Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Osobiście mi to nie przeszkadza, bo nadrabia techniką - ale widzę, że go to osobiście trapi. Szczególnie gdy nie pamiętam, przy drugim czy trzecim razie zażartowałam sobie "o jakie maleństwo" :)
Nie sądziłam, że dla niego wielkość penisa jest aż tak istotną sprawą...

takie życie - jedna ma cycki wielkości rodzynek a inna arbuzów a u nich jeden ma penisa długości kredki świecowej a inny ołówka.. co poradzić.
Każdy jest inny a rozwiązaniem tego jest dojrzałość życiowa - gdy liczy się wynik a nie wygląd.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepiej nie komentuje jego męskości - mów poprostu, że jest Ci dobrze i tyle...

baw się do woli tym czym On dysponuje i NIE komentuj faktów. A jak byś się poczuła jak On by Ci wyjechał, że masz małe cycki/chudy tyłek/grube uda (niepotrzebne skreślić lub dopisać własne)???

Dla niemal każdego faceta wielkość penisa jest istotną sprawą i absolutnie nie należy z tego żartować. Wyjątkiem są tylko ci faceci, którzy mają przesadnie dobre zdanie na temat swoich możliwości (ci, którzy uważają się za super-hiper kochanków), ale takich jest niewielu.
Tak więc trochę głupio, że rzuciłaś takim żartem, bo na pewno w ten sposób zasiałaś u niego ziarenko niepewności na temat jego możliwości. Pewnie sobie teraz wkręca, że nie jest Ci wystarczająco dobrze, albo że mogłoby być lepiej gdyby "był większy". Spróbuj to jakoś sensownie odkręcić, komplementując (szczerze i spontanicznie) jego umiejętności, bez jednoczesnego poruszania drażliwego tematu rozmiaru.
Zaś co do propozycji pompek czy innych gadżetów powiększających, zaproponowanych przez jedną z dziewczyn powyżej - żenada. Po pierwsze wygląda to na reklamę sklepu, a po drugie efekt propozycji zakupu takiego czegoś były odwrotny do zamierzonego.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Większość penisów w swobodnym zwisie jest małych. Przypatrz się tym greckim rzeźbą. A jeszcze gdy jest zimno, to jest to dodatkowy czynnik który wpływa na jego wielkość.
Natomiast podczas erekcji powiększa się i to znacznie. Gdzieś czytałam statystyki, że średnia dla naszego kraju to około 15-17 cm. Jak ma dużo mniejszego, to cóż taka jego uroda. Albo się z tym pogodzi albo niech powiększa jakimiś suplementami np penilarge.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

uuuuuu na pewno nie powinnaś tak żartować. Musiał to nieźle wziąć do siebie.powiem Ci,że takimi ząrtami to można rozwalić nawet najlepszy związek szczególnie,że dla facetów ta sfera jest bardzo ale to bardzo ważna tak wiec pamiętaj. Nigdy więcej takich żartów jeśli nadal się chcesz cieszyć z dobrej relacji.
Zajcm tak z ciekawości się dopytam ^^ Czy jakiś Twój facet brał ten penilarge?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Nie no oczywiście nie żartuję sobie z takich rzeczy. Zdaję sobie sprawę z tego, że faceci bywają mocno przewrażliwieni na tym punkcie.
Tak, bierze penilarge już przeszło 2 miesiąc (pełna kuracja trwa 3 miesiące). No i widać już poprawę. Myślę że zyskał te 3 cm. Docelowo ma być podobno 4.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
zajcm
Nie no oczywiście nie żartuję sobie z takich rzeczy. Zdaję sobie sprawę z tego, że faceci bywają mocno przewrażliwieni na tym punkcie.
Tak, bierze penilarge już przeszło 2 miesiąc (pełna kuracja trwa 3 miesiące). No i widać już poprawę. Myślę że zyskał te 3 cm. Docelowo ma być podobno 4.

mojemu mężowi nie pomógł.... miał problemy z erekcją i kompleksy na temat rozmiaru swojego penisa... Kupił Eron Plus - ta tabletki załatwiły obie te sprawy. Teraz nasz seks jest o niebo lepszy, a mąż odzyskał wiarę w siebie :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Właśnie też mamy ten sam problem. w sumie to mąż nie wie że ja wiem i nie wiem właśnie jak mam mu pomóc, jak z nim rozmawiać. Szukałam czegoś na internecie i są np jakieś suplementy i żele. Ale nie wiem czy to nie zaszkodzi mu, może któryś Pan używał i się wypowie co lepsze suplement czy żel tutaj znalazłam jakieś komentarze ale sprzeczne także no nie wiem pomóżcie;//

no wiesz u faceta to delikatna sprawa.
Takich rzeczy się nie mówi .

ale możesz inaczej na to spojrzeć i inaczej pomóc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks