Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 18:55:31

Zacznijmy od tego, że pół roku temu zakończył się mój długi związek od tego czasu, wiadomo spotykałam się z chłopakami ale w żadnym nie widziałam Potencjalnego Chłopaka i po 2,3 spotkaniach się kończyło z mojej strony. Jakiś czas temu miała okazje poznać pewnego chłopaka którego znałam wcześniej z widzenia. I od tego czasu mamy ze sobą codziennie kontakt, jest coś między nami choć czuje, że to jeszcze nie jest związek.

Nigdy nie wyobrażałam sobie seksu bez związku, ba! było to dla mnie niepojęte jak można robić to bez MIŁOŚCI? Mam swoje zasady, ale od pewnego czasu zaczynam na to patrzeć pod zupełnie innym pryzmatem.

A tu mnie tak dopadło, że gdybym mogła, gdyby nadażyła się taka okazja to poszła bym z nim do łóżka. Mam do niego ogromną słabość, pociąga mnie fizycznie. Mam coś w sobie ten facet, coś co mnie do niego przyciąga, ten uśmiech? spojrzenie? a o zapachu już nie wspomnę.

Nie daje mi to spokoju, nie chce mieć później wyrzutów sumienia ale no kurcze to jest silniejsze ode mnie. Tak samo jak nie chce by pomyślał że jestem łatwa? bo jest wręcz przeciwnie, tylko w tym jednym przypadku mam takie myśli. I co tu robić?

Czy któraś z was miała podobnie, jak to się u was potoczyło??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 19:06 przez Celimen.

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 18:58:24

Ja tak miałam zanim zaczęłam być z moim chłopakiem :)

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:02:50

jak macie byc razem to bedziecie :)jesli bedzie mu zalezalo to i po seksie do Ciebie zadzwoni i bedzie sie chcial spotykac to jest moje zdanie

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:03:03

Jezu jak ja Cie rozumiem! tez pewnie gdybym miala okazje.......
Sama nie wiem to jest bardzo osobista sprawa.

Ale jesli sie spotykacie... :)

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:03:26

jeśli się znacie, dogadujecie i oboje tego chcecie, to czemu nie? ;)

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:13:50

Cytat
Blair_Waldorf777
Ja tak miałam zanim zaczęłam być z moim chłopakiem :)

Jeśli miałaś podobnie to wiesz jak to wszystko działa na kobiet, aż ciężko się powstrzymać kurcze :D ale Tobie się udało, skubana :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 19:14 przez Celimen.

zweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:17:55

ja tez tak miałam i do dzieła nie żałuj sobie ;)

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:27:37

Cytat
Celimen
Cytat
Blair_Waldorf777
Ja tak miałam zanim zaczęłam być z moim chłopakiem :)

Jeśli miałaś podobnie to wiesz jak to wszystko działa na kobiet, aż ciężko się powstrzymać kurcze :D ale Tobie się udało, skubana :)
A to było tak.. :) poznaliśmy się w pracy.. i od razu się zaprzyjaźniliśmy, totalnie nie w moim typie ale coś mnie do niego ciągnęło, po prostu miał to coś :) niby ze sobą kreciliśmy niby nie i ale miałam nieziemską ochotę na seks z nim i po prostu zrobiliśmy to a po 2 miesiącach byliśmy parą :)

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:32:16

hmmm... ja tak nigdy nie miałam :) ale znam par osób które przespały się nie z uczucia a z pożądania, i ja nie widzę w tym problemu :)

http://szafiarenka.pl/36/7258480/pomocy.html pomożesz?

Mam do NIEGO ogromną słabość!

15 lip 2013 - 19:39:33

haha,mam TAK SAMO :D:D:D

Mam do NIEGO ogromną słabość!

18 lip 2013 - 19:33:45

ja też! oczywiście stalo się i miała straszne wyżuty, ze tak posąpiłam, zamiast przetrzymać go, ale co by nie patrzeć teraz z nim jestem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak długo trwa stosunek?