Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:11:46

Jak mu zasugerować? No nie wiem, może powiedzieć wprost?

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:12:04

ale macie facetów do bani!
mój zanim dojdzie potrafi doprowadzic mnie do minimum 3 orgazów :d

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:14:14

Cytat
marta23veta
To zależy od tego, czy facet jest egoistą czy też nie. Mój mężczyzna zawsze dochodzi przede mną, ale po swoim orgazmie zawsze zajmuje się mną swoimi ustami i paluszkami;) Często też zaspokaja mnie przed tym gdy zaczniemy się kochać, abyśmy mogli razem dojść ( ja po raz drugi ;p)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:16:27

mój nie jest egoista i kończy dopiero po tym jak ja mam co najmniej jeden orgazm jak nie więcej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 17:17 przez szafiarka_.

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:16:55

Jeśli facet Cię nie zaspokaja to zmień faceta. I zmień go,jeśli nie potrafisz z nim o tym porozmawiać,tylko prosisz o poradę obce laski na forum...

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:17:54

marka504... szybko musisz dochodzić, też nie ma się czym chwalić ;)
Swoją drogą.. nie o tym temat żebyś komentowała poczynania partnerów innych, prawda?;)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:17:57

Cytat
Katherine1986
Jeśli facet Cię nie zaspokaja to zmień faceta. I zmień go,jeśli nie potrafisz z nim o tym porozmawiać,tylko prosisz o poradę obce laski na forum...

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:17:57

Cytat
Katherine1986
Jeśli facet Cię nie zaspokaja to zmień faceta. I zmień go,jeśli nie potrafisz z nim o tym porozmawiać,tylko prosisz o poradę obce laski na forum...

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:20:15

Cytat
Katherine1986
Jeśli facet Cię nie zaspokaja to zmień faceta. I zmień go,jeśli nie potrafisz z nim o tym porozmawiać,tylko prosisz o poradę obce laski na forum...

Tutaj się zgadzam. Coś niedobrego jest kiedy wstydzisz się rozmawiać na takie tematy ze swoim facetem. Z tego co ja wiem, to oni wolą kiedy daje im się instrukcje jeżeli robią coś źle, fakt, że u niektórych może występować przerost ego i potraktują to jak krytykę, ale jaki jest już Twój (autorko) facet to sama wiesz ;)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:23:00

Cytat
noipococito
marka504... szybko musisz dochodzić, też nie ma się czym chwalić ;)
Swoją drogą.. nie o tym temat żebyś komentowała poczynania partnerów innych, prawda?;)

albo jej facet zna się na rzeczy:) raczej można zazdrościć, ja mam to samo i to rewelacyjne uczucie szczytować kilka razy pod rząd:)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:25:27

ja mam egoistę. jak skończy to ma w dupie mnie i idzie spać. staram się go nauczyć ale kończy mi się cierpliwość.

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:26:54

Po co sugerować skoro można mówić wprost?

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:27:33

mojego niestety nie obchodzi to czy mi było dobrze jak twierdzi 'jemu już dobrze i nie ma ochoty na więcej'. Niestety

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:29:38

Cytat
szafiarka_
Cytat
noipococito
marka504... szybko musisz dochodzić, też nie ma się czym chwalić ;)
Swoją drogą.. nie o tym temat żebyś komentowała poczynania partnerów innych, prawda?;)

albo jej facet zna się na rzeczy:) raczej można zazdrościć, ja mam to samo i to rewelacyjne uczucie szczytować kilka razy pod rząd:)

Wiem co to jest, nie jesteście jedyne ;) Jednak przyjemniej jest kiedy między jednym orgazmem a drugim facet ma jeszcze sporo do pokazania i trwa to nie kwadrans czy 20 minut, ale prawie godzinę czy nawet ponad ;)

facet po orgazmie

25 lut 2013 - 17:30:17

nigdy nie mialam faceta który by sobie doszedł i nara, zabawa skonczona... to mega niemęskie i żałosne zachowanie, wiec jakbym na takiego trafiła to bym się z nim szybko pozegnała, na co komu egoista który nie potrafi zaspokoic kobiety? czyli zrobic czegoś co każdy prawdziwy facet powinien miec opanowane do perfekcji.
Jak trafiłas na takiego frajera, ale jakimś cudem Ci na nim zalezy, to po prostu zapytaj " Jestes takim leniem i egoistą czy po prostu nie potrafisz dac kobiecie orgazmu?" zrobi mu sie głupio, przynajmniej powinno,ale kto go tam wie, skoro nie jest mu głupio skupiac się tylko na sobie to moze i takie ostre zasugerowanie, że to nie fer też by nie sprawiło że by się nad sobą zastanowił...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 17:36 przez soso.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gadżety erotyczne.