Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

23 minut temu

szkoła nauki jazdy

24 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziś znalazłam jeszcze takie coś


Cytat
gdyby000
eeej, nieźle Ci te liście wyszły. fajnie wygląda bukiecik.
ciekawe co się z nimi stanie jak uschną.. oby się nie pokruszyły bo szkoda by było...

trochę je potrakowałam lakierem do włosów więc powinny dłużej postać, jutro jeszcze dodam brokatu :;p

o i jeszcze doniczka z szyszek ale niestety nie pokazane jak zrobić :P



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-14 21:09 przez ewelinka1804.

Kiedyś bukiet z liści też robiłam. I nie pokruszyły się. Możliwe, że jeszcze mam je gdzieś schowane. Podoba mi się wieniec zrobiony w ten sposób, szyszkowa micha też niczego sobie.
Dziś dorzucam zdjęcia takiej małej drobnostki dla wyjątkowej osoby:

W środku będzie skryty mały kapelusik.
Więcej zdjęć tutaj:
www.kapeluszniczka.blogspot.com

same zdolne dziewczyny, no :p ja bym baardzo chciała umieć szydełkować (?), czy tam robić na drutach :D marzy mi się porobić takich kilka większych kwadratów i potem je do siebie poprzyszywać, żeby wyszła taka jakby narzuta na łóżko, no wiecie o co chodzi:p ino nie wiem jak za takie coś się zabrać, to truudne rzeczy, a niestety ni mom takiego talenta jak Wy:(

Lilith20 napisałam na priv :)

Obrazy są zrobione za pomocą quillingu :)

aaaaaaaaaaaaa ja też chcę mieć taki talent i więcej cierpliwości...z moim "słomianym zapałem" w życiu bym nie zrobiła takich cudeniek jak wasze :) Pozdrawiam i prooooszę nie zmarnujcie talentu ;)

robię decoupage i mnóstwo innych rzeczy.aż otwarłam galerię-komis z hand made!wiecej na stronie - centrum rękodzieła.pl uzytkownik-libelula



Cytat
sysunia89-89
rewelacja, swietne pomysły chciałabym miec tyle pomysłow co wy zeby zrobic cos z niczego tak naprawde, super sprawa dziewczyny gratuluje talentow rozwijajcie je:)


ps: mam urodziny chlopaka niedlugo moze jakis pomysl podsuniecie:) juz mi sie znudzilo kupowanie "standardowych" prezencikow moze wlasnie jakas reczna robotka:D
pomozcie laski.


http://szafiarenka.pl/46/4806954/sloik-slodkosci.html może Ci się przyda :)

annula - te koty - czad, czad po prostu
ja kocham koty

ta torba z królikiem z "alicji" i koty super!!!! :)))

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gdyby000
Bardzo podobają mi się takie "lalki". wiem, że dużo dziewczyn je szyje. niestety nie mam maszyny obecnie. ile taka lalka może kosztować, może któraś robi? :)

Od 30 do 130zł zależnie od wykonania i osoby wykonującej [; Tildy są ogólnie przepiękne, moja Mama je umie szyć, ale zamiast to robić woli się opierdzielać i marnuje talent >.<
No i materiały są szalenie drogie..

Cytat
swallowrainbow
Cytat
sysunia89-89
rewelacja, swietne pomysły chciałabym miec tyle pomysłow co wy zeby zrobic cos z niczego tak naprawde, super sprawa dziewczyny gratuluje talentow rozwijajcie je:)


ps: mam urodziny chlopaka niedlugo moze jakis pomysl podsuniecie:) juz mi sie znudzilo kupowanie "standardowych" prezencikow moze wlasnie jakas reczna robotka:D
pomozcie laski.


http://szafiarenka.pl/46/4806954/sloik-slodkosci.html może Ci się przyda :)


pomysły rewelacyjne dziekuje napewno z korzystam tylko ciekawe czy mi wyjdzie hehe:) jakos damy rade. pozazdroscic talentow:)
a jeszcze jakby ktoras miala fajny pomysl moze cos do auta jakis gadżet... Moj strasznie sie interesuje samochodami a o swoje autko to bardzo dba i piesci he :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-03 15:35 przez sysunia89-89.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Eh.. Szkoda, że nie każdy ma taki talent:)

Cytat
matylda_jasmin
annula - te koty - czad, czad po prostu
ja kocham koty
wszystkie te rzeczyi dużo więcej sa na sprzedaz :]a jak już nie mam to zrobie:]

annula - jestem pod wrażeniem - ile taki manekin kosztuje? Jest boski :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strój męza na wesele-tylko garnitur?