Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

po raz kolejny piszę z prośbą o pomoc :) Jestem z facetem 6 lat ma niedługo urodziny,wszystkie możliwe prezenty mi sie już skończyły.Ma 25 lat i szukam coś oryginalnego ale nie drogiego <jak na studenta przystało>:)

<moderacja-korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 13:14 przez moderator.

Jesteś z facetem 6 lat i nie umiesz mu kupić prezentu?

Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Kup mu coś związanego z jego hobby, pasją, albo książkę ulubionego autora, ciuch o którym marzył, ale jakoś kupić nie miał kiedy/szkoda mu kasy. Zabierz go na wycieczkę, gokarty, nad jezioro.

A czym sie interesuje, co lubi?
I do jakiej kwoty?

JA wiem ze moj by sie cieszyl jak dziecko z wyajzdu do qua parku:) albo z plyty sowjego zespolu

Cytat
Asztarte


Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Zawsze, przy okazji takich pytań na forum, zastanawia mnie to samo....

słucham słucham, mieszkam 4 lata z nim więc nawet nie mam wyboru,ale chodzi o to że na takie prezenty jakie on chce typu najlepsze cb radio badz kołpaki do auta z 2007 roku i w dodoatku nowe to mnie nie stać.Wymagający w piz** :D do aqua parku jeździmy co 3miesiace, mieszkamy nad jeziorem,a książki jakie czyta to jeydnie motoryzacyjne typu top gear i ma wszystkie.Co do płyt to wiecie jak sie je zdobywa w dzsiejszych czasach wiec w aucie ma ich multum:/ ubrania, biżuteria,motoryzacja byłą przerobiona, wyjazdy są co chwle.

Cytat
izolda8
słucham słucham, mieszkam 4 lata z nim więc nawet nie mam wyboru,ale chodzi o to że na takie prezenty jakie on chce typu najlepsze cb radio badz kołpaki do auta z 2007 roku i w dodoatku nowe to mnie nie stać.Wymagający w piz** :D (...)


Doskonale Ciebie rozumiem izolda8 !:) Z moim jest dokładnie tak samo! Nie każdy ma wybrednego chłopaka:P więc nie każda dziewczyna jest w stanie to zrozumieć. Mojego byłego zadowalał kubek;D a obecnego?:D masakra totalna... mój boy zarabia nieźle i kupuje ciuchy, czy inne rzeczy w dobrych sklepach, gdzie ja wchodzę tylko pooglądać;D
Powiem Ci, że mam ten sam problem co Ty, tylko mój ma ur w sierpniu. Dostałam wiele propozycji, które dobrze wykorzystać n walentynki i inne okazje:) może Ty skorzystasz na urodziny?:)
- gra erotyczna np. wibrująca rozkosz,=
- upieczenie tortu i na nim napis "sto lat!" czy "kocham cię"
- zamówienie Waszego portretu (wpisz w google "portret zamówienie" to może coś Ci wyskoczyć;)
- globus, na którym napisz 'Jesteś całym moim światem'
- kieliszki z grawerem Waszych imion + wino
- 2 filiżanki + herbata w kształcie serc (można je dostać w herbaciarniach)
- ręczniki z napisem "kocham cię" :)

Może pomogłam Tobie lub innym dziewczynom z takim problemem;D pozdr

kup 2 "obrączki" na których wygraweruj date waszego np. poznania, bycia razem itp. oraz imie :) Moim zdaniem bardzo fajny prezent ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 00:59 przez paamek.

Cytat
paamek
kup 2 "obrączki" na których wygraweruj date waszego np. poznania, bycia razem itp. oraz imie :) Moim zdaniem bardzo fajny prezent ;)
dla kobiety ale nie dla faceta

Nie każdy facet jest sentymentalny, więc obrączki, portrety, kieliszki grawerowane....rozumiecie.
Ja też mam wymagającego i niesttety (lub stety ;P) dobrze zarabiającego faceta. Więc znam ból.
Ciuchy biżuteria zegarki odpadały w przedbiegach. Ale wykorzystałam to co zawsze mówiła moja babcia "facet to duże dziecko, daj mu zabawkę i masz go z głowy na cały dzień". ; )

I na ostatnie urodziny, które miał z resztą niedawno, kupiłam mu alkomat. Dałam coś blisko 140zł w promocji. ;P Często narzekał, ze "dobrze się czuje, ale nie wie czy może jechać".
Na drugi dzień, po imprezie urodzinowej śmiałam się z niego, że on ten alkomat zamknie. :P Wśród jego kolegów też zrobił prezent furorę. Facetowi trzeba kupić coś, czym będzie mógł się pochwalić kolegom. Tacy już są. ; )

Nie wiem co mogłoby się Twojemu przydać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 18:57 przez jussxd.

czesc dziewczyny
jestem troche w niezręcznej sytuacji. Mój chłopak ma dziś urodziny , byłam wczoraj w miescie w poszukiwaniu prezentu dla niego ,ale po pierwsze nic fajnego nie znalazłam po drugie nie chciałam kupowac czegoś taniego i bezużytecznego. A mam mało pieniędzy i on o tym wie ,że to są pieniądze na wakacje i jak je wydam to nigdzie nie pojedziemy.. Troche mi teraz głupio i nie wiem czy coś mu kupować i co ?
jak myślicie

Ja bym się cieszyła nawet z ciastka z cukierni i dobrego winka (;

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

proponuje wyszukiwarke na forum- jest pełno wątków na temat prezentu na urodziny chłopaka

Cytat
FuckLimits
Ja bym się cieszyła nawet z ciastka z cukierni i dobrego winka (;

jak wyżej ;)

Może weż go na pizze , albo jakieś ciacho;)
Skoro wie ,że nie masz kasy to się nie obrazi;)
Liczy się pamięć i życzenia;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na poprawiny!!