Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ślub cywilny! jak zorganizowac?

12 mar 2012 - 10:36:23

mam problem, planuje slub cywilny i kompletnie nie wiem jak mam sie o tego zabrac!moje najwazniejsze pytanie to kiedy najwczesniej moge isc ustalic date slubu? obilo mi sie o uszy ze 3 miesiace przed slubem...bo tyle dokumenty sa wazne! czy to prawda? jesli tak to jak poradzilyscie sbie z zarezerwowaniem sali na taki krotki czas przed slubem? jak to u was wyglaalo? bardzo bym byla wdzieczna o wasze poady, bo bedzie to moj jedyny slub, bo narzeczony jest innego wyznania. wiec chcialabym zeby ten dzien byl nie mniej piekny. bardzo prosze o wasze rade!
zadna nie pomoze? bardzo prosze!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 10:40 przez ponita.

ślub cywilny! jak zorganizowac?

12 mar 2012 - 11:03:04

bardzo ci dziekuje ;)

ślub cywilny! jak zorganizowac?

12 mar 2012 - 11:06:31

Zadzwoń do urzędu.

ślub cywilny! jak zorganizowac?

12 mar 2012 - 12:23:46

Kurcze, to ty na etapie załatwiania spraw w USC masz taki problem? Jak ty z takim zorganizowaniem chcesz planować ślub, wesele.. Wystarczy zadzwonić/podejść do urzędu. U mnie można było 6 miesięcy przed ślubem załatwiać formalności. W mniejszych urzędach często nie mają limitów i można wcześniej. Wybraliśmy konkretną datę, więc równiutkie 6 miesięcy przed poszliśmy do USC i nie było żadnego problemu.

3 miesiące ważne są dokumenty do ślubu konkordatowego, nie cywilnego.

ślub cywilny! jak zorganizowac?

12 mar 2012 - 12:27:43

Najlepiej iśc do urzędu, bo w dużym mieście a małej wiosce terminy się różnią, a nie pytać nas... Pójdziesz, zapyatsz się, możeszprzecież nawet wczesniej zabukowac sobie termin. Ale błagam nie pytaj tu. To możesz zapytać o suknię ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla przyjaciółki na 18 :)