Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 12:23:56

Jakie macie pomysły na podziękowania dla gości weselnych? Oklepane pudełeczka z cukierkiem w środku czy cos innego? Foto mile widziane :)

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 12:37:26

niech spadają :D
nie żartuje :) sama nie wiem, chciałabym coś takiego zrobić ale nie wiem czy funduszy mi wystarczy ;)

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 12:41:03

moi goście dostali Nasz zdjęcie ślubne, z sesji z studio, z wierszykiem (znajdziesz ich mnóstwo w sieci).. no i te oklepane pudełeczka z cukierkami ;) i jeszcze Ci, który byli na poprawinach dostali kartoniki z ciastem :)

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:06:18

oo, hej j_ulka :) Dzień zero coraz bliżej.. Chciałabym być chyba już po wszystkim..

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:08:37

Ostatnio na weselu dostaliśmy takie gipsowe małe aniołki z sercem zapakowane ładnie.

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:10:23

moi znajomi dali nam aniolki i ciasto, tyle ze te kartoniki byly straszne, co drugiej osobie wypadalo od dolu ciasto! ja chyba jednak zdecyduje sie na oklepane pudeleczka, ale cow nim bedzie jeszcze sie nie zdecydowalam!

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:13:03

Jako gość wiem, że najlepsze jest oklepane ciasto. Takie wierszyki, zdjęcia, karteczki się obejrzy i rzuci w kąt, zapomni o ich istnieniu po sekundzie. A ciacho jest przynajmniej pyszne;)

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:13:32

ja dawałam ciasto w pudełeczku i 0,5L na rodzinę(to były podzienkowania)

A teraz nic bym im nie dała hehe ;p
nażarli się napili niech spsdają hihi ;p

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:15:42

na jednym z wesel na ktorych byłam dawali swoje zdjęcie w formie magnesu na lodówkę :p

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:16:22

ja tak mówię "oklepane pudełeczka", ale też pewnie się na nie zdecyduję, tymbardziej że znalazłam na all za 33gr za szt, do złożenia, wpakuję do niego jakieś rafaello, chciałabym, żeby te pudełeczka spełniały jednocześnie funkcję winietki, więc nakleję na nie kartonik z imieniem i nazwiskiem, jakąś kokardkę i będzie git

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:17:50

A ja tam nie wiem skąd taki zwyczaj i co ma znaczyć i czemu dziękować. Jeśli ktoś jest zaproszony na impreze gdzie może jeść, pić i jeszcze raz jeść i pić to po co mam mu dawać jakiegoś migdałka w pudełku?

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:20:39

my nie robilismy bo znajomi którzy byli tylko na slub zaproszeniu głównie znajomi z rodzinami męza i tak robili standardowo brame i kazdy dostał flaszke i po garsci cukierków dla dzieci, a znajomi robili tez czekoladki małe ale takie fajniejsze z bilecikiem pisało dziękuje za przybycie Kuneguda i Fafik ( imona zmyslone) i dostali to przed kosciołem[attachment 709746 images.jpg][attachment 709746 images.jpg]
bo dziekowanie goscią którzy byli na slubie to bez sensu my tylko mielismy na drugi dzien obiad w innej restauracji blisko domu zamówiony by nikt na droge nie jechał z pustym zołądkiem wiec dla 20 paru osób był zamówiny blisko ich noclegu my tez tam bylismy i dalismy im na droge jeszcze z tego co zostało owoce ciatsto i po butelce i podziekowalismy ale wiadomo to najblizsza rodzina która miała 300km przed soba drogi powrotniej..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 13:23 przez mycholka.

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:22:46

Cytat
Yucca
A ja tam nie wiem skąd taki zwyczaj i co ma znaczyć i czemu dziękować. Jeśli ktoś jest zaproszony na impreze gdzie może jeść, pić i jeszcze raz jeść i pić to po co mam mu dawać jakiegoś migdałka w pudełku?
też tego nie rozumiem. moim zdaniem pudełko ciastek w zuepłności wystarczy. a może chodzi o to że każdy z gości weselnych daje parze młodej jakiś prezent i może za to podziękowanie? ;p

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:23:23

tradycyjnie paczuszka ciasta
dla bliskich przyjaciół jeszcze flaszka


też mi się to wydaje głupie...

Podziękowania dla gości weselnych

16 kwi 2012 - 13:23:29

Cytat
at2010
ja tak mówię "oklepane pudełeczka", ale też pewnie się na nie zdecyduję, tymbardziej że znalazłam na all za 33gr za szt, do złożenia, wpakuję do niego jakieś rafaello, chciałabym, żeby te pudełeczka spełniały jednocześnie funkcję winietki, więc nakleję na nie kartonik z imieniem i nazwiskiem, jakąś kokardkę i będzie git

O ja już wiem co dam w podziękowaniu :) u mnie rolę winietek będą spełniać zielone jabłuszka :) więc goście mogą sobie je wziąć w podziękowaniu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suknia slubna-ktora??