Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

35 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:51:42

Witam. Mam do Was ogromną prośbę Wesele już 25 sierpnia a ja jeszcze nie zdecydowana co do sukni. Chciałabym się poradzić czy suknia która widnieje na zdjęciach dobrze wyglądałaby na mnie? Mój rozmiar to 48-50. A może macie jakieś inne propozycje? Chętnie się dowiem.


Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:54:40

moim zdaniem takie suknie są dla dziewczyn z nienaganną figurą. Dziewczyna w takim rozmiarze jak twój bezie w niej wyglądać jak wielka kula śnieżna!
skoro jesteś "puszysta" to po co nakładać na siebie takie tony materiału... gdzie tu logika... może coś takiego...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 13:58 przez rzodkiefffka.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:54:41

najlepiej to schudnąć troche zeby jakos wygladac estetycznie w tak waznym dniu :P

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:56:31

taka suknia Cie poszerzy!!! na bank!

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:56:47

Cytat
MalwiLove
najlepiej to schudnąć troche zeby jakos wygladac estetycznie w tak waznym dniu :P
czyli osoba z wiekszym rozmiarem nie jest estetyczna?? tez mi coś! puknij się dziewczyno solidnie w głowę zanim napiszesz koleją głupote na forum!

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:57:24

nie taka suknia nie dla Ciebie :( moja koleżanka nosi 46 i miała bardzo podobną na swoim ślubie i niestety nie fajnie to wyglądało:(

MalwiLove koleżanka nie pytała czy ma schudnąć:( może nie może >?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 13:58 przez kasiulka86.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:57:39

Bardzo chciałabym schudnąć ale niestety problemy zdrowotne...

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:58:44

Najlepiej kupić suknię, która wyszczupla, z głębszym dekoltem.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:59:24

Cytat
MalwiLove
najlepiej to schudnąć troche zeby jakos wygladac estetycznie w tak waznym dniu :P

powiedziała co wiedziała;/ nie wypowiadaj się jeśli nie takie było pytanie:P Ja uważam, że coś skromniejszego, nie takiego szerokiego;)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:59:38

ciężko stwierdzić bo nie wiem jaką masz figurę, jesteś puszysta ale możesz mieć wcięcie w talii, albo mały biust, albo duży, albo duży brzuch....

a co do takich bez to niestety ale wg mnie tylko szczupłe dziewczyny dobrze wyglądają... te większe wyglądają jak bezy ściśnięte do granic możliwości a i tak wszystko się wylewa bokami ! najbardziej widać to na plecach i ramionach

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 13:59:54

Nie jest tak źle, może faktycznie nieco zbyt dużo materiału na dole. Może lepiej byłoby wybrać coś mniej rozłożystego i wykonać dół z mniej zwiewnego materiału. Ale nie musicie odrazu być takie uszczypliwe.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:00:14

chyba za bardzo ozdobna jest i za dużo ma tych falban. w czymś skromniejszym chyba lepiej będziesz wyglądać.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:00:22

myślę że dopiero jak przymierzysz to bedzie mozna cos powiedzieć, ale chyba Cie poszerzy

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:01:11

Kurcze lipa ze nie mozesz schudnąć....nie wiem co doradzić.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 14:01:15

Cytat
rzodkiefffka
Cytat
MalwiLove
najlepiej to schudnąć troche zeby jakos wygladac estetycznie w tak waznym dniu :P
czyli osoba z wiekszym rozmiarem nie jest estetyczna?? tez mi coś! puknij się dziewczyno solidnie w głowę zanim napiszesz koleją głupote na forum!
Racja, moim zdaniem bycie szczupłym nie oznacza bycie ładnym i estetycznym...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suknia ślubna, która??