Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 11:12:06

O rety, jeden dzień mnie tu nie było i taki temat mnie ominął:) Co za pech;)
Ale autor tematu z tego co widzę w zdecydowanej mniejszości;)

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 12:15:54

To jest po prostu chory człowiek:) I trzeba wspołczuc.Nie potrafi nawet logicznie odpowiedzieć na pytania zarzuty ,dlatego czepia sie np. komentarzy :) Co ma jedno do drugiego ,nie wiem.Ale wioem że żaden normalny mężczyzna nie pisze takich rzeczy i w taki sposób.A już na pewno nie ubliża kobietom ,jakiekolwiek by nie były.Niewiem kim ty człowieku jesteś ,wiem tylko że mężczyzną napewno nie jesteś.
Jestes jakims chorym chłopatasiem,ktory prawdopodobnie nigdy nie spał z kobieta ,ma chora wyobraznie i psychopatyczne zachowania.Jarasz sie tym pisaniem i tym jak koleżanki z szafy ci odpisują.Nawet wiem co przy tym robisz czytając.Taki człowiek jak ty z czasem staje sie niebezpieczny ,widać w twoich słowach ze nienawidzisz kobiet które uprawioaja taki sex a nie inny.A co możesz zrobić z tej nienawiści?Można sie tylko domyślić.
Dziewczyny dajcie sobie spokoj z tym chorym człowiekiem ,złym bo zabolały go słowa prawdy które mu wszesniej napisałam.To chory człowiek ,czyta co piszemy i mastrubuje sie przy tym.Kazda kobieta ma prawo robić to co chce z kim chce i jak chce.A widać ten człowiek ma jakiś problem ze sobą.

Cytat
malmie
Cytat
kassss1
No widzisz, trudno nie było trafić :D No to teraz co ci w głowie? trójkącik, czworokącik, słoneczko, a może coś innego?? :) Ile bierzesz za godzinę takich eksperymentów?? a może jesteś wyzwoloną wolontariuszą i za free to robisz??

Co mam głowie, ano proszę fota:

[attachment 985137 jednoroec.jpg]

Tak jak napisałam: jestem małolatą !
malmie daj spokoj to chory człowiek .On czyta to co piszesz ,piszemy i sie mastrubuje przy ty.Nienawidzi jak sam pisze np. dziwek (sory za wyrażenie to jego słowa) a jednoczesnie chciałby zrobić to czym sie brzydzi.To psychopata z czasem może stać sie niebezpieczny.Już niejeden facet zabijał kobiety tylko dlatego że uprawiały jakiś tam sex.A u autora watku widać aż kipi z nienawiści do kobiet,to chore .

Człowieku trochę mi to zajęło ale ty naprawdę masz cos nie tak z głową.Ty na roznych forach opisujesz to samo i swoją nienawiść do kobiet.Ciebie już znają z tej strony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 12:32 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 13:17:30

Cytat
filipekkrol
malmie daj spokoj to chory człowiek .On czyta to co piszesz ,piszemy i sie mastrubuje przy ty.

O fuuuuj ! Już więcej tutaj nie przyjdę !
No gdzie to tak nie mając nic do powiedzenia oblekać ten fakt w słowa, a feee, zabijać jednorożce i w ogóle ...
Najlepszy post w tym wątku to ten co alicja70 nadała i tak to najlepiej skomentować.
Dziękuję za uwagę, żegnam.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 13:27:16

filipekkrol: W sumie to masz rację, w jego wypowiedziach jest coś mocno dziwnego, ta agresja w stosunku do kobiet brzmi niebezpiecznie. Albo to jakiś fanatyk religijny lub moralny, albo onanista, albo i jedno i drugie.
Chyba apel całkiem na miejscu: kończmy wątek:)

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 15:20:46

O widzę, że nieźle niektórym panienkom po ambicji pojechałem i w sumie bardzo dobrze. Wybaczcie ale nie będę każdej wyzwolonej szafowiczce odpisywał. A tak na marginesie to wy wyzwolone macie ciekawy sposób myślenia. Normalność traktujecie jako coś dziwnego, zaściankowego itp. Nie chcecie abym kogoś oceniał, a same to robicie atakując mnie jedna po drugiej, oczywiście nie ruszało mnie to w żaden sposób bo po pierwsze anonimowo to każdy jest mądry i cwany a po drugie osoby, co do których mam wątpliwej wagi szacunek nie są w stanie mnie obrazić.
Czekajcie, jak to było? Psychopata, gwałciciel, chory człowiek, nudziarz, gość bez klasy, samotny, pewnie coś przeoczyłem, no ale sory nie będę wygrzebywał pozostałych epitetów., aha jeszcze onanista było:) :D Nie lubię się powtarzać, ale każdy kto czytał moje posty od początku do teraz doskonale wie co myślę o dewiacjach seksualnych licznej grupy forumowiczek szafa.pl. Swoją drogą ciekawe czy jak by wasi faceci ( o ile ich macie, a nie jestem tego wcale pewien) czytali jakie to wy jesteście chętne i otwarte czy byli by tym faktem bardzo usatysfakcjonowani. nie tak jak mówiłem nie ma siły, że większość z was jest gimnazjalistkami na utrzymnaiu rodziców, albo macie jakiś sponsorów, starych dziadków i stad wasze dziwne seksualne pomysły. Ale to wasz problem a nie mój. Dla mnie sprawa jest jasna, jeżeli kobieta uprawia sex z dwoma facetami, z dwiema kobietami, grupowy czy oddaje się innym wynaturzeniom jest dla po prostu zwykłą dziwką i ****** i nie mam dla takiej za grosz szacunku. Większym mam już szacunek do prostytutek bo być może jakaś krytyczna sytuacja życiowa zmusiła ich do tego, i muszą w taki sposób zarabiać pieniądze, być może aby wykarmić własne dzieci. Ale kobiety, które robią to po mają taki styl życia są dla mnie bezwartościowymi ludźmi, które nie zasługują nawet na to, żeby ich nazywać kobietami.
Ja na całe szczęście z takimi nie mam styczności, cieszę się, że przekonałem narzeczoną do nie odwiedzania tej strony, wstawiania jakichkolwiek zdjęć, czy kupowania i sprzedawania czegokolwiek, dlatego warto było poznać to całe środowisko na tej stronię.
Dziękuję kiss



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 15:25 przez kassss1.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 15:34:31

Boże ten troll znowu powrócił na babskie forum, chyba faktycznie żyć bez nas nie moze dewiant jeden.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 18:17:09

o matko boska !!!! a ja już myslałam że facet odpuścił a on jeszcze tuzły

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

28 sty 2016 - 23:13:24

Dziewczyny na forum szukają porad w różnych kwestiach ,,,,szafa to portal kobiecy a kobiety żyją w sztamie , doradzają , wspierają nawet pod tytułem JAK dobrze ZROBIĆ LODA -to jest normalny ludzki, kobiecy temat i nic w tym takiego GORSZĄCEGO ,Jeśli TEGO nie rozumiesz-MASZ PROBLEM , jeśli TEGO NIE POPIERASZ , masz problem , raczej nie wpierniczaj się w kobiece sprawy bo i tak tego nie jesteś w stanie ogarnąć ,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



mężczyzni MAJĄ 2 HORMONY a kobiety parenaście ,,,, więc odpuść ----NIE DASZ RADY TEGO OGARĄĆ

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

29 sty 2016 - 08:09:51

Cytat
justangel
filipekkrol: W sumie to masz rację, w jego wypowiedziach jest coś mocno dziwnego, ta agresja w stosunku do kobiet brzmi niebezpiecznie. Albo to jakiś fanatyk religijny lub moralny, albo onanista, albo i jedno i drugie.
Chyba apel całkiem na miejscu: kończmy wątek:)
Dokłądnie,tak czy tak to co on pisze i w jaki sposób ,to widać normalne nie jest.Tym bardziej że pisze tak i na innych forach.Coś jest z nim nie tak skoro to robi.Powinien sie leczyc ,bo taka nienawiść wręcz obsesja może naprawdę być niebezpieczna.Niewiadomo skad mu się to bierze może z dzieciństwa?Może go ktoś skrzywdził jako dziecko?Ale o tym powinien porozmawiać na pewno z psychiatrą i psychologiem.
W ogole to chory jest ten wątek i masz racje czas go zakonczyc.
Do autora wątki kilka słow.Kolego idz naprawdę do jakiegoś specjalisty bo to co robisz nie jest normalne.Nie pisze ci tego złośliwie ,poprostu pomoż sam sobie .Nie możesz tak życ bo to jest niebezpieczne.Idz do lekarza poki czas .

Autorze wątku ciekawa jeszcze jestem czy narzeczona w ogole wie co ty wypisujesz na forach w internecie?Czy ona zdaje sobie sprawę że z toba jest coś nie tak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-29 08:12 przez filipekkrol.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

29 sty 2016 - 15:09:05

Znalazł się obrońca uciemiężonych seksem kobiet :D Ciekawe czy jesteś taki restrykcyjny jeśli idzie o trójkąt z dwoma dziewczynami i jednym facetem. Pewnie wtedy jest cacy, bo u faceta to spełnienie fantazji erotycznej, a nie puszczanie się? Czy facet to ogier, a dziewczyny to ździry :D
Zajmij się tą swoją dziewczyną i daj żyć innym.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

16 cze 2016 - 17:02:40

co on tu jeszcze robi,,,,,,,,lekarz

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

13 lip 2016 - 09:02:59

Jest jeszcze inny świat, może mniej popularny, ale też pociągający.

http://wds.home.pl/rodzina/index.php/ciekawostki/36-ciekawostki/47126-nastolatki-z-prawem-do-aborcji-i-sterylizacji Ja jestem sportsmenką, a dokładnie pływaczką i mnie też w Estonii dziewczyny namawiały żebym się wyczyściła. Będziesz miała spokój z miesiączka i poprawią ci się wyniki - przekonywały. Zaczynam o tym myśleć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się zachować gdy facet niedomaga?