Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból podczas stosunku

12 cze 2015 - 16:30:42

Cześć dziewczyny ;) moim problemem jest ból podczas stosunku. Gdy partner we mnie wchodzi mam wrazenie jakby udeżał w pęcherz ... Mialyscie kiedys cos podobnego? Dodam, ze niedawno rozpoczęłam współżycie

ból podczas stosunku

19 cze 2015 - 20:42:44

podobno na ból podczas stosunku dobre są rozszerzacze pochwy. Tutaj możesz o nich poczytać: http://naturalnaplodnosc.iai-shop.com/product-pol-1424-Rozszerzacze-pochwy-Dilatory-pochwy.html

ból podczas stosunku

01 lip 2015 - 19:59:15

Może pomoże zmiana pozycji lub dłuższa gra wstępna? Myślę, że nawilżenie dużo robi w takich sprawach ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

ból podczas stosunku

03 lip 2015 - 12:45:53

O BOŻE ROZSZERZACZE POCHWY! WTF?? Jak dopiero rozpoczęłaś współżycie, to ból jest raczej normalny, mnie chyba po miesiącu przestało boleć, choć nie przypominam sobie uderzeń w pęcherz. Ale to było dawno, więc mogłam zapomnieć. Co do tego rozszerzania pochwy, to u mnie podobną rolę odegrały nieco większe tampony, choć nie takie było zamierzenie.
Nawilżenie jest zawsze potrzebne, a jeśli się dodatkowo stresujesz, to warto mieć dobry lubrykant, bo sama możesz nie dać rady tyle wyprodukować.
Ewentualnie jak masz jakieś wątpliwości, to zawsze możesz iść do seksuologa. Poczytaj sobie, z czym możesz tam iść: http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/

ból podczas stosunku

17 sie 2015 - 23:11:27

Żele nawilżające bardzo pomagają :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

ból podczas stosunku

08 paź 2015 - 14:35:20

Żele nawilżające i odpowiednia gra wstępna zdziałają cuda ;)

ból podczas stosunku

08 paź 2015 - 15:24:00

porozmawiaj z partnerem, ja powiedzialam i zdzialal cuda chyba bardziej sie przylozyl;p jak bedzie wiedzial bardziej sie postara a tak moze robi to za szybko za mocno

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

ból podczas stosunku

23 sty 2016 - 10:51:08

Mnie osobiście pomysł z rozszerzaczami pochwy dosłownie przeraził. Sama miałam dość długo problemy z suchością pochwy, a jak wiadomo w tym przypadku seks nie jest zbyt komfortowy. Oczywiście stosowaliśmy wspólnie z moim mężczyzną żele nawilżające, ale dopiero tak na dłuższą sprawę problem wyeliminowały globulki Femma Expert Hydro z <moderacja-spam> . Posiadają one w swoim składzie kwas hialuronowy, witaminy i ekstrakt z aloesy, które przywracają odpowiednie nawilżenie w miejscach intymnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:24 przez moderator.

ból podczas stosunku

06 kwi 2016 - 12:04:12

Jesli masz problem z bolesnymi zbliżeniami i suchościa pochwy to pomocny na pewno bedzie Hydrovag. Przywraca naturalne nawilżenie, chroni przed otarciami i niweluje ból w czasie stosunku, chroni tez przed infekcjami intymnymi. Co do rozszerzania pochwy to ona sama sie dostosuje po jakms czasie. Rozszerzacze pochwy kojarzą sie sie z dawnymi torturami :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

ból podczas stosunku

08 kwi 2016 - 09:25:55

Na początku większość kobiet czuje ból, ja miałam bardzo podobnie, ale im dłużej współżyłam, tym ból przekształcał się w przyjemność, także mam nadzieję, że i u ciebie tak będzie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niby fetyszysta, ale chyba nie do końca