Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrobil mnie w dziecko!

05 lip 2016 - 00:25:28

Czesc dziewczyny.
Jestem z moim chlopakiem 4 lata, mieszkamy za granica. Jestem w 29 tygodniu ciazy. Odkad sie doweidzialam o ciazy pytalam go kilka razy jak to sie moglo stac jesli zawsze sie zabezpieczalismy. Kilka dni temu podczas malej sprzeczki wyszlo na jaw ze moj chlopak pod koniec stosunku sciagnal prezerwatywe. Powiedzial ze naszla go taka mysl w trakcie bo od jakiegos czasu bal sie ze wroce do Polski (czego bardzo chce) i go zostawie. Doslownie mnie zatkalo. Dodam ze oboje mamy po 25 lat i planowalismy razem zycie itd lecz zawsze chcialam zeby wszytsko bylo po kolei. Z ciazy sie ciesze bo zawsze chcialam dziecko ale nie w taki sposob. Sama nie wiem jak mam na to zareagowac? Najbardziej boli mnie to ze tyle razy go o to pytalam i on z kazdym razem klamal. Nie dziwie sie natomiast ze bal sie ze go zostawie bo bardzo zle sie czuje tak daleko od rodziny i przyjaciol ale kocham go bardzo i nie wobrazam sobie zycia bez niego. No i bedziemy miec dziecko. Troche stracilam do niego zaufanie w tym momencie.
Doradzcie prosze jak Wy byscie go potraktowaly?
On sie okropnie zt ym czuje i to widze i widze jak sie meczy z tym ze go traktuje troche jak powietrze.

Wrobil mnie w dziecko!

25 paź 2016 - 17:13:17

to nie wyjezdzaj zostań z nim.
Będziesz mogła też sprawdzić jak on będzie ciebie traktował.
Jesteście tam razem no i chyba pracujesz jeśli tak to jakie obawy ?

Wrobil mnie w dziecko!

25 paź 2016 - 17:26:18

@banach to watek z 5 lipca :P

Wrobil mnie w dziecko!

25 paź 2016 - 17:27:42

Cytat
agata74
@banach to watek z 5 lipca :P
wiem , ale co zrobić jak w kompie wyskakuje chcę to!

Wrobil mnie w dziecko!

25 paź 2016 - 22:39:19

Biedna dziewczyna, pierwszy raz slysze zeby facet wrobił kobietę w dziecko. Ta miłość ahhh

Wrobil mnie w dziecko!

26 paź 2016 - 16:15:25

jakiś czas temu pojawił się tutaj wątek odwrotny- czyli, że kobieta w akcie desperacji rozważała ,,wrobienie'' w dziecko swojego partnera. Wtedy wszyscy ją zjechali, skrytykowali i stwierdzili że to straszne chamstwo, że powinien ją zostawić itp itd. A tutaj sytuacja odwrotna i piszecie niech po prostu z nim zostanie i ok. O ironio. Co prawda też nie słyszałam o takim ,,problemie'' dotyczącym tego że kobieta została wrobiona ale jednak uważam, że to baaaardzo nie fair z jego strony. Skoro bardzo Ci zależy na [powrocie do Polski, a On czuje się winny- kuj żelazo póki gorące i ściągaj go tutaj :)

Wrobil mnie w dziecko!

26 paź 2016 - 16:28:40

Tytuł również sugeruje, że jednak masz problem z tym dzieckiem...nie pytaj innych o zdanie, spytaj serca co ci radzi,już jesteś w ciąży, facet powinien teraz pomóc odnależć ci się w nowej roli i zrobić wszystko, żebyś czuła się przy nim pewnie. Jeżeli masz do niego jakieś "ale" to wygarnij jemu z "grubej rury", ulży, i porozmawiajcie co dalej...

Wrobil mnie w dziecko!

26 paź 2016 - 17:26:44

ciekawa jestem jak się sytuacja rozwinęła :) ja to bym rozważała zostawienie faceta, po czymś takim... kto normalny wrabia w dziecko? trzeba być totalnym kretynem/kretynką

Wrobil mnie w dziecko!

26 paź 2016 - 23:12:27

Trudny temat. Dziewczyna mojego kuzyna wrobiła go w dziecko byli razem ok 5 lat. Nie wybaczyj jej tego i ją zostawił. Dziecko widuje. Fakt źle zrobiła ale on po tylu latach nie powinien jej zostawiać tak po prostu. I tak też się tyczy autorki wątku. Nie wybaczaj od razu ale i też nie zostawiaj. Dziecko już jest i nic nie zmienisz

Wrobil mnie w dziecko!

27 paź 2016 - 16:37:53

Cytat
banach
Cytat
agata74
@banach to watek z 5 lipca :P
wiem , ale co zrobić jak w kompie wyskakuje chcę to!
Ale autorka jeszcze w ciąży, na święta prawdopodobnie dopiero bobo będzie...wątek założyła i znikła:)

Wrobil mnie w dziecko!

28 paź 2016 - 09:56:20

ale to ty nie czułaś jak po stosunku wypływała z ciebie sperma? nie czułaś kiedy twój facet majstrował przy siusiaku aby zdjąć gume? pewnie to kolejny żart trolla



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-28 09:58 przez edekzkrainykredek2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks w 3 letnim zwiazku