Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie najlepsze prezenty to wspólnie spędzony czas. Może warto kupić bilety do kina, czy na koncert? O koszulkach, czy gadżetach się często zapomina, a miło spędzone chwile uwiecznione na zdjęciach zostają w pamięci na dłużej.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-22 14:47 przez Ala233.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

A ja swojemu kupiłabym taką <moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

W przypadku swojego chłopaka stawiałabym chyba na jakiś gadżet elektroniczny jak np<moderacja-spam> lub stojak do smartfona do samochodu lub roweru. Mój akurat bardzo lubi takie prezenty i zawsze jak zbliżają się jego urodziny to mi podpowiada co by mu sie teraz najbardziej przydało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:42 przez moderator.

Co prawda chłopak jest dawno mężem, ale prezenty kupuję cały czas podobne :D NAjczęściej jakaś gra albo książka, a do tego świetnie sprawdzają się prezenty typu paintball, albo gokarty. Najlepiej w moim towarzystwie. Może być też escape room (? Jak nie wiecie co to to sobie <moderacja-spam>, ale do tego najlepiej jeszcze zmobilizować przyjaciół.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Mój chłopak nosi zwykle dresy i uwielbia gwiezdne wojny, więc kupiłam mu zestaw koszulek i dresów z <moderacja-link> z nadrukowanymi cytatami z filmu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:10 przez moderator.

Dobry pomysł, to na przykład fotoksiążka, z waszymi wspólnymi wspomnieniami, ja tam mam do takich rzeczy sentyment, mąż też, w ogóle to jesteśmy tradycjonalistami, co roku wysyłamy <moderacja-link>kartki świąteczne dla firm[/url] z którymi współpracujemy (własna działalność), to jednak bądź co bądź sprawia dobre wrażenie ogólne, Nie ważne ile się wyda na upominek, ważne że się pamięta, robi coś z sercem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Moze postaw na cos praktycznego, ja ostatnio kupiłam mojemu chłopakowi casualowy pasek do spodni <moderacja> Bardzo fajnie się nosi, pasuje praktycznie do wszystkiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-31 09:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Gokarty, jazda samochodem na torze, karntet do spa.No wszystko super ale aby coś takiego kupić trzeba być bogatym i nieźle zarabiać :) My nie jesteśmy biedni z facetem ale nie robimy sobie aż takich drogich prezentow bo jestem zdania, że pamięć się liczy. Dajemy sobie jakieś drobiazgi. Fajna opcją jest na przykład zamówienie fotokalendarza ( szczegolnie teraz pod koniec roku).
Droższe rzeczy kupujemy sobie samodzielnie tak aby nie było ryzyka straty kaski.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystko zależy od charakteru chłopaka. Jeśli to typowy amator sportów to jakiś sprzęt albo sportowy zegarek. Dla eleganckiego - koszula, spinki, elegancki zegarek albo skórzany pasek do spodni zawsze będą trafionymi prezentami. Maniak gier ucieszy się z kolejnej gry w swojej kolekcji a romantyk ze wspólnej kolacji przy świecach i butelki najlepszej whiskey :) W kwestii zegarków mogę polecić sklep <moderacja>, bo sama kupowałam tam prezent dla bliskiej mi osoby :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

No wlaśnie nie wiem czy podarowałabym chłopakowi coś związanego z jego hobby.... Po prostu obawiałabym się,ze w tym nie wypalę i że prezent jaki mu podaruję nie będzie mu się podobał.Zdecydowanie wolę bezpieczniejsze formy prezentów. Uniwersalne. Tak jak osoby powyzej raz zaprojektowałam dla faceta kubeczek, raz zaprojektowałam koszulkę.....
https://e-lubliniec.pl/artykuly/przygotuj-sie-na-adrenaline-tunel-aerodynamiczny-w-katowicach/
Ciekawa opcja wydaje się lot w tunelu aerodynamicznym. Szczególnie jeśli chcecie podarować coś porzadniejszego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-08 14:10 przez adelka28.

Według mnie warto wybierać prezenty wielofunkcyjne i praktyczne. Takie jak na przykład głośnik camry 1170 od Adler - z funkcją bluetooth i wyjściami,dzięki którym możemy podpiąć głośnik do wielu urządzeń. Taki głośnik szczególnie sprawdzi się przy muzyce z głębokim basem,a także może służyć do odbierania połączeń czy jako powerbank. Myślę ,że taki głośnik to strzał w dziesiątkę :)

Fajne podarki są na GoldenGift, gdzie można kupić atrakcje prawie dla każdego. Na przykład atrakcje dla seniora: GoldenGift Upominki są nietuzinkowe i zapewniają zastrzyk adrenaliny i moc wrażeń do zapamiętania.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Ja postanowiłam kupić bilety jako prezent w miejscu, którym nie byliśmy. W okolicy był zamek, którego do tej pory nie odwiedziliśmy i postanowiłam wykupić bilety jako prezent dla całej rodzinki. Wspólnie spędzony czas do tego podziwianie nowych miejsc to coś swietnego ;)

Ciekawą opcja moze byc również voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Jest to na pewno dobra opcja prezentowa dla mężczyzn, którzy lubią nowe doznania.
https://www.boleslawiec.tv/wiadomosci/s/11766,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu-pomysl-na-udany-prezent-pod-choinke



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-30 12:32 przez jumkaa.

Może zaproś go na randkę :D Wieeem, że to faceci powinni, ale my kobitki też musimy dbać o naszych mężczyzn prawda? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół Impress pomóżcie ;)