Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Najlepszy afrodyzjak

04 lip 2017 - 13:22:59

Dziewczyny jakie są Wasze najlepsze afrodyzjaki? Interesuje mnie tutaj absolutnie wszystko.; Od zapachów, po suplementy a koncząc na tych naturalnych.
Jeśli chodzi o mnie to bardzo dobrze działa na mnie swiatło świec. Uwielbiam seks własnie przy zapalonym świetle. Trochę winka ( ale niezbyt dużo) . Plus oczywiście jedzenie. Lekkie, zdrowe, Zawierające dużo owoców i warzyw. Szczególnie tych czerwonych owoców. Malin :)
Ponoć na facetów działa również lubczyk? Czy to prawda?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepszy afrodyzjak

05 lip 2017 - 10:42:46

Powiem Ci,ze staramy się z mężem eksperymentowac. Szczególnie jeśli zdarza nam sie okres kiedy wieje nudą w sypialni ( a myślę,ze kazdy coś takiego czasami miewa....). Świece, nowa pościel, jakaś fajna bielizna Eksperymentowaliśmy również z przebierankami ale to nie dla nas widocznie. Oboje wybuchaliśmy ze śmiechu jak się poprzebieraliśmy :D Za to kajdanki jak najbardziej. Z suplementów kilka próbowałam ale nie były to stricte afrodyzjaki. Lubimy żele nawilżające ( libi gel, durex czerwony rozgrzewający). plus jeszcze durex o, niezły jest równiez sex elixir aczkolwiek polecam jedynie na specjalne okazje. Co do llubczyku to kiedyś przypomniała mi się śmieszna sytuacja z moim Kiedyś babcia mu dała jeszcze w latach nastoletnich lubczyku na przeziębienie. Tak go postawiło do pionu, ze tak powiem, że spod kołdry się wstydził wychodzić:D

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Najlepszy afrodyzjak

07 lip 2017 - 09:02:07

Serio tak na niego zadzialało? No cóż, musimy przetestować. Czemu piszesz, że sex elixir jedynie na weekendy> Można przesadzić z dawką?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepszy afrodyzjak

07 lip 2017 - 14:06:34

Nie jest to szkodliwe, na pewno nie przesadzisz na tyle aby Ci to zaszkodziło.Po prostu bardzo podniecająco działa i fajnie jak ma się wiecej czasu. No i oczywiscie musi byc odpowiedni nastrój.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Najlepszy afrodyzjak

10 lip 2017 - 12:12:00

Hmm. Może sobie zamówimy :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepszy afrodyzjak

10 lip 2017 - 14:18:46

Dla mnie najlepsze afrodyzjaki to: kochana osoba, fajna bielizna, dobre jedzenie, owoce morza ( chociaż nie każdy lubi, z wszystkich moich koleżanek chyba tylko ja uważam je o dziwo za afrodyzjak :D ). libi gel baredzo fajny, sex elixir kiedyś miałam i faktyczie fajny, może sobie równiez zamówie ponownie

Najlepszy afrodyzjak

10 lip 2017 - 15:14:02

ja nie potrzebuje nic
wystarczy ze jestem w łazience już mojego męża ciągnie.
ja mu sie nigdy nie znudziłam brawo

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy afrodyzjak

22 lip 2017 - 22:20:48

Jednak tradycyjnie - bielizna, świece, dobra muzyka, wino, piękny zapach i rozgrzana skóra.

Najlepszy afrodyzjak

30 gru 2017 - 23:20:54

Np taki Kombik z latex-pvc można tez kajdanki-bacik ;)do tego zapach,winko,



Najlepszy afrodyzjak

26 sty 2018 - 10:40:11

Próbujcie tych naturalnych- czekolada i wino:)
ponoć też bakłażan z którego można przygotować pyszne sałatki!

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepszy afrodyzjak

30 maj 2018 - 09:15:39

Nie no przestań Akurat taki lateksowy strój wzbudzilby u wiekszości osób litość. A nie podniecenie. U mojego meża śmiech :D U mnie również.
Sex elixir równiez wypróbowaliśmy. I o dziwo o ile u mnie działa bardzo dobrze to na mojego faceta wcale :D

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepszy afrodyzjak

14 cze 2018 - 08:17:31

Może po prostu lampka dobrego wina ;) może to tez kwestia delikatności wobec drugiej osoby

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepszy afrodyzjak

27 cze 2018 - 09:24:04

Dziewczyny gdzie kupowałyście moze ten sex elixir?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-27 09:24 przez kerek.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepszy afrodyzjak

04 lip 2018 - 09:49:47

Internet, sklep ***, znajdziesz również na allegro. Na począku kupiliśmy jedną buteleczke, potem jednak kupiliśmy w wielopaku bo jest taniej :) Na pierwszy raz jednak wypróbuj sobie najlepej jedno opakowanie.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Najlepszy afrodyzjak

05 mar 2019 - 09:03:59

Słuchajcie a ten sex elixir to można dostać gdzieś stacjonarnie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bielizna erotyczna