Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vibin mini

03 gru 2013 - 17:08:54

Hej dziewczyny :) mam pytanie do kobietek które stosują vibin mini.

Czy zauważylyscie u siebie spadek libido podczas ich zażywania?
Szperalam duzo w necie, ale jakoś tak za dużo na ten temat nie wyszukałam.
Mi totalnie odeszła ochota na seks. TOTALNIE. ZERO.
Biorę te tabletki od pół roku i teraz dopiero zaczelam się nad tym zastanawiać,
bo do tej pory bylo "jako tako". Chłopak mi ciągle głowę suszy że na nic nie mam ochoty... :P


Wybieram się niedługo do lekarza, to może zmienie tabletki, ale trochę mi żal, bo ogólnie dobrze się po nich czuję, a mialam problem z doborem odpowiednich tabletek.

ps. Tylko nie piszcie mi, że każdy odczuwa inne skutki uboczne, mi chodzi o ten jeden konkretny.

;)
nikt się nie znajedzie? a może chociaż ktoś, kto miał podobnie po antykoncepcji ? czy zmiana tabletek pomogla?
naprawdę nikt ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 21:17 przez gusiaczek390.

Vibin mini

04 gru 2013 - 21:45:51

Zażywam je już od jakiegoś czasu (na pewno ponad pół roku, dokładnie nie pamiętam kiedy się na nie przerzuciłam). Pierwsze dwa miesiące i dostałam wysypki, chciałam zrezygnować, ale objawy ustąpiły. Żadnych innych skutków po nich nie miałam, a już z pewnością nie spadek libido :)Jeśli u Ciebie jednak się to utrzymuje dłuższy czas to rozważ zmianę tabletek na inne.

Spadek libido miałam po tabletkach YAZ i tak, zmiana tabletek na inne pomogła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-04 21:46 przez stoprunwithscissor.

Vibin mini

11 gru 2013 - 22:04:31

Stosuję je od około 6 miesięcy i nie zauważyłam niczego takiego, dla mojego organizmu są idealne.

Vibin mini

18 gru 2013 - 23:24:51

Stosuję je od ok. 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Żadnych skutków ubocznych, libido nie spadło.

Vibin mini

18 gru 2013 - 23:35:09

Sytuacja taka sama jak u mnie. Biorę trochę ponad pół roku, chociaż Pani Ginekolog nie dobierała mi ich jakoś specjalnie, podała dwie nazwy i kazała sobie wybrać. Spadek libido całkowity, co przed braniem tabletek było zupełnie czymś kosmicznym. Dodatkowo zrobiłam się strasznie ospała, no mogłabym spać non stop, ale innych negatywnych skutków nie zauważam. Tez rozważam nad zmianą tabletek i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy :)

Vibin mini

18 gru 2013 - 23:39:12

Nie mam kompletnie żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi o Vibin mini.

Vibin mini

26 gru 2013 - 18:41:27

Przez pierwsze miesiące stosowania libido miałam tak samo wyssokie jak wcześniej. Chłopak się cieszył, kiedy mi spadło, bo miał już czasami mnie dość ;] Więc to, że mi trochę spadło jest na plus. Teraz libido zmienia się w zależności od cyklu: na początku jest wysokie, a im dłużej biorę tabletki tym bardziej spada. Ogólnie jakoś bardzo nie narzekam po całym roku. Są to moje pierwsze tabletki i nie mam porównania z innymi.
Wydaje mi się też, że każde pigułki działają inaczej w zależności od kobiety i prawie zawsze spada trochę libido.

Vibin mini

26 gru 2013 - 18:46:31

Brałam te tabletki , dobrze się po nich czułam, nawet nie przytyłam po ok pół roku ale faktycznie libido spadło bardzo, potem odstawiłam tabletki i wszystko wróciło do normy ;)

Vibin mini

26 gru 2013 - 18:51:18

Ja też biorę te tabletki i szczerze nie zauważyłam spadku libido, wręcz odwrotnie WZROSŁO;) myślę, że to indywidualna sprawa i zależy kto jaki ma organizm.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wykreślenie z listy studentów