Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:28:21

Nie wiem czy dobrze to ujęłam w tytule, ale zaraz wyjaśniam o co chodzi.
O kilku dni, i jeszcze przez dobrych kilka dni musimy powstrzymać sie od stosunków z moim facetem z racji, że mam grzybice pochwy i muszę to wyleczyć.Do tej pory kochaliśmy sie bez żadnego zabezpieczenia, tj. stosunek przerywany. ( proszę nie komentować, ze to ryzyko itd , bo nie w tym problem ).
I własnie ostatnim razem , gdy widzieliśmy się, postanowiliśmy zrobić sobie ''dobrze ręką''... on mi- nie było problemu. Pozniej ja pieściłam go oralnie i chciałam skonczyć ręką... i co? Gdy prawie dochodzil-przerwał mi gwałtownie. Powiedział, ze on tak nie chce kończyc, że tak głupio itd... Mówilam mu, że to żaden problem dla mnie .. zresztą przy stosunku przerywanym robi praktycznie to samo. ''Tryska '' na mnie przeciez..Zaskoczyło i zdziwiła mnie bardzo jego reakcja, miałam wcześniej 3 partnerów i zdarzało się rowniez ze dogadzalismy sobie własnie w ten sposób i żaden nigdy nie zareagował w taki sposób. A moj obecny facet zareagował w sposób, jak gdybym zaproponowała mu finał przynajmniej na mojej twarzy..
Przepraszam za tak szczegółowy opis, ale chciałam jak najlepiej zobrazować sytuacje. Jaki może byc tego powód?Nie rozumiem nic z tego.

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:33:40

A może on sobie pomyślał, ze Ty mu właśnie sugerujesz żeby skończył na Twojej twarzy skoro najpierw pieściłaś go oralnie, a potem byłaś też w takiej pozycji, czy ją zmieniliście ? Może nie wiedział gdzie ma wycelować? :P

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:36:22

Cytat
mrhoney
A może on sobie pomyślał, ze Ty mu właśnie sugerujesz żeby skończył na Twojej twarzy skoro najpierw pieściłaś go oralnie, a potem byłaś też w takiej pozycji, czy ją zmieniliście ? Może nie wiedział gdzie ma wycelować? :P
zmieniliśmy, robiłam mu dobrze nadal ręka i w tym czasie całowalismy sie, więc nie mógł pomysleć ze chciałam na twarz..

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:39:09

Cytat
blackcoffe
Cytat
mrhoney
A może on sobie pomyślał, ze Ty mu właśnie sugerujesz żeby skończył na Twojej twarzy skoro najpierw pieściłaś go oralnie, a potem byłaś też w takiej pozycji, czy ją zmieniliście ? Może nie wiedział gdzie ma wycelować? :P
zmieniliśmy, robiłam mu dobrze nadal ręka i w tym czasie całowalismy sie, więc nie mógł pomysleć ze chciałam na twarz..


A pytałaś go dlaczego tak zareagował ? Czy po prostu powiedział nie i nie wnikałaś ?

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:41:40

Cytat
mrhoney
Cytat
blackcoffe
Cytat
mrhoney
A może on sobie pomyślał, ze Ty mu właśnie sugerujesz żeby skończył na Twojej twarzy skoro najpierw pieściłaś go oralnie, a potem byłaś też w takiej pozycji, czy ją zmieniliście ? Może nie wiedział gdzie ma wycelować? :P
zmieniliśmy, robiłam mu dobrze nadal ręka i w tym czasie całowalismy sie, więc nie mógł pomysleć ze chciałam na twarz..


A pytałaś go dlaczego tak zareagował ? Czy po prostu powiedział nie i nie wnikałaś ?
no tak pytałam, pisałam już o tym, odpowiadał, ze mu głupio,że on w taki sposób nie chce.

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:42:49

Niektórzy to nawet takie intymne sytuacje muszą wywlec na forum... Żenada.

PS. Niech on lepiej też się zbada.

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:48:05

nie lubi i tyle ;P

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:50:25

Cytat
blackcoffe
Cytat
mrhoney
Cytat
blackcoffe
Cytat
mrhoney
A może on sobie pomyślał, ze Ty mu właśnie sugerujesz żeby skończył na Twojej twarzy skoro najpierw pieściłaś go oralnie, a potem byłaś też w takiej pozycji, czy ją zmieniliście ? Może nie wiedział gdzie ma wycelować? :P
zmieniliśmy, robiłam mu dobrze nadal ręka i w tym czasie całowalismy sie, więc nie mógł pomysleć ze chciałam na twarz..


A pytałaś go dlaczego tak zareagował ? Czy po prostu powiedział nie i nie wnikałaś ?
no tak pytałam, pisałam już o tym, odpowiadał, ze mu głupio,że on w taki sposób nie chce.

a przepraszam nie zauważyłam ;) no to w takim razie najprawdopodobniej nie lubi dochodzić w ten sposób poprzez stymulacje ręką

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 13:54:31

Cytat
guess_who_is_back
Niektórzy to nawet takie intymne sytuacje muszą wywlec na forum... Żenada.

PS. Niech on lepiej też się zbada.
tytuł chyba wskazywał na charakter wątku ? To po co tu wchodziłaś?Idź oceniac która sukienka jest bardziej HOT. A co do przebadania się- nie wymądrzaj się, juz o to zadbaliśmy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 13:55 przez blackcoffe.

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 14:02:27

moze sie krepuje ...moze po prostu lubi woli inaczej . to twoje zachowanie jest dziwne z szukasz w tym dziury . nic takiego sie nie stalo , chcial skonczyc inaczej . moze własniefinał na twarzy by go krecił ?... probujcie wszystkiegona co macie ochote i jesli jedna ze stron nie chce to nie znaczy ze cos jest nie tak , moze mu przyjdzie na to ochota za jakis czas

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 14:04:29

sorry ale jak masz grzybicę to najpierw ją wylecz a potem pozwalaj sobie palce wkładać do piczki.....to bardzo niehigieniczne ....i niby co dziewczyny na forum Ci mają napisać/ "Tak, nasi faceci zachowują się tak samo, to normalne, nie przejmuj się"?czy jak? bo nie rozumiem sensu tego wątku, to faceta powinnaś o to spytać a nie obce dziewczyny na forum....

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 14:04:31

Cytat
blackcoffe
Cytat
guess_who_is_back
Niektórzy to nawet takie intymne sytuacje muszą wywlec na forum... Żenada.

PS. Niech on lepiej też się zbada.
tytuł chyba wskazywał na charakter wątku ? To po co tu wchodziłaś?Idź oceniac która sukienka jest bardziej HOT. A co do przebadania się- nie wymądrzaj się, juz o to zadbaliśmy.

A Ty może idź po rozum do głowy?
3 dni temu pisałaś, że się PRZEZ NIEGO pocięłaś, a dzisiaj/wczoraj robiłaś mu dobrze...
Nudzisz się, czy serio coś nie halo?

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 14:10:36

A to ten koleś, co sobie żyły podcinałaś?

facet nie chce finału ręką...

28 paź 2013 - 14:13:00

Mi się wydaje że się zawstydził tego... jak sobie sam to robił to może było mu łatwiej a teraz po porstu się krępował. zaproponuj mu może stosunek taki w wannie albo pod prysznicem? woda odpręża ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jego słowa ...