Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pierścionki zaręczynowe

27 paź 2014 - 21:29:08

Cytat
farfallaxx
comeee_on taki sam dostałam :P

to nasi faceci mają gust :P

Wasze pierścionki zaręczynowe

27 paź 2014 - 21:29:44

a to moje cudeńko, pomimo że wybieraliśmy wspólnie bo Narzeczony wiedział że mam swojego faworyta, to Jego podchody w wywiadzie jaki to, były kompletnym szokiem, a zaręczyny kilka miesięcy po kupnie były zaskoczeniem z potokiem łez, niby wiesz ze to nastąpi ale gdy słyszysz TE słowa nie można nie być zaskoczoną... pierścionek schodzi na drugi plan...

topaz z brylantami w białym złocie (18k)



Wasze pierścionki zaręczynowe

27 paź 2014 - 21:52:58

Ja mam taki jak na zdjęciu tyle że w srebrze :)
mój partner zna mój gust i niechęć do "oklepanych" rzeczy ;)



Wasze pierścionki zaręczynowe

28 paź 2014 - 09:42:35

A ja mam prościutki, delikatny, bardzo takie lubię, wyszczupla optycznie rękę ;)
Mój narzeczony wybierał sam i się niczego nie spodziewałam, ale wiedział co mi się podoba, na szczęście ma taki sam gust, bo kiedy pytałam go, jaki wybrałby, gdyby nie wiedział co mi się podoba, to powiedział, że wybrał by to samo.
A wasze pierścioneczki są piękne! :)



niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

03 gru 2014 - 16:31:08

Mi osobiście bardzo podobają się pierścionki firmy impressimo, a w szczególności ten : [Moderacja: spam - nieopłacona reklama] Jest on przeuroczy i na pewno zrobi wrażenie na każdej dziewczynie a przy tym nie jest drogi. Ten pierścionek jest bardzo kobiecy i będzie pasował do każdej z nas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 10:47 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

03 gru 2014 - 16:54:02

śliczny , gdzie taki kupie ?

Wasze pierścionki zaręczynowe

21 sty 2015 - 18:58:08

A to mój pierścionek zaręczynowy :)



Wasze pierścionki zaręczynowe

21 sty 2015 - 19:48:46

Nie wiedzialam, sam wybral :) w tym roku slub :)



Wasze pierścionki zaręczynowe

25 sty 2015 - 21:58:59

To i ja się pochwale :) Oświadczył się w moje urodziny-3.01 b.r., nic nie wiedziałam, kompletne zaskoczenie:) Pierścionek oczywiście wybierał sam, wiedział że nie podoba mi się białe złoto oraz że lubię jak jest dużo i się świeci- trafił idealnie, ale i tak najważniejsze że z miłości ! :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 22:00 przez oluslbn.

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

25 sty 2015 - 22:14:33

mial byc z szafirem - mial byc ten. marzyl mi sie od lat.
dziwnym trafem trafil, akurat taki, akurat z kruka. do tej pory nie moge w to uwierzyc a nie mowilam mu jaki i tylko ja wiedzialam ze to ma byc ten.
skoro trafil to w takim razie i pierscionek ten i mezczyzna ten.
slub na koniec czerwca :D

dziewczyny trzymac kciuki za pogode :D

Cytat
karolka324
a to mój (z białego złota). był niedrogi, sama wybrałam :) chciałam delikatny, niedrogi pierścionek, żeby nie martwić się o niego cały czas :D

dostalam identyczny z zoltego zlota z bialym oczkiem na ktoras rocznice bycia razem z moim bylym chlopakiem..

Cytat
karolka324
a to mój (z białego złota). był niedrogi, sama wybrałam :) chciałam delikatny, niedrogi pierścionek, żeby nie martwić się o niego cały czas :D

dostalam identyczny z zoltego zlota z bialym oczkiem na ktoras rocznice bycia razem z moim bylym chlopakiem..

Cytat
karolka324
a to mój (z białego złota). był niedrogi, sama wybrałam :) chciałam delikatny, niedrogi pierścionek, żeby nie martwić się o niego cały czas :D

dostalam identyczny z zoltego zlota z bialym oczkiem na ktoras rocznice bycia razem z moim bylym chlopakiem..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 22:33 przez rougepoupee.

Wasze pierścionki zaręczynowe

03 lut 2015 - 10:19:29

Ja również rzuciłam kilka sugestii przed zaręczynami. Przymierzałam kilka, pozwalając mojemu (jeszcze wtedy) chłopakowi samemu zadecydować, który mi najbardziej pasuje. I oto wybór, najlepszy moim zdaniem, wygląda przepięknie. Zawsze podobały mi się delikatne, z małym oczkiem, ale co się okazało na moje długie, szczupłe palce byłby taki malutki niczym haczyk z kapsla tymbarka :P Ten wygląda rewelacyjnie, nie zamieniłabym na żaden inny serce



Wasze pierścionki zaręczynowe

09 lut 2015 - 21:38:11

Ja dostałam taki jak chciałam.. Białe złoto.. I Bez oczka..bo nie lubię takich pierścionków :) ślub w lipcu :P



Wasze pierścionki zaręczynowe

10 lut 2015 - 15:20:30

A to moje cudeńko :) żółte i białe złoto z brylantem serce na palcu od października :) ślub w lipcu :)

Wszystkie pierścionki na forum są piękne, każdy jeden, bez wyjątku :) najważniejsze że od ukochanej osoby :)



zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

10 lut 2015 - 15:49:10

Miss-rock gdzie taki można dostać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

slub w walentynki + prezent