Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

po raz kolejny piszę z prośbą o pomoc :) Jestem z facetem 6 lat ma niedługo urodziny,wszystkie możliwe prezenty mi sie już skończyły.Ma 25 lat i szukam coś oryginalnego ale nie drogiego <jak na studenta przystało>:)

<moderacja-korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 13:14 przez moderator.

Jesteś z facetem 6 lat i nie umiesz mu kupić prezentu?

Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Kup mu coś związanego z jego hobby, pasją, albo książkę ulubionego autora, ciuch o którym marzył, ale jakoś kupić nie miał kiedy/szkoda mu kasy. Zabierz go na wycieczkę, gokarty, nad jezioro.

A czym sie interesuje, co lubi?
I do jakiej kwoty?

JA wiem ze moj by sie cieszyl jak dziecko z wyajzdu do qua parku:) albo z plyty sowjego zespolu

Cytat
Asztarte


Kobity, czy Wy swoich facetów w ogóle słuchacie?Interesujecie się nimi?Ja swojego słucham, znam jego hobby itp. Wiem z czego się będzie cieszyć. Pomysłów mam milion, tylko okazji i pieniędzy brakuje na ich realizację.

Zawsze, przy okazji takich pytań na forum, zastanawia mnie to samo....

słucham słucham, mieszkam 4 lata z nim więc nawet nie mam wyboru,ale chodzi o to że na takie prezenty jakie on chce typu najlepsze cb radio badz kołpaki do auta z 2007 roku i w dodoatku nowe to mnie nie stać.Wymagający w piz** :D do aqua parku jeździmy co 3miesiace, mieszkamy nad jeziorem,a książki jakie czyta to jeydnie motoryzacyjne typu top gear i ma wszystkie.Co do płyt to wiecie jak sie je zdobywa w dzsiejszych czasach wiec w aucie ma ich multum:/ ubrania, biżuteria,motoryzacja byłą przerobiona, wyjazdy są co chwle.

Cytat
izolda8
słucham słucham, mieszkam 4 lata z nim więc nawet nie mam wyboru,ale chodzi o to że na takie prezenty jakie on chce typu najlepsze cb radio badz kołpaki do auta z 2007 roku i w dodoatku nowe to mnie nie stać.Wymagający w piz** :D (...)


Doskonale Ciebie rozumiem izolda8 !:) Z moim jest dokładnie tak samo! Nie każdy ma wybrednego chłopaka:P więc nie każda dziewczyna jest w stanie to zrozumieć. Mojego byłego zadowalał kubek;D a obecnego?:D masakra totalna... mój boy zarabia nieźle i kupuje ciuchy, czy inne rzeczy w dobrych sklepach, gdzie ja wchodzę tylko pooglądać;D
Powiem Ci, że mam ten sam problem co Ty, tylko mój ma ur w sierpniu. Dostałam wiele propozycji, które dobrze wykorzystać n walentynki i inne okazje:) może Ty skorzystasz na urodziny?:)
- gra erotyczna np. wibrująca rozkosz,=
- upieczenie tortu i na nim napis "sto lat!" czy "kocham cię"
- zamówienie Waszego portretu (wpisz w google "portret zamówienie" to może coś Ci wyskoczyć;)
- globus, na którym napisz 'Jesteś całym moim światem'
- kieliszki z grawerem Waszych imion + wino
- 2 filiżanki + herbata w kształcie serc (można je dostać w herbaciarniach)
- ręczniki z napisem "kocham cię" :)

Może pomogłam Tobie lub innym dziewczynom z takim problemem;D pozdr

kup 2 "obrączki" na których wygraweruj date waszego np. poznania, bycia razem itp. oraz imie :) Moim zdaniem bardzo fajny prezent ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 00:59 przez paamek.

Cytat
paamek
kup 2 "obrączki" na których wygraweruj date waszego np. poznania, bycia razem itp. oraz imie :) Moim zdaniem bardzo fajny prezent ;)
dla kobiety ale nie dla faceta

Nie każdy facet jest sentymentalny, więc obrączki, portrety, kieliszki grawerowane....rozumiecie.
Ja też mam wymagającego i niesttety (lub stety ;P) dobrze zarabiającego faceta. Więc znam ból.
Ciuchy biżuteria zegarki odpadały w przedbiegach. Ale wykorzystałam to co zawsze mówiła moja babcia "facet to duże dziecko, daj mu zabawkę i masz go z głowy na cały dzień". ; )

I na ostatnie urodziny, które miał z resztą niedawno, kupiłam mu alkomat. Dałam coś blisko 140zł w promocji. ;P Często narzekał, ze "dobrze się czuje, ale nie wie czy może jechać".
Na drugi dzień, po imprezie urodzinowej śmiałam się z niego, że on ten alkomat zamknie. :P Wśród jego kolegów też zrobił prezent furorę. Facetowi trzeba kupić coś, czym będzie mógł się pochwalić kolegom. Tacy już są. ; )

Nie wiem co mogłoby się Twojemu przydać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 18:57 przez jussxd.

czesc dziewczyny
jestem troche w niezręcznej sytuacji. Mój chłopak ma dziś urodziny , byłam wczoraj w miescie w poszukiwaniu prezentu dla niego ,ale po pierwsze nic fajnego nie znalazłam po drugie nie chciałam kupowac czegoś taniego i bezużytecznego. A mam mało pieniędzy i on o tym wie ,że to są pieniądze na wakacje i jak je wydam to nigdzie nie pojedziemy.. Troche mi teraz głupio i nie wiem czy coś mu kupować i co ?
jak myślicie

Ja bym się cieszyła nawet z ciastka z cukierni i dobrego winka (;

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

proponuje wyszukiwarke na forum- jest pełno wątków na temat prezentu na urodziny chłopaka

Cytat
FuckLimits
Ja bym się cieszyła nawet z ciastka z cukierni i dobrego winka (;

jak wyżej ;)

Może weż go na pizze , albo jakieś ciacho;)
Skoro wie ,że nie masz kasy to się nie obrazi;)
Liczy się pamięć i życzenia;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na poprawiny!!