Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny. Kilka dni temu dostałam zaproszenie na weekendową imprezę przebieraną, która wprawdzie odbędzie się dopiero w wakacje, ale już teraz zaczynam myśleć za co mogłabym się przebrać ( i sojego mężczyznę :). Impreza ma być latem, także muszę wziąć pod uwagę fakt, że będzie gorąco, także ważne jest, abyśmy w strojach czuli się komfortowo. Nie chcę także wydawać kasy an gotowe stroje, chciałabym wykorzystać ubrania, które posiadam i ewentualnie dokupić jakieś gadzety. Dla siebie mam dwa pomysły:
1. Myszka Mickey.
Ubrałabym czerwoną spódniczkę i czarny top, dokupiłabym jedeynie uszy z kokardką i namalowała sobie czarny nosek :)
2. SuperMan.
Kupiłabym koszulkę z logo Supermana, do tego czerwone szorty, czerwone zakolanówki i czerwona peleryna.
Co sądzicie?
Dodam,że na imprezie będą ludzie raczej w średnim wieku, także nie chciałabym aż za bardzo szokować :D



Ja bym raczej wybrała Myszkę Mickey :)

też mi się bardziej podoba Myszka Mickey :D

Myszka Mickey będzie świetna :D

Chyba Minnie Myszka, a nie Myszka Mickey, bo to facet;)Tak samo jak Superman. Jestem za Myszą (Minnie;)

Cytat
Asztarte
Chyba Minnie Myszka, a nie Myszka Mickey, bo to facet;)Tak samo jak Superman. Jestem za Myszą (Minnie;)

też chciałam to napisać :P

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

ja bym wolała supermana albo kobieta kot też może być ciekawa ;)

Cytat
Asztarte
Chyba Minnie Myszka, a nie Myszka Mickey, bo to facet;)Tak samo jak Superman. Jestem za Myszą (Minnie;)
właśnie :D lepiej Minnie :)


A ja bym się przebrała za księżniczkę Leię a partnera za Hana Solo :D

Albo tak jak wyżej: On za Supermana a Ty za Hawkgirl albo Wonder Woman (liga sprawiedliwych :D)

Tak żebyście pasowali do siebie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-01 12:17 przez Gskk.

Minnie :)
Dodaje zdjęcie Isabelle w podobnym przebraniu :)

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - Kopia isabelle.php (103,5 KB)

Cytat
Asztarte
Chyba Minnie Myszka, a nie Myszka Mickey, bo to facet;)Tak samo jak Superman. Jestem za Myszą (Minnie;)

Nie bądźmy takie szczegółowe... to niech będzie tak: za Myszkę Mickey w wersji damskiej, czy SUpermana w wersji damskiej :)
Cytat
Gskk
Cytat
Asztarte

A ja bym się przebrała za księżniczkę Leię a partnera za Hana Solo :D

Albo tak jak wyżej: On za Supermana a Ty za Hawkgirl albo Wonder Woman (liga sprawiedliwych :D)

Tak żebyście pasowali do siebie ;)

Mój partner ma już pomysł na siebie- będzie ktrólem disco :D na początku też chciałabym, abyśmy przebrali się w tym samym stylu, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie w takim stroju :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-01 12:32 przez _FashionGirl_.

Cytat
_FashionGirl_
2. SuperMan.
Kupiłabym koszulkę z logo Supermana, do tego czerwone szorty, czerwone zakolanówki i czerwona peleryna.
Chciałaś powiedzieć "niebieskie rajtki i czerwone gacie"! :D

Cytat
Szczebora
Cytat
_FashionGirl_
2. SuperMan.
Kupiłabym koszulkę z logo Supermana, do tego czerwone szorty, czerwone zakolanówki i czerwona peleryna.
Chciałaś powiedzieć "niebieskie rajtki i czerwone gacie"! :D

W raktkach byłoby mi bardzo gorąco, więc myslałam tylko o czerwonych zakolanówkach (tej dolnej częsci stroju, niebieskie rajstopy bym sobie podarowała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AUTO DO ŚLUBU - POMOCY!!!