Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jak się całować?

2.10 o 22:36

SPONSORING

3.01 o 9:42

WAX Odżywka opinie

21.10 o 7:50

stepper - zbiorczy

15.09 o 15:24

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie tabletki na potencję dla faceta

03 paź 2016 - 10:33:16

Postanowilam,że kupie mu tabletki na potencję i dyskretnie położe na stole albo włożę je do jego szuflady...

Juz nie wiem jak z nim rozmawiać. Mieszkamy razem i ten problem występuje od 2 miesięcy.A on nawet nie chce ze mną o tym rozmawiać :(

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie tabletki na potencję dla faceta

03 paź 2016 - 14:55:08

A może lepiej to z nim na początku obgadać? W sensie, aby nie poczuł się urażony? Od dwóch miesięcy.... to stosunkowo niedługo. A czy coś się zmieniło w jego zachowaniu? Przychodzi bardziej zmęczony? Może ma to związek z jesiennym przesileniem i brakiem libido?

zweryfikowana
Posty: 2.155
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie tabletki na potencję dla faceta

03 paź 2016 - 16:18:56

słuchaj , może on jest na coś chory ?
unika tego jak ognia.
tabletki nie wchodzą w grę.

Jakie tabletki na potencję dla faceta

03 paź 2016 - 16:39:45

Ale jaki problem?
Konkretnie.
Unika seksu czy w czasie zbliżenia ma problem z erekcją? Ile on ma lat?
Jak długo jesteście razem, jak długo uprawiacie seks? Jak było do tej pory?
Tabletka to ostateczność, moim zdaniem powinnaś poszukać innego rozwiązania.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie tabletki na potencję dla faceta

04 paź 2016 - 08:25:48

Unika seksu bo miał problemy z erekcją. Im więcej problemów z erekcją tym bardziej unika seksu ( pewnie wstydzi się,ze coś takiego u niego występuje). Ja mam 24 lata, on ma 33 lata Jakby co to nie zapuściłam się absolutnie i staram sie o siebie dbać. Jestesmy ze sobą już 4 lata. Wszystko był ok. TO nie tak,ze nie próbowałam z nim rozmawiać. Próbowałam, proponowałam wizyty i badania. I do lekarza on na pewno nie pójdzie bo każda nawet wzmianka powoduje w nim agresję.

Vallen no nie wiem już co poradzić :( W pracy ma troche stresu ale zawsze tak było bo taka jest specyfikacja jego pracyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-04 08:26 przez annabrita.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie tabletki na potencję dla faceta

04 paź 2016 - 14:23:54

Annabrita to niech weźmie może jakiś środek na bazie argininiy. Np EROMEN. Jest ich trochę w wolnej sprzedaży - nawet nie potrzebna jest recepta. Sprawdź sobie chociażby na ***
Jak działa arginina? Tak, że wykorzystuje podobnie jak viagra tlenek azotu do minimalnego poszerzenia naczyn krwionośnych w członku. Przepływ krwi jest luźniejszy... poszperaj w necie, masz sporo artykułów naukowych na ten temat.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 11:40 przez polla84.

Jakie tabletki na potencję dla faceta

04 paź 2016 - 14:43:02

W takim przypadku są różne możliwości.
Pierwsza kwestia: problemy zdrowotne, takie jak ciśnienie, problemy z krążeniem, sercem, tarczycą, cukrzyca i pewnie wiele innych. Musiałabyś spytać się lekarza jakie porobić badania, myślę, że spora część tych spraw zdrowotnych jest do sprawdzenia w badaniach krwi.
Jedyne czego nie wiem to jak Twojego faceta do nich przekonać, to już musisz sobie poradzić z tym sama, znaleźć argumenty, które do niego przemówią.
I szczerze: ja bym nie próbowała dawać na własną rękę żadnych środków bez badań. A co jeśli się okaże, że ten środek na potencję może zaszkodzić przy schorzeniach, które ma Twój facet? To nie są pastylki na gardło. Najpierw badania, potem ewentualnie środki.
Druga kwestia: problemy emocjonalne. Jeśli Twój facet to typ macho, to problemy z erekcją mogły u niego wzbudzić wątpliwości co do jego męskości czy ego. Że już nie daje rady itp. To jest to wyprostowania przez różne działania i rozmowy. Mógł się facet nakręcić, że "już nie może" i dlatego każda próba pójścia do łóżka go stresuje i kółko się ciągle nakręca.
Idealnie by było jakby on chciał iść do seksuologa, ale pewnie to nierealne.
Ale w takim przypadku może warto spróbować seksu z gadżetami? (choć nie wiem jakie podejście ma Twój facet do takich zabaw). Może warto abyś dała mu do zrozumienia, że stosunek z penetracją to nie jedyna forma, która Cię interesuje i zaspokaja, i że fajnie może być również jeśli będziecie uprawiali seks w innej formie (oralny, petting, z użyciem wibratora, itp). Może jak facet zauważy, że jest Ci z nim dobrze, to nie będzie się stresował i współżycie wróci do poprzedniej normy;)? Jedyne co, to musiałabyś go zachęcić do takich zabaw bez przymuszania, na luzie. Bez parcia, że musi się udać. Bo im więcej na faceta w takich kwestiach naciskamy tym bardziej oni się spinają i niewiele wychodzi.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Zacznijmy od tego, że problemy intymne u facetów mogą brać się z różnych rzeczy, może to być spowodowane niedyspozycją dnia, a może być związane z jakimś większym stresem nie ma sensu od razu panikować są supelmenty wspomagające płodność wypróbujcie sobie produkt Axaren Men jest bardzo dobrze oceniany no i ma unikalny skład z Astaksantyną jest to pigment, który nadaje tego koloru łososią w każdym razie bardzo dobrze wpływa na wiele rzeczy. Tutaj macie więcej na ten temat, do lekarza na dokładne badania można iść dopiero na końcu jak już nic nie pomoże i wtedy szukać większego problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znudzenie seksem