Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Dobry psycholog

19 minut temu

Druk ścienny

26 minut temu

Nowy samochód

46 minut temu

Montaż Klimatyzacji

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie najlepsze prezenty to wspólnie spędzony czas. Może warto kupić bilety do kina, czy na koncert? O koszulkach, czy gadżetach się często zapomina, a miło spędzone chwile uwiecznione na zdjęciach zostają w pamięci na dłużej.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-22 14:47 przez Ala233.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

A ja swojemu kupiłabym taką <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

W przypadku swojego chłopaka stawiałabym chyba na jakiś gadżet elektroniczny jak np<moderacja-spam> lub stojak do smartfona do samochodu lub roweru. Mój akurat bardzo lubi takie prezenty i zawsze jak zbliżają się jego urodziny to mi podpowiada co by mu sie teraz najbardziej przydało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:42 przez moderator.

Co prawda chłopak jest dawno mężem, ale prezenty kupuję cały czas podobne :D NAjczęściej jakaś gra albo książka, a do tego świetnie sprawdzają się prezenty typu paintball, albo gokarty. Najlepiej w moim towarzystwie. Może być też escape room (? Jak nie wiecie co to to sobie <moderacja-spam>, ale do tego najlepiej jeszcze zmobilizować przyjaciół.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Mój chłopak nosi zwykle dresy i uwielbia gwiezdne wojny, więc kupiłam mu zestaw koszulek i dresów z <moderacja-link> z nadrukowanymi cytatami z filmu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:10 przez moderator.

Dobry pomysł, to na przykład fotoksiążka, z waszymi wspólnymi wspomnieniami, ja tam mam do takich rzeczy sentyment, mąż też, w ogóle to jesteśmy tradycjonalistami, co roku wysyłamy <moderacja-link>kartki świąteczne dla firm[/url] z którymi współpracujemy (własna działalność), to jednak bądź co bądź sprawia dobre wrażenie ogólne, Nie ważne ile się wyda na upominek, ważne że się pamięta, robi coś z sercem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Moze postaw na cos praktycznego, ja ostatnio kupiłam mojemu chłopakowi casualowy pasek do spodni <moderacja> Bardzo fajnie się nosi, pasuje praktycznie do wszystkiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Gokarty, jazda samochodem na torze, karntet do spa.No wszystko super ale aby coś takiego kupić trzeba być bogatym i nieźle zarabiać :) My nie jesteśmy biedni z facetem ale nie robimy sobie aż takich drogich prezentow bo jestem zdania, że pamięć się liczy. Dajemy sobie jakieś drobiazgi. Fajna opcją jest na przykład zamówienie fotokalendarza ( szczegolnie teraz pod koniec roku).
Droższe rzeczy kupujemy sobie samodzielnie tak aby nie było ryzyka straty kaski.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystko zależy od charakteru chłopaka. Jeśli to typowy amator sportów to jakiś sprzęt albo sportowy zegarek. Dla eleganckiego - koszula, spinki, elegancki zegarek albo skórzany pasek do spodni zawsze będą trafionymi prezentami. Maniak gier ucieszy się z kolejnej gry w swojej kolekcji a romantyk ze wspólnej kolacji przy świecach i butelki najlepszej whiskey :) W kwestii zegarków mogę polecić sklep <moderacja>, bo sama kupowałam tam prezent dla bliskiej mi osoby :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

No wlaśnie nie wiem czy podarowałabym chłopakowi coś związanego z jego hobby.... Po prostu obawiałabym się,ze w tym nie wypalę i że prezent jaki mu podaruję nie będzie mu się podobał.Zdecydowanie wolę bezpieczniejsze formy prezentów. Uniwersalne. Tak jak osoby powyzej raz zaprojektowałam dla faceta kubeczek, raz zaprojektowałam koszulkę.....
https://e-lubliniec.pl/artykuly/przygotuj-sie-na-adrenaline-tunel-aerodynamiczny-w-katowicach/
Ciekawa opcja wydaje się lot w tunelu aerodynamicznym. Szczególnie jeśli chcecie podarować coś porzadniejszego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:10 przez adelka28.

Według mnie warto wybierać prezenty wielofunkcyjne i praktyczne. Takie jak na przykład głośnik camry 1170 od Adler - z funkcją bluetooth i wyjściami,dzięki którym możemy podpiąć głośnik do wielu urządzeń. Taki głośnik szczególnie sprawdzi się przy muzyce z głębokim basem,a także może służyć do odbierania połączeń czy jako powerbank. Myślę ,że taki głośnik to strzał w dziesiątkę :)

Fajne podarki są na GoldenGift, gdzie można kupić atrakcje prawie dla każdego. Na przykład atrakcje dla seniora: GoldenGift Upominki są nietuzinkowe i zapewniają zastrzyk adrenaliny i moc wrażeń do zapamiętania.

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 6/5

Ja postanowiłam kupić bilety jako prezent w miejscu, którym nie byliśmy. W okolicy był zamek, którego do tej pory nie odwiedziliśmy i postanowiłam wykupić bilety jako prezent dla całej rodzinki. Wspólnie spędzony czas do tego podziwianie nowych miejsc to coś swietnego ;)

Ciekawą opcja moze byc również voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Jest to na pewno dobra opcja prezentowa dla mężczyzn, którzy lubią nowe doznania.
https://www.boleslawiec.tv/wiadomosci/s/11766,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu-pomysl-na-udany-prezent-pod-choinke



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-30 12:32 przez jumkaa.

Może zaproś go na randkę :D Wieeem, że to faceci powinni, ale my kobitki też musimy dbać o naszych mężczyzn prawda? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół Impress pomóżcie ;)