Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w lutym mamy wesele, ja już teraz zastanawiam sie w co ubrać mojego ukochanego. On nie znosi garniturów. Koszula ok,ale garnitur to meczarnia dla niego. czy na wesele pasuje iść w spodniach wyjsciowych ale bez kantu, no i dobieranej marynarce... tzn innej od spodni?

Mój przyjaciel chodzi w trampkach + spodnie powiedzmy wyjściowe, koszula i marynarka, także myślę, że Twój mąż może iść tak jak opisujesz:)

yyyyyyyy nie za bardzo chyba, bynajmniej jak dla mnie na wesele to jednak paduje garnitur założyć, przecież nie musi cały czas w marynarce być, sciągnie po wejściu na salę.

mój też jeansy koszula i jakaś zamszowa marynarka on mówi że to nie jego ślub żeby się stroił

myślę że nic mu się nie stanie jak pójdzie w garniturze, nie jest przecież dzieckiem, niech zaciśnie zęby i niech nie marudzi. ja bym nie chciała żeby goście przyszli w trampkach albo w jeansach

ooo super:) to pewnie go tak wystroje, niech się chłopak nie męczy :)

eee tam ... pewnie,ze garnitur jest elegancki i na weselu byłby ok, ale ja w tym roku byłam na kilku weselach i byli mężczyźni naprawdę różnie ubrani- każdy ma swój styl, np mój kuzyn na wesele mojego brata był ubrany wprawdzie w "garnitur, ale ciemna śliwka sztruks- spodnie nie na kant- bardziej sportowy styl, natomiast u koleżanki było kilku Włochów i oni byli ubrani w dzinsy, białe koszule eleganckie buty i jakoś nikt na to uwagi nie zwracał.... Mój mąż w marynarce idzie tylko do kościoła, potem już przed obiadem się rozbiera , ściąga krawat...zauważyłam,że większość tak robi....

trampki to raczej nie, spodnie czarne, tylko że bez kantów, pantofelki, koszula biała z podwójnym kołnierzykiem, jakiś krawacik no i ciemna marynarka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ważne aby było elegancko i adekwatnie do okazji.
Garnitur to nie wymóg przecież :)

Mój znajomy na swoim ślubie był w czerwonych trampkach...

Cytat
Sacrum
Ważne aby było elegancko i adekwatnie do okazji.
Garnitur to nie wymóg przecież :)

Dokładnie:)

Cytat
dzamajka
Mój znajomy na swoim ślubie był w czerwonych trampkach...
Faajnie, też bym chciała pana młodego w trampkach i jeszcze do tego jakimś fajnym cylindrze :D

dla mnie tragedia :/ slub wesele to tylko garnitur nie wyobrazam sobie inaczej, moj ostatnio powiedzial ze idzie bez krawatu bo jego kolega tak idzie to sie rozebralam i powiedzialam ze z nim nigdzie nie ide w 5 minut zakladal krawat, nie gniewaj ale dla mnie facet bez garnituru to wiesniak i tyle oczywiscie na okazjach specjalnych, a marynarka moze sobie sciagnac nie musi byc w niej caly czas



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-07 14:58 przez sexyflexi00.

Cytat
sexyflexi00
dla mnie tragedia :/ slub wesele to tylko garnitur nie wyobrazam sobie inaczej, moj ostatnio powiedzial ze idzie bez krawatu bo jego kolega tak idzie to sie rozebralam i powiedzialam ze z nim nigdzie nie ide w 5 minut zakladal krawat, nie gniewaj ale dla mnie facet bez garnituru to wiesniak i tyle oczywiscie na okazjach specjalnych, a marynarka moze sobie sciagnac nie musi byc w niej caly czas

nie przesadzasz troszeczkę? wyrażajmy swoje zdanie, ale bez obrażania innych :)

jak dla mnie garnitur nie jest koniecznością, ważne żeby było z klasą i stosownie do sytuacji :)

Moim zdaniem garnitur musi byc. Tez zalezy jaki kto ma styl jaka figure jak ktos jest luzakiem na co dzien to pewnie cos wykombinuje zeby wygladac elegancko i gustownie a w mniej formalnym stroju jaki jest garnitur.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PANNY MŁODE - fryzury, suknie, dodatki - PORADY