Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

calominal opinie

30.01 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny mam taki dylemat. W lipcu wybieram sie na impreze tego typu: Kuzynka przyjeżdża z Włoch i robi wesele jednodniowe (w sumie to juz jest ich pierwsza rocznica ślubu), ale nie mogli zrobić ślubu w Polsce i zrobili tam. Teraz natomiast wracaja i chcą zrobic impreze dla całej rodziny. Przy okazji to juz jest roczek ich dziecka. Takze impreza 2 w 1 :) No i nie wiem jak sie ubrać, bo w sumie nie mozna tego traktowac jako duzego wesela - bedzie to kameralne przyjecie. Pomóżcie co na siebie założyc :

Wersja nr. 1 (Jest to sukienka w której byłam juz na paru weselach, jest długa także mysle ze odpada:/ Bo az tak bardzo nie bedzie nikt sie odwalał :P)

Wersja nr. 2 (Sukienka znana bardzo dobrze wszystkim z Tally Weijl)

Wersja nr. 3 (Sukienka w moim ulubionym kolorze, w którym bardzo dobrze się czuje, niestety nie zdjecie nie oddało jej autentycznego koloru)


Co myślicie? :)



ja widze tylko 1 zdjecie;/

mysle, ze 3 najlepsza :)

widzę tylko zdjęcie 2 i 3 i obydwie mi się podobają i pasują moim zdaniem na taką okazję

według mnie 3 najlepsza ;)

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 1/5

Jeszcze ktoś coś mi doradzi ? :)

1 bardzo ladna ale jak dluga to faktycznie raczej sie nie nadaje na takie przyjecie, 2 i 3 tez sa fajne i obie sie nadadza, wiec jak sie czujesz dobrze w tej 3 to idz w niej :)

Widzę tylko 2 i 3 zdjęcie.

3 najlepsza.

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent ślubny- książka jaka?