Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:24:39

W tej sukience bedziesz wygladać jak beza

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:25:07

Cytat
karoDG
zobaczyłam Twoje foto i musze stwierdzić, ze jesteś chudsza niż moja koleżanka więc na pewno będziesz pięknie wyglądac :) jak chcesz to Ci mogę na priv podesłać foto jak ona wyglądała w swojej sukience.

Byłabym bardzo wdzięczna;)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:27:24

Cytat
szafiarka90
Tak wyglądam. Niestety nie widać za bardzo ale innych zdjęć nie mam bo rzadko je robię.[attachment 676026 SDC12172po.jpg]
Z tego co widze wcale źle nie wygladasz :D heh jak to mówą kochanego ciałka nigdy za wiele nie łam sie napewno cos znajdziesz bo z tego co widziałam dużo jest sukien slubnych dla rozmiaru 48-50 i sa naprawdę PIĘKNE!

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:27:55

Cytat
oskka
Cytat
szafiarka90
Tak wyglądam. Niestety nie widać za bardzo ale innych zdjęć nie mam bo rzadko je robię.[attachment 676026 SDC12172po.jpg]

tak jak pisałam wcześniej, sukienka odcinana pod biustem puszczona luźno będzie idealna!

Ale niektóre a was są okropne. Ciekawe czy byłybyście takie cwane i powiedziałybyście to w twarz. Widać że co po niektóre nie mają za krzty tolerancji! a dziewczyna wygląda fajnie i stylowo. Tyle ode mnie!
ja jak byłam grubsza to bardzo często słyszałam takie teksty prosto w twarz. przykre

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:28:18

ewentualnie z minimalnymi marszczeniami ale gustownymi



Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:29:27

Cytat
oldkiczz
masz czas, schudnij troszke
Może jeszcze poradź brzydkiej żeby worek na głowę założyła i zbierała na operację plastyczną ;/

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:30:48

Su


jefrozka popieram:) szczególnie, że jeśli zdrowie pozwala to schudnąć można a twarzy się nie zmieni:) a zresztą jak widać po tych "bóstwach" nawet w miare szczupłe ciało nie wystarczy jeśli nie jest się zgrabnym:)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:33:45

to zależy od twojej sylwetki; jeśli masz szczuplejszą górę niż dół to warto przymierzyć i sprawdzić bo może wtedy lekko zatuszujesz niedoskonałości i wyeksponujesz to 'lepsze'; jeśli jednak nie to myślę, że lepsza będzie mniej rozłożysta, taka 'lejąca' suknia. :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś co ci się spodoba ;)) powodzenia

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:33:48

Cytat
matra
Cytat
martischa
A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty.

No tak się składa,że jedna z tych 'pięknych', ale co najważniejsze szczupłych jest taka, że kijem byś nie tknęła (;
Jak się ma twarz niewyjściową to trzeba figurą i gębą nadrabiać..

ehh dziewczyny czy na serio lepiej wam jak się tak wypowiecie? po co to sie znizac do czyjegoś niskiego poziomu.

Autorko Twoja figura nie jest zła.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:37:31

skj2008

napisałam bym ci coś DOSADNIE ale mam już 4 ostrzeżenia a za to bym dostała chyba z 10 kolejnych...
pusta główka tyle powiem

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:42:31

ja nosze taki rozmiar jak ty i miałam taka suknie w dniu mojego slubu



Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:44:37

Pokaż biust, masz to się chwal;) Coś, co będzie zasłaniać ramiona i zakryję brzuszek (odcinana pod biustem lub gorset, ale chyba lepiej to pierwsze;)). Na groszkach czy na luli czasem wrzucają galerię z sukniami ślubnymi i to w rozsadnej cenie. Moja koleżanka wypożyczyła suknię ślubną, a za połowę lub w tej cenię mogła kupić sukienkę. Czasu jeszcze trochę masz, poszukaj:) Wrzu c jak coś wybierzesz, bo jestem ciekawa;)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:44:43

W tej byś pięknie wyglądała kochana :) znaczy tak mi się wydaje :)




Zgadzam się też z rzodkiefffka z pierwszym zdjęciem :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:47 przez BeMoreHappyy.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:45:00

Nie przesadzajcie.
Przeciez to ze ktoś nosi wiekszy rozmiar to nei wasza sprawa. Kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat ale nie trzeba od razu pisac takich rzeczy na forum.
Moze czasami zanim cos napiszecie pomyslcie jak moga poczuc sie inni.
Tez moze nieraz napisalam komus cos nieprzyjemnego ale zazwyczaj na temat. A tutaj watek jest o sukni slubnej wiec jesli nie macie nic sensownego do napisania nei piszcie wogole.

A jesli chodzi o suknie to mysle ze te ktore zaproponowalas beda cie poszerzac. Ale najlepiej pochodz troche po salonach i poprzymierzaj.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:47:19

Cytat
j_ulka
skj2008

napisałam bym ci coś DOSADNIE ale mam już 4 ostrzeżenia a za to bym dostała chyba z 10 kolejnych...
pusta główka tyle powiem

to samo mi po glowie chodzilo, ale kobiecie nie wypada;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Rzesz sprzedac zloto ?