Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny!
Bardzo Was prosze o pomoc.
A mianowicie kupiłam swoja suknię na ślub, na początku podobała mi się bardzo(choć miałam mieć moją wymarzoną suknię szytą na zamówienie, ale niestety obudziłam się za późno), ale teraz juz nie, jestem załamana, myslę, że źle w niej wyglądam :( Chcę także zmienić kolor róż na takie jasne różowe zamiast tych brazowych i zastanawiam się nad dorobieniem ramiączka żeby była na szyję ta sukienka, bo bardzo podoba mi się taka, ale czy bedzie pasować to do tej sukni? Jak myślicie? Prosze o pomoc i opinie. Bedę Wam bardzo wdzięczna.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 10:03 przez karola3005.

o mój Boże! Nie mam pojęcia jaki welon by pasował, bo jak dla mnie sukienka jest OKROPNA! dawno tak paskudnej nie widziałam..;/ ta wierzchnia warstwa wygląda jak folia ;/

Nie podoba mi się ta suknia jakiś paskudny jest ten materiał na wierzchu a co do welonu to najlepsze są bez żadnych lamówek ani duperelek- są najlżejsze i dlatego nie obciążają fryzu

zweryfikowana
Posty: 777
Ostrzeżenia: 1/5

Przepraszma ale jak dla mnie suknia jest... straszna... te materialy tak sterczą w dole jak u czarownicy... nie wiem bardzo dziwnie... a z tylu ten gorset wydasje m isie malo korzystnie wyglada na Tobie...

Jezeli juz nie masz innego wyjscia to różowe róze chyba bylby lepsze. Ale może wypozycz suknie z jakiegos salonu? Przeciez to Twoj wielki dzien to powinnaś czuć się wyjątkowo, a jak teraz masz wątpliwości to wątpie żeby tak było w dniu ślubu. Na szycie może za późno jak napisałaś ale wypożyczyć może nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-27 22:32 przez paula0391.

niezweryfikowana
Posty: 465
Ostrzeżenia: 1/5

mi się osobiście nie podoba suknia, ale nie wyglądasz w niej źle.

A ile zostało do ślubu? nie dałoby rady usunąć tej pierwszej wartwy która nieciekawie wygląda? Moim zdaniem jedyne co powinnaś zrobić to spróbować ją uproscić (oczywiscie nie sama) bo za dużo tu tego wszystkiego.

Suknia nie podoba mi się. Źle na tobie leży...

Nie wiem co tu napisać, ale widzę że się garbisz i to tutaj widać i przez to sylwetka wygląda nie fajnie

suknia nie podoba mi się, ale kazdy ma swoj gust. Co do zmiany koloru róz,wg. mnie juz bedzie lepiej jak te zostana,zeby nie robic choinki z tej sukni,a co do welonu radziłabym wybrac prosty i skromny bez udziwnien,gdyz suknia i tak jest "przesadzona" :)

Źle na Tobie nie leży, ale gdyby nie miała tego czegoś na wierzchu, to byłaby o niebo ładniejsza.

zweryfikowana
Posty: 751
Ostrzeżenia: 1/5

Okropna jest ta suknia....ale jak piszesz już za póżno...ale jeśli chodzi o ramiączka to ja proponuje abyś z nich zrezygnowała i założyła stanik bez ramiączek,tylko taki specjalny który będzie się trzymał,ramiączka od stanika będą wyglądać jeszcze gorzej...a jeśli chodzi o róże to juz lepsze będą jak mówisz te różowe,bo ten brąz wygląda jak by suknia była brudna

Niestety nie podoba mi się ta sukienka. Za dużo na niej tego wszystkiego, trochę tandetnie to wygląda.

Cytat
phi1
A ile zostało do ślubu? nie dałoby rady usunąć tej pierwszej wartwy która nieciekawie wygląda? Moim zdaniem jedyne co powinnaś zrobić to spróbować ją uproscić (oczywiscie nie sama) bo za dużo tu tego wszystkiego.


Został mi miesiąc :( Teraz to dziewczyny jestem załamana dopiero :( Kurcze kupić nową suknię to niebardzo bo wiadomo,że to są wydatki ;/ A za tą zapłaciłam 960 zl ;/ Oczywiscie tych ramiączek od stanika nie bedę miała to było tylko tak tylko do przymiarki w domu...

Ta suknia to jakaś masakra... Strasznie kiczowata, przesadzona, za dużo tego wszystkiego... Lepiej żebyś coś wypożyczyła niż w niej szła bo wątpie czy znając teraz opinię innych osób będziesz się w niej dobrze czuła...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele, Sukienka H/N ?