym bardziej, że w obecnych czasach szukanie pracy to męka i trzeba sie nieźle natrudzić:)

poza tym zaznaczyłam, że to ma być drobiazg, a nie przent z prawdziwego znaczenia..

rozumiem Cie :) i tez bym swojego nagrodzila, jesli by znalazl WYMARZONA PRACE! :):):) kubek to bardzo dobry prezent :)

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:30:20

PODBIJAM ŚWIETNY PREZENT!!! TO GO ZMOTYWUJE DO AKTYWNEJ PRACY:))

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:37:40

Uważam,że kubek z jakimś fajnym napisem to bardzo dobry pomysł :)
Sama kupowałam drobiazg Mojemu Facetowi,gdy dostał się do dużo lepszej pracy :))

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:41:04

Cytat
bombell
Wy się śmiejecie ale ja już miesiąc chodzę do nowej pracy i własnego kubka dotąd nie mam :)


hahaha ja od tygodnai jestem w nowym miejscu też bez kubka;p Chociaż kupiłam sobie specjalnie z tej okazji śliczny i żal mi go brać do pracy bo się zniszczy, więc właśnie pije z niego kawe przeglądając szafe;)

Śmiejecie się dziewczyny, kubek z fajnym tekstem, nadrukiem naprawdę może poprawić humor w pracy, w końcu musze zabrać ten swój :)

Prezent z okazji dostania pracy

24 sie 2012 - 12:41:08

Kubek jest bardzo dobrym pomysłem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WIECZÓR PANIEŃSKI POMOCY!!!