Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja okolic bikini

03 lut 2016 - 12:52:56

Hej dziewczyny mam takie pytanie , golicie może miejsca bikini ? Czego używacie? jakieś rady czego najlepiej użyć ? No i czy boli ??
<Moderacja>Tytuł wątku powinien odzwierciedlać jego treść

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-06 11:56 przez moderator.

Depilacja okolic bikini

03 lut 2016 - 13:17:20

Do tej pory robilam to maszynką niestety. Ale zdecydowałam się na depilację laserową. Bolesna - nie powiem, że nie, ale dla takiej wygody zrobie to. Mam nadzieję, że wytrzymam ten ból na kolejnych sesjach.

Depilacja okolic bikini

03 lut 2016 - 13:48:34

A ja jadę depilatorem:-) choć początki były ciężkie...

Depilacja okolic bikini

03 lut 2016 - 14:17:06

kiedys uzywalam pesety-bolesne
depilator-bardzo bolesne
krem-bezbolesne marny efekt
zwykla maszynka-bezbolesne marny efekt
plastry-bolesne
skusze sie na laser jak nazbieram kase

Depilacja okolic bikini

07 mar 2016 - 11:55:09

Każda z nas zrobi wszystko aby pozbyć się zbędnego owłosienia, ale co z podrażnieniami? Jak sobie z nimi radzicie?

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Depilacja okolic bikini

07 mar 2016 - 16:08:23

Depilator? To dopiero jest ból. Lepiej zdecydować się na depilację laserową, po kilku zabiegach spokój na zawsze :) Jeśli już zdecydujesz się na zabieg to wybierz salon gdzie mają laser Light Sheer Duet. To najnowocześniejszy diodowy laser na rynku i zabieg nim jest bezbolesny. Mogę coś o tym powiedzieć, bo chodziłam do Vici Clinic w Krakowie a tam właśnie takim dysponują. W Vici przy pierwszym zabiegu można skorzystać z 50% rabatu wystarczy przyjść z wydrukowanym z ich strony internetowej voucherem :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja okolic bikini

08 mar 2016 - 12:12:12

Nie wiem w jakich gabinetach korzystałyście ale przecież miejsce depilacji można znieczulić przy pomocy żelu. Poza tym jeśli kogoś stać to jest to wygodniejsza i najskuteczniejsza metoda depilacji, wyjątkiem są bardzo jasne włosy wówczas efekt może być znikomy.<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 11:16 przez moderator.

Depilacja okolic bikini

06 kwi 2016 - 11:52:19

Ja część depiluje depilatorem, a reszte uzupełniam maszynką. To wystarcza, bólowo tez do zniesienia, można sie przyzwyczaić. Po depilacji smaruję sie provag żelem, który działa kojąco, łagodzi podrażnienia i chroni przed infekcjami intymnymi.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Depilacja okolic bikini

08 kwi 2016 - 09:27:13

A istnieje w ogóle jakikolwiek sposób, żeby bylo zarówno bezboleśnie jak i skutecznie?

Depilacja okolic bikini

24 kwi 2016 - 00:14:30

Od razu mowie nie traćcie kasy na laser proszę was ! Zrobiłam 5 zabiegów na początku super rewelacja, po pol roku efekt 0. Niestety pozostaje depilacja woskiem, najlepiej schłodzić ( nie bedzie siniaków) talk , dobre tabletki przeciwbólowe i da radę przeżyć :)

Depilacja okolic bikini

24 kwi 2016 - 13:09:26

Ja najczęściej chodzę na wosk, przyjemne to nie jest ale nie jestem przekonana co do terapii laserem. Oczywiście, zdarzają się sytuacje kiedy dotarcie do kosmetyczni jest niemożliwe z braku czasu wtedy w ruch idzie maszynka do golenia i płyn intymny lacibios. Przynajmniej nie mam po nim żadnych podrażnień i pieczenia skóry. A wasi panowie się depilują lub podcinają owłosienie?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja okolic bikini

17 mar 2017 - 10:50:00

Ja wypowiem się jako facet, do depilacji tych okolić używam maszynki do golenia ewentualnie bardzo rzadko kremów - bo mam dość twarde włosy i nie zawsze taki krem przynosi zadowalające efekty.

Depilacja okolic bikini

17 mar 2017 - 11:24:14

a ty jesteś taki??? dorosły??? ze zakładasz konto żeby odnawiać wątki sprzed roku???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewica :)