Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny i faceci (jeśli tu jesteście) pomóżcie, co kupić chłopakowi na rocznicę?
jesteśmy już razem rok, mam mało czasu by coś zorganizować, bo rocznica w sobotę, a od 10 do 18 pracuję i za bardzo nie mam czasu :(
Mój chłopak lubi oglądać anime, grać w gry komputerowe, słucha metalu, rocku.
dostawał już ode mnie rysunki, zdjęcia w albumie i tym podobne rzeczy.
Pomóżcie, może macie jakiś ciekawy pomysł.

Ja Swojemu kupiłam zegarek, ale w zasadzie nie miałam problemu bo pare miesięcy wstecz mu sie popsuł a on nie ma czasu iść do sklepu:)

ja swojemu kupiłam pościel z jego ukochanym klubem pilkarskim,ale pomyslow jest sporo,zalezy ile kasy mozesz przeznaczyc na tej stronie sa fajne rzeczy http ://www.toys4boys.pl/ a na tej jesli masz wiecej czasu mozna wykupic np przejazd monster truckiem ;) http ://www.mocprezentow.pl/.a i jeszcze mi sie przypomnialo cos bardziej slodkiego http ://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram

ja na rocznicę nic swojemu nie dałam :/ dla mnie to bez sensu.
Lepiej umów się z nim i przeznaczcie jakąś sumę na spędzenie czasu razem np. kolacja, kino :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Moim zdaniem z takiej okazji na pewno warto kupić coś oryginalnego? Może na przykład lepszej jakości dart? Z tego co widziałam, to jedne z lepszych dostaniesz na proyasport.pl Moim zdaniem warto zainwestować w taki niebanalny prezent.

Nie powiem Ci konkretnie co Ty masz swojemu kupić, bo nie znam go. Powiem Ci co ja kupowałam swojemu.

* Poduszka a'la Rastaman (w 3 znaczących kolorach nie lubię banalnych z napisem "kocham Cię" itp.. no bez przesady.)
* Łańcuszek pancerka 5 mm (żeby nie wyglądał jak przypięte do pastwiska zwierzątko, ale też żeby nie był cienki. ;) )
* Narysowany nasz portret formatu A5 (allegro załatwia sprawę)
* Płyta jednego z ulubionych składów.
* Album z naszymi zdjęciami. Zrobiony w ten sposób:
Na pierwszej stronie była data naszego początku i zdjęcie, jakie wtedy zrobiliśmy. Potem były zdjęcia z datami i ciekawymi podpisami. Były tam różne nasze teksty które właśnie na tym wyjeździe wymyślaliśmy. Czasem jakiś opis sytuacji krótki. Ostatnia strona to było zdjęcie nasze ostatnie które zrobiliśmy na w walentynki z podpisem "Miłość jest jedną półprostą rysowaną naszymi dłońmi. Życzę Ci rysowania jej do końca naszych dni." (matematyk mój. :P )
* zapaliczkę
* alkomat do samochodu. ; )

A ja na naszą rocznicę zaplanowałam wypad pod namiot (mam nadzieję, że pogoda w ten weekend nam dopisze) w miejsce, gdzie wszystko się zaczęło, a że akurat to nic innego jak łono przyrody, lasy, polany, łąki, pobliskie pole namiotowe i wodospad na dodatek, to lepiej być nie mogło. Do zestawu dorzucam złote spinki do mankietu (za 3 miesiące nasz ślub, więc wyręczyłam go w tych zakupach), a że uwielbiam robić rzeczy hand-made to dorzucam jeszcze własnoręcznie robioną ramkę na zdjęcia - zwykła drewniana oprawka, na górze dwa ludziki z modeliny, które mają przedstawiać nas trzymających arbuza z podpisem u dołu: "K + T = MoPA" (miłość od pierwszego arbuza znaczy się).
Sama niedawno głowiłam się nad prezentem, ale pomysł przychodzi bardzo szybko do głowy, jeśli tylko przypomnisz sobie coś co nierozerwalnie jest z Wami związane. Jeśli wolisz prezenty praktyczne, to po prostu słuchaj tego co mówi Twój chłopak i rejestruj czego aktualnie potrzebuje.

Koszulkę ulubionego zespołu, ulubione anime na dvd jak nie ma, albo grę, o której ostatnio wspominał. Kurcze, dziewczyny, Wy naprawdę nie znacie, nie słuchacie swoich facetów, że nie wiecie co im w prezencie dać?Mi brakuje pieniędzy i okazji, żeby realizować wszystkie pomysły!

a może zupełnie coś nowego i oryginalnego :D np. devil-cars.pl oferują w kilku miastach Polski vouchery na przejażdżki sportowymi samochodami jak: porsche, audi czy ferrari. sprawdzone, nawet gdy facet nie jest fanem motoryzacji :)

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Albo po prostu jakiś fajny gadżet elektroniczny. Może mało romantyczne, ale przynajmniej chłopak będzie miał uciechę no i prezent będzie naprawdę w użyciu, a nie odstawiony dyskretnie w kąt... Lubi sport? Może coś w tym stylu: iHealth Activity?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdjęcie do dyplomu!!! jakie?