Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sale weselne godne polecenia

25 maj 2012 - 19:54:13

Witam,
zakładam ten wątek żeby pomóc wszytskim dziewczynom planującym ślub i wesele. Mnie też to czeka, co prawda ślub za 2 lata, ale pomału chce już szukać sali weselnej, którą jak wiadomo trzeba rezerwować dużo wcześniej. Napiszcie proszę gdzie miałyście swoje wesela, gdzie je planujecie lub może znacie jakieś wyjątkowe miejsca godne polecenia. Mnie osobiście interesują rejony warmii i mazur bądz okolice W-wy. Czekam jednak na propozycje z całej Polski, bo ten wątek może przydać się wielu przyszłym pannom młodym z całej Polsce. Z góry dziękuję za propozycję :)

Sale weselne godne polecenia

28 maj 2012 - 22:56:53

podbijam bo zawsze warto coś sprawdzonego z polecenia:)

Sale weselne godne polecenia

28 maj 2012 - 23:03:37

A konkretnie jakie okolice Warmii i Mazur?

Sale weselne godne polecenia

28 maj 2012 - 23:08:58

Ja szukam czegoś w Wielkopolsce, okolice Poznania/Konina :) coś wartego polecenia? :)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Sale weselne godne polecenia

30 lip 2012 - 16:13:29

Super pomysł z tym wątkiem może to wielu z nas ułatwić życie, a jeśli chodzi o piękene miejsce w okolicach Poznania to myślę, że to http://www.dworekbudziejewo.pl/ idealnie się nadaje na wesele.

Sale weselne godne polecenia

23 paź 2013 - 13:33:31

Pytanie, była któraś z Was na weselu w hotelu haston? Mają ponoć świetną salę i jest to jedna z moich opcji na wesele ;) Jeśli macie jakieś informacje to proszę dajcie mi znać :D

Sale weselne godne polecenia

23 paź 2013 - 13:44:17

Ja też planuje za 2 lata ale teraz właśnie szukamy sali więc wątek super;)
Ja jestem z Podkarpacia okolice Ropczyc/Dębicy.
Odradzam:
Rajski Ogród w Skrzyszowie
Ranczo w Pstrągowej
Laguna w Ropczycach
Camelot w Dębicy
Dworek Dębicki
Polecam:
Motel Super 6 w Ropczycach
Dworek w Wiercanach
Lokal w Parkoszu

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Sale weselne godne polecenia

24 paź 2013 - 13:18:29

no niestety jak się planuje wesele to trzeba trochę na to czasu poświęcić, szczególnie jak mówisz, że masz gości porozrzucanych po całej Polsce, to dochodzę kolejne rzeczy do załatwienia. Ale jeśli chodzi o dobre miejsca na wesele to myślę, że jedną z lepszych jest sala w Hotelu Niebieskim w Krakowie, elegancka, dobre jedzenie,

Sale weselne godne polecenia

24 paź 2013 - 13:27:25

Niestety ciężko znaleźć salę żeby wszystko było idealnie jak chcemy. Bo albo jest piękny wygląd ale kiepskie jedzenie albo obsługa albo na odwrót. Przynajmniej ja jeszcze sali która by mi odpowiadała w 100% nie znalazłam;/

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Sale weselne godne polecenia

23 lut 2014 - 23:43:19

To ja polecić mogę salę w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ byłam tam na weselu znajomej a teraz pomogam zorganizować tam wesele moje kuzynce. Osobiscie sama chciałabym mieć tam wesele. Podobają mi się te ich pałacowe klimaty.

Sale weselne godne polecenia

31 paź 2014 - 20:05:58

Jeśli chodzi o Poznań to bardzo polecam Hotel Księcia Józefa. Maja tam piękne sale weselne w restauracji, a obsługa jest bardzo miła i fachowa. Wszystko dogadaliśmy bez problemów, goście byli zachwyceni, tak jak my.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Sale weselne godne polecenia

17 mar 2015 - 18:32:08

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Sale weselne godne polecenia

07 kwi 2015 - 10:40:45

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Sale weselne godne polecenia

20 kwi 2015 - 10:56:09

Jak ktoś planuje małe przyjęcie to Euromotel będzie dobrym wyborem. Organizują tam przyjęcia tak do 50 osób i o nic nie trzeba się martwić. Z terminami też jeszcze nie ma problemów.

Sale weselne godne polecenia

20 kwi 2015 - 11:24:11

Ja planuję też wesele za 2 lata, właśnie zaczynamy poszukiwanie, ale też nie jest łatwo, może zna ktoś godne polecenia miejsca w Lublinie i okolicach ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podziękowanie.. jaki prezent?