Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie się

06 lut 2015 - 18:47:49

Nie wiem czy do dobrego działu dodaję ten problem, ale może podpowiecie co poradzić na taki problem?

nadmierne pocenie się

06 lut 2015 - 18:58:29

ale pocisz się nadmiernie całym ciałem czy np. pod pachami? Mój tata miał problem z całym ciałem, mama kupiła mu medispirant(żel pod prysznic) i po kłopocie(a mojemu tacie ciężko dogodzić, wszystko krytykuje itd.)
Jeśli problem dotyczy pach to polecam bloker z ziaji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-06 18:58 przez nicolenkaa.

nadmierne pocenie się

06 lut 2015 - 19:01:40

a ja proponuję zdrowszy tryb życia wiecej ruchu itp może wizyta u specjalisty człowiek musi sie pocić wiec te wszystkie bajery sa dobre ale i niosą konsekwencje tak wiec radze zastanowić sie nad trybem odżywiania:) i sportem ,ja biegam wypacam sie podczas godziny a potem sie już ie przejmuję:P

nadmierne pocenie się

06 lut 2015 - 19:17:47

Etiaxsil

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie się

16 lut 2015 - 22:00:55

pod pachami, próbowałam sporo rzeczy z apteki, jestem osobą aktywną, odżywiam się według mnie zdrowo w miarę, ostatnio zrobiłam cały pakiet badań i wszystko jest ok, ostatnio znalazłam info o czymś takim jak MiraDry, czy ktoś o tym słyszał?

nadmierne pocenie się

25 lut 2015 - 19:17:07

Jestem dietetyczką i sportowcem. Znam ludzi którzy do mnie przychodzą po radę właśnie w tej sprawie. Są to osoby, które regularnie ćwiczą i zdrowo się odżywiają. Wizyty u lekarzy nic nie dały. Często jest tak, że w życiu trzeba próbować, próbować i próbować AŻ NAS COŚ ZADOWOLI ! ;) Przede wszystkim polecam wypróbować ałun ! Naturalny kamień, który działa na potliwość. Istnieje również ałun w pudrze jako posypka lub spray. Można zakupić w mydlarni u Franciszka. Kolejne produkty to Medispirant wyżej wspomniany, antidral, blokery z różnych firm.

nadmierne pocenie się

22 mar 2015 - 23:25:02

Cytat
grenn
pod pachami, próbowałam sporo rzeczy z apteki, jestem osobą aktywną, odżywiam się według mnie zdrowo w miarę, ostatnio zrobiłam cały pakiet badań i wszystko jest ok, ostatnio znalazłam info o czymś takim jak MiraDry, czy ktoś o tym słyszał?


Podobno bardzo skuteczny, bezbolesny zabieg- w elite go wykonują , poczytaj sobie na stronie

nadmierne pocenie się

30 mar 2015 - 14:49:43

Dzięki za info, tak zabieg to dla mnie wybawienie ale dostępny wyłącznie dla osób które ukończyły 18 rok zycia

nadmierne pocenie się

10 lip 2015 - 16:13:59

Polecam jonoforezę dla wszystkich osob borykajacych sie z nadpotliwoscia dłoni i stóp. Jesli ktos sie chce dowiedziec na ten temat czegos wiecej to zapraszam na piv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-10 16:14 przez Chemia1992.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierne pocenie się

10 lip 2015 - 16:50:40

Też mam problem z nadmierną potliwością, jakieś 3 miesiące temu zakupiłam antyperspirant z vichy za ok 24 zł i jestem bardzo zadowolona z niego - jest skuteczny ale na dni takie jak ostatnio (+30 stopni) dodatkowo na noc stosuję etiaxil do skóry wrażliwej, w przeciwieństwie do blockera z ziaji który używałam wcześniej etiaxil nie powoduje podrażnienia skóry.

Zanim odkryłam vichy stosowałam też kryształ ałunu ale jak dla mnie to jeden wielki pic na wodę, ostatnio go wyrzuciłam bo wo góle nie działał...
Antyperspirantu w kremie z iwostinu też nie polecam. Mam także medispirant do stóp ale także nie spełnia swojego zadania - długo się wchłania a pocenie stóp nie zmieniło się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmiczne prezerwatywy