Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:13:01

Ja trochę się wypowiem nie na temat, co do tych dziewczyn, które uważają puszyste kobiety za brzydkie i nieatrakcyjne:) to teraz wam coś pokażę:) Która bardziej seksowna?




Bo jak dla mnie zdecydowanie ta 2:)

Również należę do puszystych, nosze XL-kę, i jestem z tego dumna, nie chciałabym być chudsza, czuję się fantastycznie w swoim ciele, seksownie i pociągająco, i ESTETYCZNIE!

Autorko wątku, załóż sukienkę taką jaka najbardziej Ci się podoba! To Ty będziesz najpiękniejsza tego dnia, nieważne co inny o Tobie będą myśleć, najważniejsze żebyś Ty czuła się dobrze i pięknie:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:15 przez redrain.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:13:51

Tak wyglądam. Niestety nie widać za bardzo ale innych zdjęć nie mam bo rzadko je robię.


Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:14:29

Cytat
skj2008
Cytat
elizkawwo
Boshh skj2008 zachowaj takie komantarze dla siebie. NIe wiem czy zauważyłaś ale właśnie sprawiłaś przykrość przyszłej pannie młodej.

Oby w dniu Twojego ślubu wyskoczył CI wielki pryszcz na nosie ot co!


Boshh ? dziewczyno co to znaczy ?? błagam nie mów mi że kobieta z rozmiarem 50 będzie wyglądała olśniewająco ponętnie i lekko ;D mówie jaka prawda - a jeśli przyszłej pannie młodej jest przykro to niech schudnie - tyle ode mnie.
Ps- w dniu mojego ślubu wyglądałam pięknie i co najważniejsze szczupło ;D

wybacz ale szczuplo nie znaczy pieknie.Super,ze dla siebie wygladalas pieknie, bosko...niekoniecznie dla innych.
przykro mi to pisac, ale zycze ci zeby dopadla cie taka choroba dzieki ktorej przybedzie ci 40 kg... wierz mi bede sie cieszyc;)

sama waze bardzo malo i jestem chuda, ale mam przyjaciolke ktora jest otyla wlasnie przez chorobe, zbiera sie tyle w organizmie wody ze wyglada jak balon, uwazasz ze nie ma prawa pieknie wygladac?

lecz sie kobieto!

Cytat
szafiarka90
Tak wyglądam. Niestety nie widać za bardzo ale innych zdjęć nie mam bo rzadko je robię.[attachment 676026 SDC12172po.jpg]

i wcale nie wygladasz zle!!!! wazne ze kocha cie Twoj facet1 osoba puszysta wcale nie musi btc brzydka, nieestetyczna.Nie sluchaj bzdur! kochana!

znam wiele kobiet ktore sa puszyste i wiele szczuplych.I wiele z nich tych puszystych wyglada o niebo lepiej od tych chudych...szczupla sylwetka to nie wszystko niestety.

a jesli dla dziewczyn liuczy sie tylko szczuplosc nie mam wiecej pytan, bo to pustka moja droga! sa rzeczy wazniejsze i najwazniejsze, mimo,ze sama jestem szczupla chudosc nie jest moim priorytetem, bo nie wiem co mnie czeka za 10 lat...

mam 2 dzieci , brak tendencji do tycia, ale kto wie byc moze zachoruje i bede puszysta, plakac nie bede;)

glowa do gory1

na pewno bedziesz piekna panna mloda!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:17 przez GoniacZaCzasem.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:15:08

A może taka? Mi się bardzo spodobała :)
I kilka rad zapożyczonych z innego forum :)

Suknia dla Panny Młodej o pełniejszych kształtach:
- powinna zachowywać proporcje ciała (niekorzystne są zbyt szerokie spódnice-
można wyglądać na większą niż się jest w rzeczywistości)

-należy unikać lejących i połyskliwych tkanin, które mogą podkreślić fałdki.

- warto wyeksponować ładny dekolt i biust, natomiast przysłonić masywne ramiona

- unikamy elementów dzielących sylwetkę w poziomie!:
1. niekorzystne są gorsety bez ramiączek, które wpijają się w ciało podkreślając
fałdki i wylewający tłuszczyk, a pozioma linia dekoltu dodatkowo skraca sylwetkę.
2. uwaga też na bolerka potrafią dodać kilogramów ponieważ skracają sylwetkę

- korzystnie wypadają za to pionowe elementy stroju, gdyż wydłużają sylwetkę
1. tren
2. długi welon
3. pas koronki lub szarfa na sukni, płaszcz z 2 połami
4. trójkątny dekolt

- spódnica raczej gładka, bez dużych fałd i drapowań, natomiast sprytnie udrapowane
fałdki materiału w tali ładnie ukryją wystający brzuszek.

Ps. Gratulacje!!!!!! :D



Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:15:28

Stało się muszę to powiedzieć !
Po pierwsze to że ktoś nosi rozmiar 48 lub 50 to nie znaczy że ma się schować do szafy i założyć na siebie wór pokutny.

Po drugie nigdzie nie jest napisane, że kobieta puszysta nie może być piękna estetyczna(!), pociągająca i inne...

Po trzecie dziewczyna nie pytała czy ma chudnąć czy nie, tylko o sukienkę!

Chciałabym zauważyć, że ktoś może chcieć być gruby i dobrze mu z tym. Może np. lubi jeść, a ma taką a nie inną przemianę materii. Może po prostu jest chory? Może nawet dążyć do bycia najgrubszym człowiekiem świata, a nikomu nic do tego.

Tym bardziej śmieszy mnie jak na temat tuszy wypowiadają się co prawda szczuplutkie, ale nieurodziwe dziewczyny - co zaobserwowałam w zdjęciach w profilu.



Jeśli chodzi o temat to uważam, że powinnaś wybrać prostą sukienkę odcinaną pod biustem bez udziwnień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 15:16 przez jefrozka.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:15:49

moja koleżanka jest podobnych rozmiarów jak Ty, też coś ok. 50 i na swoim ślubie miała sukienke o podobnym kroju jakie przedstawiłaś. Myślałam, że będzie wyglądac strasznie, ale jakoś ten jej brzuch i pupa schowały się pod tą obszerną sukienką i nie wyglądała źle :)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:16:54

Cytat
martischa
dobra ja też uważam, że lepiej być szczupłym niż grubym i mówię to według swojego odczucia bo osobiście lepiej czuję się szczupła niż wtedy jak miałam parę kilo więcej po ciąży. Ale w życiu nie powiedziałabym innej kobiecie, że będzie brzydko wyglądać bo jest gruba. Autorka nie wstawiła nawet foto i kto wie? Może buzią nadrabia wszystko? Może jest proporcjonalna? Może ma "to coś", że jest ładna? Nie wszystkie grube kobiety są obleśne. Zdarzają się piękne puszyste. A tak swoją drogą co poniektóre tu krytykują tuszę, cieszą się, że sa szczupłe. A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty. To, że ktoś jest szczupły nie gwarantuje mu na starcie atrakcyjności. Ot tyle ode mnie.

do tego dorzuc ostrzezenie dla skj2008 za obrazanie autorki wątku.

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:17:02

odcinana pod biustem bylaby najlepsza dla ciebie bo cie optycznie wydluzy a i czytalam ze najlepiej ecri,budyniowy ze te odcienie dzialaja cuda:)

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:19:05

Cytat
jefrozka
Stało się muszę to powiedzieć !
Po pierwsze to że ktoś nosi rozmiar 48 lub 50 to nie znaczy że ma się schować do szafy i założyć na siebie wór pokutny.

Po drugie nigdzie nie jest napisane, że kobieta puszysta nie może być piękna estetyczna(!), pociągająca i inne...

Po trzecie dziewczyna nie pytała czy ma chudnąć czy nie, tylko o sukienkę!

Chciałabym zauważyć, że ktoś może chcieć być gruby i dobrze mu z tym. Może np. lubi jeść, a ma taką a nie inną przemianę materii. Może po prostu jest chory? Może nawet dążyć do bycia najgrubszym człowiekiem świata, a nikomu nic do tego.

Tym bardziej śmieszy mnie jak na temat tuszy wypowiadają się co prawda szczuplutkie, ale nieurodziwe dziewczyny - co zaobserwowałam w zdjęciach w profilu.



Jeśli chodzi o temat to uważam, że powinnaś wybrać prostą sukienkę odcinaną pod biustem bez udziwnień.

polac tej pani! madrze prawi!

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:20:33

Cytat
szafiarka90
Tak wyglądam. Niestety nie widać za bardzo ale innych zdjęć nie mam bo rzadko je robię.[attachment 676026 SDC12172po.jpg]

tak jak pisałam wcześniej, sukienka odcinana pod biustem puszczona luźno będzie idealna!

Ale niektóre a was są okropne. Ciekawe czy byłybyście takie cwane i powiedziałybyście to w twarz. Widać że co po niektóre nie mają za krzty tolerancji! a dziewczyna wygląda fajnie i stylowo. Tyle ode mnie!

zweryfikowana
Posty: 1.990
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:20:40

masz czas, schudnij troszke

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:23:35

zobaczyłam Twoje foto i musze stwierdzić, ze jesteś chudsza niż moja koleżanka więc na pewno będziesz pięknie wyglądac :) jak chcesz to Ci mogę na priv podesłać foto jak ona wyglądała w swojej sukience.

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:23:41

Cytat
rzodkiefffka
moim zdaniem takie suknie są dla dziewczyn z nienaganną figurą. Dziewczyna w takim rozmiarze jak twój bezie w niej wyglądać jak wielka kula śnieżna!
skoro jesteś "puszysta" to po co nakładać na siebie takie tony materiału... gdzie tu logika... może coś takiego...

pierwsza jest genialna!! ;)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna dla puszystej

23 lut 2012 - 15:24:01

Cytat
martischa
A ja patrząc na ich twarze to już wolałabym wyglądać jak beczka niż mieć takie facjaty.

No tak się składa,że jedna z tych 'pięknych', ale co najważniejsze szczupłych jest taka, że kijem byś nie tknęła (;
Jak się ma twarz niewyjściową to trzeba figurą i gębą nadrabiać..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Rzesz sprzedac zloto ?