Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Brak ochoty na bliskosć

15 gru 2014 - 18:32:03

Jestem kilka lat w związku małżeńskim. O ile kiedyś praktycznie nie wychodziliśmy przez cały weekend z łóżka o tyle teraz coraz rzadziej dochodzi do zbliżeń. Czy to wynik zmniejszonego apetytu na sex? Mniejsze libido? Czym to tłumaczyć? Jak to u was wygląda?

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Brak ochoty na bliskosć

16 gru 2014 - 12:17:46

Nie sądzisz,że winna temu może być rutyna w małżeństwie? Powiem Ci,że ja również straciłam ochotę na seks tak po 2 latach i postanowiliśmy z mężem trochę zawalczyć. Zaczęliśmy częściej ze sobą gdzieś wychodzić. Spędzaliśmy więcej czasu. Sama kupiłam sobie elegancką bieliznę ;)
Może warto byłoby spróbować afrodyzjaków? Słyszałaś może o hiszpańskiej musze ?

Brak ochoty na bliskosć

16 gru 2014 - 12:23:54

Jakbym przez kilka lat kazdy weekend spedzala w lozku to w koncu tez by mi sie to znudzilo.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Brak ochoty na bliskosć

16 gru 2014 - 18:04:21

Cytat
adelka28
Nie sądzisz,że winna temu może być rutyna w małżeństwie? Powiem Ci,że ja również straciłam ochotę na seks tak po 2 latach i postanowiliśmy z mężem trochę zawalczyć. Zaczęliśmy częściej ze sobą gdzieś wychodzić. Spędzaliśmy więcej czasu. Sama kupiłam sobie elegancką bieliznę ;)
Może warto byłoby spróbować afrodyzjaków? Słyszałaś może o hiszpańskiej musze ?

Z bielizną już próbowałam... Ba kupiliśmy już sobie też gadżety erotyczne.

A ta hiszpańska mucha to co to takiego? Coś mi się o uszy obiło.

Brak ochoty na bliskosć

16 gru 2014 - 18:12:56

Moze sie wam nie uklada.klocicie sie.tak bywa.rutyna zabija.u mnie bylo tak bo ciagle sie klocilismy.

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Brak ochoty na bliskosć

17 gru 2014 - 07:48:18

Cytat
rozzalin
Cytat
adelka28
Nie sądzisz,że winna temu może być rutyna w małżeństwie? Powiem Ci,że ja również straciłam ochotę na seks tak po 2 latach i postanowiliśmy z mężem trochę zawalczyć. Zaczęliśmy częściej ze sobą gdzieś wychodzić. Spędzaliśmy więcej czasu. Sama kupiłam sobie elegancką bieliznę ;)
Może warto byłoby spróbować afrodyzjaków? Słyszałaś może o hiszpańskiej musze ?

Z bielizną już próbowałam... Ba kupiliśmy już sobie też gadżety erotyczne.

A ta hiszpańska mucha to co to takiego? Coś mi się o uszy obiło.
Naprawdę o tym nie słyszałaś? Jest to jeden z najsłynniejszych afrodyzjaków. Wprawdzie opinie są różne. Niektórzy piszą,że nie działa, niektórzy,że działa.
Sama jednak wypróbowałam i muszę przyznać,ze u mnie na przykład bardzo podnosi libido. Środek nazywa się Sex Elixir i wkraplasz kropelkę do napoju podczas romantycznego wieczoru.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Brak ochoty na bliskosć

19 gru 2014 - 07:50:46

Adelka czy chodzi Ci o ten środek może?
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-22 12:13 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Brak ochoty na bliskosć

19 gru 2014 - 11:54:40

A jakie konkretnie gadżety używaliście? może spróbujcie z innymi, odwiedźcie <moderacja>gdzie jest chyba największy wybór. Są też inne ciekawsze możliwości, poprzeglądajcie sex shop :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-22 12:11 przez moderator.

Brak ochoty na bliskosć

22 kwi 2015 - 17:22:51

Ja tak mam. Znudził mi się seks z mężem, jak mam chęć, to się masturbuję, szybko i na temat, mam satysfakcję i nie muszę się go naprosić i nawysilać, żeby cokolwiek w ogóle się wydarzyło ;)

Brak ochoty na bliskosć

22 kwi 2015 - 17:33:07

Cytat
myszasta11
Ja tak mam. Znudził mi się seks z mężem, jak mam chęć, to się masturbuję, szybko i na temat, mam satysfakcję i nie muszę się go naprosić i nawysilać, żeby cokolwiek w ogóle się wydarzyło ;)

I jesteś szczęśliwa w takim związku? Bo bardzo mnie to zafrapowało.
Ja bym tak nie potrafiła żyć.

Brak ochoty na bliskosć

22 kwi 2015 - 18:44:18

Cytat
claldd
I jesteś szczęśliwa w takim związku? Bo bardzo mnie to zafrapowało.
Ja bym tak nie potrafiła żyć.

Kiedyś, jeszcze półtora-dwa lata temu płakałam w poduszkę, teraz przywykłam, poza seksem jest ok. Spokojny, stabilny związek. Od paru miesięcy biorę tabletki anty i libido mi nieco spadło, więc już mi się tak nie chce, jak dawniej. W sumie, wolę obecny stan rzeczy niż moje wieczne niezaspokojenie i ogromną "chcicę" dawniej.

Brak ochoty na bliskosć

23 kwi 2015 - 12:21:06

Cytat
myszasta11
Cytat
claldd
I jesteś szczęśliwa w takim związku? Bo bardzo mnie to zafrapowało.
Ja bym tak nie potrafiła żyć.

Kiedyś, jeszcze półtora-dwa lata temu płakałam w poduszkę, teraz przywykłam, poza seksem jest ok. Spokojny, stabilny związek. Od paru miesięcy biorę tabletki anty i libido mi nieco spadło, więc już mi się tak nie chce, jak dawniej. W sumie, wolę obecny stan rzeczy niż moje wieczne niezaspokojenie i ogromną "chcicę" dawniej.

Z jednej strony Cię rozumiem, bo idzie się do wszystkiego w życiu przyzwyczaić, a z drugiej... to chyba musiało być ciężkie.
My z narzeczonym nie kochamy się może 3 razy dziennie, ale ten seks jest i nie wyobrażam sobie bez tego naszych relacji, bo łączę je jednak z uczuciami, bliskością, nie jako z samym aktem zaspokojenia się.

Nie boisz się, że kiedyś mogłabyś pójść na 'skok w bok'? Albo on? Nie ciągnie Cię do tego?

Brak ochoty na bliskosć

23 kwi 2015 - 17:50:27

Cytat
claldd
Nie boisz się, że kiedyś mogłabyś pójść na 'skok w bok'? Albo on? Nie ciągnie Cię do tego?

Kiedyś o tym myślałam, gdy jeszcze miałam duże potrzeby, ale obecnie totalnie mi się nie chce, zrobiłam się leniwa w tym temacie :P Co do męża, nigdy nie miał potrzeb, więc raczej nie ma szans, że nagle dobiegając do czterdziestki mu się odmieni.

Brak ochoty na bliskosć

27 kwi 2015 - 15:02:38

Cytat
myszasta11
Cytat
claldd
Nie boisz się, że kiedyś mogłabyś pójść na 'skok w bok'? Albo on? Nie ciągnie Cię do tego?

Kiedyś o tym myślałam, gdy jeszcze miałam duże potrzeby, ale obecnie totalnie mi się nie chce, zrobiłam się leniwa w tym temacie :P Co do męża, nigdy nie miał potrzeb, więc raczej nie ma szans, że nagle dobiegając do czterdziestki mu się odmieni.

No to jeśli Wam obojgu to nie przeszkadza, to w sumie można z tym żyć :)Tak czy siak- podziwiam, bo jak na chwilę obecną nie wyobrażam sobie życia bez seksu. Wybacz, że tak wypytywałam, ale chyba taki już mój urok i zawód :P

Brak ochoty na bliskosć

27 maj 2015 - 11:32:22

poczytajcie różnych ciekawych opowiadań Ja tak z mężem robię ;) Np mamy swój ulubiony blog mysli.bezcenzury i z tamtąd próbujemy czerpać jakąś inspirację. SPRÓBUJCIE!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapomnialam zabrać tabletek...