Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->
zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:19:50

moje typy



Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:27:47

Najlepiej pochodź po Salonach Sukien Ślubnych - tam Panie dysponują fachową wiedzą i w swoim życiu obsłużyły już nie jedną klientkę o większym rozmiarze. U mnie - w Opolu - nieliczne wciskają kit, byleby tylko sprzedać. Większość z nich zwraca uwagę na zadowolenie klientki, ze względu na to, że jest ona pewnego rodzaju "żywą reklamą" salonu, i jeśli będzie wyglądać na prawde pięknie, i czuć się wyjątkowo, to poleci salon dalej.

Dlatego też nie wahaj się, a uderzaj "na salony" - Panie służą dobrą radą, a może i coś uda się przymierzyć, to od razu warto sprawdzić, w którym fasonie Ci najlepiej. Nie żadko modele wypatzone w internecie okazują się trafnym wyborem - tak było np. z moją siostrą. W internecie wypatrzyła jedno, a w salonie, podczas prymiarek, znalazła zupełnie inną i piękną suknię, w której wygląda bajecznie.

:)

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:33:53

z tych sukien,które zaproponowała rzodkiefffka ta 2 jest śliczna

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:38:17

Idź do sklepu i poprzymierzaj trochę sukienek :) panie w sklepie też Ci doradzą z pewnością :)

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:41:36

W głowie mi się nie mieści jak można być tak złośliwym... Co to w ogóle za określenie że gruba = nieestetyczna... Przykro mi, że są takie wredne i głupie (bo inaczej tego nie potrafię nazwać) dziewczyny... Autorko wątku będziesz napewno wyglądać pięknie:) Moim zdaniem ta jest najlepszazłyembed_image d304ab45a6a12b7424335c7553539120]

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 09:45:32

Jak już większość pisała - poszerzy. Będziesz wyglądała jak wacik. Coś prostego, zwiewnego, a nie jakieś takie puchate cuda. ;p

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 10:05:18

Cytat
martischa
dobra ja też uważam, że lepiej być szczupłym niż grubym i mówię to według swojego odczucia bo osobiście lepiej czuję się szczupła niż wtedy jak miałam parę kilo więcej po ciąży. Ale w życiu nie powiedziałabym innej kobiecie, że będzie brzydko wyglądać bo jest gruba. Autorka nie wstawiła nawet foto i kto wie? Może buzią nadrabia wszystko? Może jest proporcjonalna? Może ma "to coś", że jest ładna? Nie wszystkie grube kobiety są obleśne. Zdarzają się piękne puszyste. A tak swoją drogą co poniektóre tu krytykują tuszę, cieszą się, że sa szczupłe. A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty. To, że ktoś jest szczupły nie gwarantuje mu na starcie atrakcyjności. Ot tyle ode mnie.
święte słowa. dodałabym nawet, że mam dwie znajome- rozmiar 34 wzrost 170 cm i wcale nie są miss świata. za to moja przyjaciółka rozmiar 44 jest najśliczniejszą dziewczyną jaką znam. i to że ma tu i ówdzie więcej nie robi różnicy, bo jest zadbana, świetnie się ubiera i ma w sobie to coś, co każe się na ulicy obejrzeć.
może zabrzmi to dziwnie, ale rozmiar dawno przestał mieć znaczenie

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 10:09:23

moim zdaniem jeśli założysz na siebie coś z falbankami, koroneczkami i tysiącem warstw będziesz wyglądać jak beza. Powinnaś szukać czegoś klasycznego, prostego, odcinanego pod biustem.

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 10:11:43

Cytat
kleo23
Cytat
martischa
dobra ja też uważam, że lepiej być szczupłym niż grubym i mówię to według swojego odczucia bo osobiście lepiej czuję się szczupła niż wtedy jak miałam parę kilo więcej po ciąży. Ale w życiu nie powiedziałabym innej kobiecie, że będzie brzydko wyglądać bo jest gruba. Autorka nie wstawiła nawet foto i kto wie? Może buzią nadrabia wszystko? Może jest proporcjonalna? Może ma "to coś", że jest ładna? Nie wszystkie grube kobiety są obleśne. Zdarzają się piękne puszyste. A tak swoją drogą co poniektóre tu krytykują tuszę, cieszą się, że sa szczupłe. A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty. To, że ktoś jest szczupły nie gwarantuje mu na starcie atrakcyjności. Ot tyle ode mnie.
święte słowa. dodałabym nawet, że mam dwie znajome- rozmiar 34 wzrost 170 cm i wcale nie są miss świata. za to moja przyjaciółka rozmiar 44 jest najśliczniejszą dziewczyną jaką znam. i to że ma tu i ówdzie więcej nie robi różnicy, bo jest zadbana, świetnie się ubiera i ma w sobie to coś, co każe się na ulicy obejrzeć.
może zabrzmi to dziwnie, ale rozmiar dawno przestał mieć znaczenie

popieram całkowicie, od kiedy mniejsze znaczy lepsze?:)

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 10:18:17

Ja mając rozmiar 38 czułabym się w tej sukni grubo, taki fason i tona materiału poszerza - tak uważam, suknia powinna być smukła, długa, lejąca się, co by optycznie wydłuzyla sylwetke i podkreśliła walory

Coś w tym stylu, ukrywa brzuch i całą niepotrzebną reszte :) do tego wysokie buty,pięknie!

Warto tez zainwestować w bieliznę korygującą, niedosc ze wyszczupli sylwetkę podkresli biust, to przyda się jeszcze nie raz :)


A jeśli jakas Cię zauroczy to nie przejmuj się niczym, to Twój dzien i masz sie czuć jak ksiezniczka :)
Znalazłam fajny artykuł o doborze sukienki :) może się przyda http://www.abcslubu.pl/ekspert-radzi/suknie-slubne/456-panna-mloda-xxl.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 10:23 przez Kyara.

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 11:08:16

zgadzam się z rzodkiefką, suknia numer dwa byłaby świetna ;)

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 19:59:31

Słuchaj te proste suknie są niby fajne ale tak układają sie na ciele ze widac każdy wałeczek- moja kumpelka w roz 38 mierzyła te suknie i wyglądała fatalnie wiec proste greczynki czy rzymianki odradzam;)

Cytat
GoniacZaCzasem
Cytat
Olimpia_21
Kurcze lipa ze nie mozesz schudnąć....nie wiem co doradzić.

przepraszam cie, ale czy kazdy musi chudnac? nie.Sa dziewczyny, kobiety (mama taka sasiadke) ktora jest dosc puszysta i nigdy sie nie odchudzala, jej maz kocha kobiety duze.

ps.a skoro tak radzisz odchudzanie dlaczego sama nie schudniesz? masz tu i owdzie.

Prosze sie ode mnie odwalić.

Współczuje autorce tego ze jest chora i jak pisze chciałaby schudnąć ale nie może....wiadmo każda kobieta chce tego dnia wyglądac cudnie. Ale pamiętaj o tym że rozmiar nie jest najistotniejszy, w oczach swojego mężczyzny bedziesz najpiękniejszą kobietą na świecie.
I obojętnie czy Pani młoda nosi rozmiar 36 czy 46- ZAWSZE BĘDZIE KRÓLOWĄ BALU!!!
3 MAJ SIĘ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 20:06 przez Olimpia_21.

Suknia ślubna dla puszystej

24 lut 2012 - 20:14:12

Cytat
kasiurek
Cytat
skj2008
Cytat
elizkawwo
Boshh skj2008 zachowaj takie komantarze dla siebie. NIe wiem czy zauważyłaś ale właśnie sprawiłaś przykrość przyszłej pannie młodej.

Oby w dniu Twojego ślubu wyskoczył CI wielki pryszcz na nosie ot co!


Boshh ? dziewczyno co to znaczy ?? błagam nie mów mi że kobieta z rozmiarem 50 będzie wyglądała olśniewająco ponętnie i lekko ;D mówie jaka prawda - a jeśli przyszłej pannie młodej jest przykro to niech schudnie - tyle ode mnie.
Ps- w dniu mojego ślubu wyglądałam pięknie i co najważniejsze szczupło ;D
hehe no najważniejsze, że szczupło...
autorka chyba nie chciała, żeby komentować jej figurę tylko prosiła o propozycję sukienek. a Ty jak tak pieknie wyglądałaś to wstaw jakąś fotkę to może wreszcie zobaczymy jak to prawdziwe piękno wygląda :)
ocenimy obiektywnie...
Cytat
skj2008
Cytat
elizkawwo
Boshh skj2008 zachowaj takie komantarze dla siebie. NIe wiem czy zauważyłaś ale właśnie sprawiłaś przykrość przyszłej pannie młodej.

Oby w dniu Twojego ślubu wyskoczył CI wielki pryszcz na nosie ot co!


Boshh ? dziewczyno co to znaczy ?? błagam nie mów mi że kobieta z rozmiarem 50 będzie wyglądała olśniewająco ponętnie i lekko ;D mówie jaka prawda - a jeśli przyszłej pannie młodej jest przykro to niech schudnie - tyle ode mnie.
Ps- w dniu mojego ślubu wyglądałam pięknie i co najważniejsze szczupło ;D
Weszłam sobie na Twoją szafe, żeby zobaczyc to "piekno" i jakos nie mogłam znaleźć...widziałam tylko jedno z twoich zdjęć...do atrakcyjnych nie należysz, nawet jak się pokazałaś w kostiumie kąpielowym...masz ..jakby tu delikatnie napisać...brzydką twarz, niestety, a co do twojej figury daje 3/10 A WELONEM TO TY SOBIE TWARZ ZASŁONIŁAŚ CHYBA, ŻE PIEKNIE WYGLĄDAŁAŚ. To prostackie co napisałam, ale do Twojego poziomu będzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 20:34 przez martaMIKA12.

Suknia ślubna dla puszystej

22 cze 2012 - 10:21:23

Witam
Zastanaw3iam sie czy ktoś tu jeszcze zagląda
Proszę o rade nosze rozmiar 44-46 i jest problem z sukienka niestety wszystkie ktore sa w salonach sa sztywne i napakowane materiałami ktore jedynie eksponuja niedoskonałości ciała.
Proszę o foto badz rade gdzie znalesc cos fajnego nawet na poczte
Pozdrawiam
Proszę o9 szybki kontakt bo wielki dzien juz tuz tuz (



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-22 10:22 przez Kasitom.

Suknia ślubna dla puszystej

24 cze 2012 - 14:34:59

Cytat
Kasitom
Witam
Zastanaw3iam sie czy ktoś tu jeszcze zagląda
Proszę o rade nosze rozmiar 44-46 i jest problem z sukienka niestety wszystkie ktore sa w salonach sa sztywne i napakowane materiałami ktore jedynie eksponuja niedoskonałości ciała.
Proszę o foto badz rade gdzie znalesc cos fajnego nawet na poczte
Pozdrawiam
Proszę o9 szybki kontakt bo wielki dzien juz tuz tuz (
Określ bliżej dziewczynom gdzie mieszkasz, może wtedy wrzucą ci trochę informacji o znanych sobie salonach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny Sukienka