Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:31:07

Dziewczyny nie mam sie kogo poradzic a wiadomo anonimowo chyba najłatwiej. Jestem z chłopakiem juz pół roku zblizalismy sie do siebie ale na współzycie zdecydowałam sie nie dawno. Chłopak nie ma problemu z erekcja zachodzi bardzo szybko nie jest to tez jego pierwszy raz ale kiedy zdecydowalismy sie na stosunek i kiedy dopiero zaczyna wprowadzac czlonka nastepuje u niego wytrysk...próbowalismy juz trzy razy dwa razy był przedwczesny wytrysk dwa razy było opadniecie erekcji. Nie wiem co jest grane,pomyslałam ze moze to ja nie podniecam go na tyle i opada albo jest zdenerwowany ale to mozna podpiac pod opadanie ale ten przedwczesny wytrysk?

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:34:10

może za bardzo go podniecasz :D
daj sobie i jemu czas :)

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:36:25

Próbujcie bez gry wstępnej ;)

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:37:26

Cytat
lubiemandarynki
może za bardzo go podniecasz :D
daj sobie i jemu czas :)
Nie wydaje mi sie mam swiadomosc tego ze nie jestem az taka atrakcyjna i az tak obdarzona przez matke nature zeby zaczynajac bo nawet nie "włozył" juz był wytrysk zreszta tez drugi przypadek ze opadł....
Cytat
Camelia1989
Próbujcie bez gry wstępnej ;)
Tylko ze to nie to samo,zreszta on jak on ale mnie by bolało to mój pierwszy raz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 14:38 przez stukupuku2025.

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:39:51

nie martw się, tak jak pisałam daj mu trochę czasu.
wystarczy, że się zestresuje i może być "po" :)

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:43:01

Cytat
lubiemandarynki
nie martw się, tak jak pisałam daj mu trochę czasu.
wystarczy, że się zestresuje i może być "po" :)
No własnie widze po nim ze sie denerwuje no i faktycznie za pierwszym razem sam przyznał ze go nerwy zjadły wtedy nie było wytrysku ale opadł no ale za drugim razem był wytrysk wiec to tez moze byc spowodowane nerwami? Teraz jest dziwna sytuacja on mnie przeprasza mówi ze nie wie co sie stało ja raz go pocieszam ze mamy czas raz jest mi smutno ze to moze moja wina...

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:44:54

stukupuku2025 No to niech on robi swoje a ty nie rób totalnie nic On i tak się podnieci ale nie na tyle by mieć wytrysk:)

Pracujcie nad sobą. Poznajcie swoje ciała. Po co te nerwy??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 14:46 przez Camelia1989.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:45:08

Może jest prawiczkiem?

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:51:18

Widocznie za mało się znacie.
Po co ten pospiech?
Pierw powinniscie poznac swoje ciała, czuc sie przy sobie pewnie .
Widocznie nie jestescie gotowi..a zwlaszcza On...

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:53:06

a jesteś pewna, że to nie jego pierwszy raz ?mój chłopak za 1.razem tak miał.był prawiczkiem i strasznie się zdenerwował :P sama widziałam jak ręce mu się trzęsą ..

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:53:34

Daj mu czas, stres wszystko potrafi zepsuć. Na pewno jest to dla niego stresujące,że to twój pierwszy raz i za bardzo się stara. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Musicie cierpliwie próbować. Wszystkiego się trzeba nauczyć, seksu również. Powodzenia i głowa do góry. Wszystko będzie dobrze.

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:56:27

Cytat
robaczek_385
a jesteś pewna, że to nie jego pierwszy raz ?mój chłopak za 1.razem tak miał.był prawiczkiem i strasznie się zdenerwował :P sama widziałam jak ręce mu się trzęsą ..
100% nie moge byc pewna ale z tego co wiem to nie jest był w zwiazkach a nawet długich ma 25lat wiec ma juz to za soba ale ze mna jest przeszło poł roku wiec nez seksu ponad rok moze przez to? nie wiem juz sama

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 14:58:33

Niektorzy tak maja ,to się leczy bo to może nie minac
a znam gościa którego tylko dotknelam a on już miał wytrysk i tak kilkanaście razy i z seksu nici .

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 15:06:45

Cytat
iza9000
Niektorzy tak maja ,to się leczy bo to może nie minac
a znam gościa którego tylko dotknelam a on już miał wytrysk i tak kilkanaście razy i z seksu nici .
No własnie czytałam w internecie ze powinien z tym isc do lekarza ale chyba jeszcze dam mu troche czasu zanim to zaproponuje bo bedzie sie jeszcze bardziej denerwował ze mysle ze cos z nim nie tak i ani tyle nam nie wyjdzie. I az tak zeby po samym dotknieciu miał wytrysk to nie raczka musze sie troszke wysilic:) zreszta jak zaznaczyłam yzej zdaza sie tez opadanie

Problem podczas seksu

14 sty 2014 - 15:06:57

Cytat
stukupuku2025
Cytat
robaczek_385
a jesteś pewna, że to nie jego pierwszy raz ?mój chłopak za 1.razem tak miał.był prawiczkiem i strasznie się zdenerwował :P sama widziałam jak ręce mu się trzęsą ..
100% nie moge byc pewna ale z tego co wiem to nie jest był w zwiazkach a nawet długich ma 25lat wiec ma juz to za soba ale ze mna jest przeszło poł roku wiec nez seksu ponad rok moze przez to? nie wiem juz sama
pewnie się denerwuje i to wszystko przez to..dajcie sobie trochę czasu i nie stresujcie się . a Ty nie myśl, że to przez Ciebie bo na pewno tak nie jest :) raczej za bardzo go podniecasz niż za mało :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

faceci